خدمات مشاوره سئو در کرج

خدمات مشاوره سئو

خدمات مشاوره سئو وبسازان نوین در کرج

وبسازان نوین به کسب و کار شما راه حل کاملی برای خدمات مشاوره سئو ارائه می دهد. تیم سئو سایت وبسازان نوین طیف گسترده خدمات تجزیه و تحلیل، طراحی سایت در کرج و خدمات فنی سئو در کرج سایت شما را بررسی می کند. در وبسازان نوین، ما به کسب و کار و تیم بازاریابی شما یک تجربه مشاوره کامل ارائه می دهیم. در خدمات مشاوره سئو ما هر آنچه را که از مشاوره سئو نیاز دارید به شما ارائه می دهیم. خدماتی که ما در مشاوره سئو به شما ارائه می دهیم:

1. بررسی یا آنالیز سئو

چه شرکت شما از روش بازاریابی سئو استفاده کند یا نه، بررسی سئو سایت شما ضروروی است. با بررسی تخصصی سئو سایت شما، مشاور سئوی شما می‌ تواند تصمیم بگیرد که چگونه بهترین شیوه‌ های سئو را برای سایت شما دنبال کند، در چه رتبه‌ ای در نتایج جستجو قرار بگیرد و برای آن به چه عوامل داخلی و خارجی در سایت شما نیاز دارند. نتیجه آنالیز سئو ما مبنای مشاوره به شما را تشکیل می دهد.

خدمات مشاوره سئو
خدمات مشاوره سئو کرج

چند نمونه از مواردی که تیم سئو ما به آن توجه می کند عبارتند از:

 • HTML
 • CSS
 • لینک سازی داخلی
 • بهینه سازی تصویر
 • محتوای تکراری
 • رتبه بندی کلمات کلیدی
 • ترافیک کلمات کلیدی
 • نرخ تبدیل وب سایت
 • لینک های شکسته یا تغییر مسیر داده شده

شرکت مشاوره سئو دارای بیش از 10 ها سئوکار مجرب است، ما منابع لازم برای بررسی کامل وب سایت شما را داریم.

مطالعه بیشتر : جذب مشتری از سایت

2. بررسی یا آنالیز سئو محلی

بررسی سئو محلی برای مشاغل بسیار مهم است، زیرا جستجو های محلی در سال های اخیر بسیار مرسوم تر شده است. به عنوان مثال، فقط در چند سال گذشته، جستجوهای حاوی عبارت هایی مثل : باربری در کرج، باربری در تهران، طراحی سایت کرج و … بیش از 500٪ افزایش یافته است. به همین دلیل است که خدمات مشاوره سئو ما شامل بررسی SEO محلی وب سایت شما می باشد.

به عنوان بخشی از خدمات برسی سئو محلی، مشاوران ما حضور شما را در نتایج جستجوی محلی گوگل مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند. برای مثال، پروفایل «Google map» شما را بررسی می‌ کنند و توصیه‌ هایی را برای نمایش بهتر و بهینه‌ سازی نمایه شما برای سئو به شما پیشنهاد می دهند.

3. برسی لینک های سایت

استراتژی لینک سازی شما بخش مهمی در استراتژی سئو سایت شما را دارد. به همین دلیل است که شرکت مشاوره سئو ما به ساختار و وضعیت لینک سازی داخلی و خارجی شما نگاه می کنند. ما نحوه لینک سازی شما به صفحات سایت و همچنین نحوه لینک سازی سایر وب سایت ها به شما را بررسی می کنیم.
برای بسیاری از مشتریان، این بخش از خدمات مشاوره SEO ما ارزش بسیار زیادی دارد.
لینک ها اغلب یک چالش برای مشاغل ایجاد می کنند. برای اینکه بخواهید به وب سایت های دیگر ارتباط برقرار کنید تا به وب سایت شما لینک دهند یا بخواهید یک استراتژی لینک سازی داخلی برای صفحات در سراسر سایت خود ایجاد کنید، لینک سازی اغلب باعث سردرگمی و دردسر برای شما می شوند. با این حال، هدف مشاوران سئو ما این است که این فرآیند را قابل درک و ساده کنند.

خدمات مشاوره سئو
خدمات مشاوره سئو کرج

به علاوه، ما توصیه های عملی برای بهبود استراتژی لینک سازی شما ارائه می دهیم. به عنوان مثال، مشاور شما ممکن است تمرکز بر بازاریابی محتوا را برای توسعه و ایجاد لینک هایی با محتوای جذاب یا ایجاد ستون‌های فرعی در صفحات وب‌سایت خاص برای تقویت لینک های داخلی توصیه کنند.

4. تجزیه و تحلیل رقبا

دانستن رتبه بندی کلمات کلیدی و استراتژی رقبای شما امری ضروری است. مشاور سئو شما باید با دیدی کامل در مورد عملکرد سئو خود داشته باشد، گام هایی برای بهبود آن بردارد و باعث افزایش ورودی سایت شما و در نتیجه گرفتن رتبه بهتر دربرابر رقبای شما شود.
خدمات تجزیه و تحلیل رقبای سئو ما بر روی موارد زیر تمرکز دارد:

 • تحلیل رقبای آنلاین
 • تحلیل رقبای آفلاین و محلی
 • سهم بازار رقبا از بازار آفلاین و آنلاین
 • رتبه بندی کلمات و جستجو های سایت های رقیب
 • محتوای سایت های رقیب
 • بک لینک های سایت رقیب

تحلیل و ارزیابی کامل وب سایت رقبا به ما اجازه می دهد تا راهنمایی و مشاوره بهتری برای سئوی شما ارائه دهیم. برخلاف سایر شرکت‌ های مشاوره سئو، شرکت ما توصیه‌ های عملی را ارائه می‌ کند که استراتژی رقیب شما را کپی و پیست نمی‌ کند. در عوض، نقاط ضعف رقبا و فرصت های با ارزش برای کسب و کار شما را هدف قرار می دهد.

5. تحقیق کلمات کلیدی

ما به عنوان مشاور سئو شما، کلمات کلیدی پربازدید را برای سایت شما بررسی خواهیم کرد. این کلمات کلیدی می تواند از عبارات چند بخشی تا یک بخشی تشکیل شود. به طور کلی، مشاوران ما کلمات کلیدی پربازدید و اطلاعاتی را درباره وب سایت شما جمع آوری می کنند.
مشاور سئو هنگام تحقیق و گردآوری کلمات کلیدی عوامل زیر را باید در نظر بگیرد:

 • رقابت روی کلمه کلیدی و اینکه رتبه گرفتن برای آن کلمه چقدر سخت خواهد بود
 • ارزش هزینه به ازای هر کلیک (CPC) روی کلمه کلیدی یا مقدار ارزش مالی که به شرکت ارائه می دهد
 • میزان جستجوی کلمه کلیدی یا تعداد دفعاتی که مردم آن را در گوگل جستجو می کنند

مشاوران سئو اغلب کلمات کلیدی با ارزش را برای مشتریان پیدا می کنند، آنها زمان بسیار زیادی را صرف شناختن مخاطبان، مشتریان و بازار هدف شما می کنند. مشاور شما با درک بهتر شرکت و مشتریان شما می تواند کلمات کلیدی را که رقبای شما از قلم انداخته اند را پیدا کند و از آن برای هدایت ترافیک ورودی به سایت شما استفاده کند.

6. بهینه سازی وب سایت

در سئو، راحتی استفاده از سایت توسط شما به چند دلیل اهمیت دارد. اگر کسی نتواند از سایت شما به درستی استفاده کند، به سایت های دیگر مراجعه میکند. موتور های جستجو می توانند این مشکلات را ببینند و در نتیجه رتبه کلمات شما را پایین می آورند.
به همین دلیل است که مشاوران سئو زمان خود را صرف بررسی صفحات و حل مشکلات سایت شما می کند. ما به عوامل مهم رتبه بندی سئو مانند سرعت صفحه و سازگاری با موبایل نگاه می کنیم. مشاوران ما همچنین لینک های شکسته و تغییر مسیر داده شده را که با نام های 404 و 301 شناخته می شوند، بررسی می کنند.

خدمات مشاوره سئو
خدمات مشاوره سئو کرج

از تجزیه و تحلیل خود، می توانیم توصیه های عملی برای بهبود قابلیت استفاده سایت شما ارائه دهیم، مانند:

 • فشرده سازی تصاویر سایت
 • فشرده کردن کد جاوا اسکریپت یا CSS ها
 • اصلاح منو اصلی سایت
 • طراحی واکنش گرا صفحات سایت

در بیشتر موارد، این توصیه ها به یک طراح با تجربه برای طراحی و توسعه نیاز دارد. اگر طراح سایت ندارید، وبسازان نوین می تواند در این موارد به شما کمک کند. ما خدماتی را برای بهبود سرعت صفحات و بهینه سازی وب سایت شما و خدمات طراحی سایت حرفه ای از صفر تا صد را برای شرکت شما انجام می دهیم.

7.گزارش سئو

در نهایت، خدمات مشاوره سئو ما با گزارش پایانی و تکمیلی سئو در تمام بخش ها ارائه می شود. این گزارش یافته ها و توصیه های مشاوران را خلاصه می کند. به طور کلی، مشاور سئو شما این گزارش را با تیم شما از طریق تماس تلفنی یا تصویری بررسی می‌ کند، و به شما کمک می‌کند برای سوالات خود را پاسخ پیدا کنید.

اگر تصمیم گرفتید که برای سئو سایت خود به کمک نیاز دارید، وبسازان نوین تمام خدمات سئو سایت، خدمات سئوی محلی، سئو سایت شرکتی و سئو سایت فروشگاهی را برای کسب و کار شما با تیمی کاملا تخصصی و قرارداد رسمی شرکتی انجام می دهد.

چرا وبسازان نوین را به عنوان مشاوره سئو انتخاب می کنم؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ وبسازان نوین را می توانید به دلایل مختلفی انتخاب کنید، از تجربه و سابقه کاری تیم ما گرفته تا رویکرد مشتری محوری خدمات سئو، در وبسازان نوین کسب و کار و وب سایت شما برای ما با ارزش است، ما به تمامی مشتریانمان احترام می زاریم و فرصت تجربه بهترین خدمات را به آنها ارائه می دهیم. اگر به دنبال کسب بیشترین ارزش از سئو (SEO) وبسایت خود هستید، وبسازان نوین بهترین انتخاب شماست.

شرکت سئو وبسازان نوین دارای بیش از 10 مشاوره باتجربه و سئو کار متخصص می باشد. تخصص آنها در سئو تمام حوزه های صنایع و کسب و کار های خرد می باشد، از خدمات خانگی گرفته تا مراقبت های بهداشتی، خرده فروشی حتی شغل های آموزشی و تدریسی ما در تمام حوزه ها مشاوری امین و با ارزش برای کسب و کارتان هستیم. ما به شما فرصت تجربه بهترین خدمات را ارائه می دهیم.

خدمات مشاور سئو چگونه می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

خدمات مشاوره سئو در کرج
خدمات مشاوره سئو کرج

سرمایه گذاری در سئو سایت می تواند از چند جهت برای شرکت شما مفید باشد. سه نتیجه جستجوی برتر 75٪ از کل کلیک ها را جذب می کنند.  به عنوان مثال، با مشاوره سئو، کسب و کار شما می تواند مطلع شود که کدام کلمات کلیدی بیشترین ارزش را به شما می دهند و باید بیشتر به اون کلمات توجه کرد.

وقتی صحبت از سئو میشه، بسیاری از شرکت ها روی رتبه بندی کلمات و میزان ورودی از کلمات کلیدی تمرکز می کنند. افزایش ورودی و بازدید می تواند به وب سایت شما در رسیدن به اهداف کسب و کارتان مانند کسب سرنخ فروش بیشتر، فروش از سایت، بازدید از محصولات فروشگاه و تماس های تلفنی دست یابید.

از آنجایی که صفحه ها با رتبه های برتر 33٪ از کل ترافیک جستجو را به دست می آورد، همه می خواهند جزو نفرات بالا جستجو باشند. در هر صورت، اگر می خواهید ترافیک ارگانیک وب سایت خود را بیشتر کنید، یک مشاور سئو می تواند به شما کمک کند.

سئو همچنین می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا سرنخ های واجد شرایط بیشتری جذب کند. به عنوان مثال، هدف قرار دادن کلمات کلیدی با یک استراتژی خاص، می تواند شما را با مخاطبانی که برای شرکت شما مهم هستند، ارتباط دهد. شما ترافیک خود را مدیریت می کنید و بر سرنخ ایده آل خود تمرکز می کنید.

اگر در حال مدیریت یک سایت باشید، مطمئنا با جذب مشتری مشکل داشته باشید، حتی ممکن است سرنخ های کم ارزش یا صفر جذب وب سایت شما شوند. مشاوره با یک متخصص سئو می تواند به شما در پیدا کردن دلیل آن کمک کند. سرمایه گذاری در سئو همچنین می تواند به شرکت شما کمک کند تا یکی از بزرگترین چالش های خود را حل کنید: جذب مخاطب. اگر شما با یک مشکل خاص سئو، مانند نرخ تبدیل پایین یا رتبه‌ بندی کلمات کلیدی، مواجه شده باشید، مشاور سئوی شما می‌تواند استراتژی سئو سایت شما را بررسی کند و گام‌های عملی را برای دستیابی به رشد بیشتر به تیم شما ارائه دهد. آن ها همچنین می توانند توصیه های خود را با اهداف شما تنظیم کنند.

به عنوان مثال، اگر به دنبال فروش بیشتر یک محصول یا خدمات خاص هستید، متخصصین سئو می توانند زمان بیشتری را برای بررسی صفحات و تحقیق در مورد کلمات کلیدی مرتبط با محصول شما صرف کنند. اگر نیاز به کمک در سئو وب سایت خود دارید با وبسازان نوین تماس بگیرید. ما مشتاق شنیدن صدای شما هستیم.

مطالعه بیشتر : سئو سایت فروشگاهی کرج

از همین امروز با شرکت مشاوره سئو ما شروع به کار کنید!

خدمات مشاوره سئو
خدمات مشاوره سئو کرج

با مشاوره سئو وبسازان نوین، کسب و کار شما می تواند مشاوره کاملی را برای بهبود استراتژی سئو را دریافت کند. فرقی ندارد چه وب سایتی دارید، مشاوران سئو ما می توانند به شما در تمام این موارد کمک کنند تا ورودی بیشتری از جستجو های گوگل کسب کنید. برای شروع کار، با شماره 02191304241 تماس بگیرید.


برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[کل امتیاز: 1 میانگین: 4]

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جوهری
جوهری
11 ماه قبل

هزینه مشاوره سئو سایت فروشگاهی چقدر هستش ؟