تولید محتوای سایت

هزینه تولید محتوای سایت در کرج

تولید محتوای سایت چیست؟

اینترنت پر از اطلاعات، سایت ها، تبلیغات و محتوای متنوع است، بنابراین لازم است در تکنیک های جلب توجه مخاطب هدف هوشمندانه عمل کنید. در بازاریابی دیجیتال استراتژی‌های مختلفی برای جذب مشتری وجود دارد که یکی از راه‌های انجام آن تولید محتوای سایت می باشد. تولید محتوا اصطلاحی است که در دیجیتال مارکتینگ به معنای تولید متن، مقالات، تصاویر، ویدئوها، فایل های صوتی است که اطلاعات یا سرگرمی ارائه می دهد و اهداف خاصی از جذب ترافیک سایت و مشتریان را برآورده می کند تا آنها را در کانال های مختلف جذب کند. از طریق تولید محتوا است که می توانید کسب و کار خود را به مشتریان نزدیک کنید. جذب مخاطب هدف ما یکی از اهداف اصلی تولید محتوا خواهد بود. کیفیت محتوای تولید شده به جذب مشتری و ایجاد تعامل در مخاطبان کمک می کند.

مشاوره رایگان خدمات تولید محتوا

تولید محتوای سایت در کرج

زمینه های تخصصی تولید محتوا

تولید محتوای طراحی وب سایت
تولید محتوا فروشگاهی

تولید محتوا مشهد
تولید محتوا خدماتی

شبکه های اجتماعی
تولید محتوا آموزشی

محتوا ویدیویی
تولید محتوا فرهنگی

تولید پادکست
تولید محتوا گردشگری

هزینه تولید محتوا سایت در کرج

نحوه تولید محتوای سایت

سوالات زیادی برای نحوه تولید محتوای سایت وجود دارد، برای تولید محتوا از کجا شروع کنیم ؟ یک محتوای با کیفیت چه مشخصه هایی دارد؟ چطور محتوایی بنویسیم که در گوگل رتبه بالاتری بگیرد؟ پیدا کردن موضوع و نحوه استفاده از کلمات کلیدی و عوامل دیگر همه بر کیفیت محتوای تولید شده تاثیر می گذارد. 

سفارش تولید محتوای متنی

فرآیند تولید متن در هر رسانه ای، که شامل بازنویسی متن، ترجمه و یا تالیف است. با این حال، تولید متن را می توان به عنوان بخشی از یک مدار ارتباطی دید. تولید محتوا فرآیند ایجاد و زنده کردن صفحات سایت ها، وبلاگ ها و رسانه های دیجیتال است. محتوای متنی تاریخچه طولانی تری نسبت به سایر انواع محتوا دارد و به عنوان اساسی ترین و اصلی ترین شکل تولید محتوا در سراسر جهان شناخته می شود. برای روشن شدن موضوع می توانید همان مطلبی را که می خوانید در نظر بگیرید. این مقاله یک مقدمه متنی برای فرآیند تولید محتوا است! محتوای متنی مبتنی بر استراتژی محتوا است. استراتژی محتوا تعیین می کند که محتوای متنی باید در مورد چه کلمه یا کلمات کلیدی باشد، چه محتوایی باید در آن گنجانده شود و چه لحن و زبانی باید داشته باشد تا بتواند به خوبی با مخاطبان ارتباط برقرار کند.

مثال های کاربردی برای تولید کننده محتوای متنی؟

فروشگاه‌های آنلاین لباس، کفش و سایر محصولات که توضیحات متنی رایگان محصولات خود را برای کمک به خریداران در تصمیم‌گیری خرید ارائه می‌دهند. توسعه دهندگان بازی های ویدیویی که نیاز به ایجاد متن در بازی های خود برای توضیحات درون بازی یا گفتگو دارند. بازاریابان محتوا که برای هدایت ترافیک به سایت خود نیاز به ایجاد پست های وبلاگ دارند. مؤسسات آموزشی که نیاز به تولید محتوا برای پایان نامه ها، مقاله ها و ارائه ها دارند.

انواع سفارش تولید محتوا متنی

1.محتوای آموزشی برای وبلاگ ها و سایت ها

یکی از محبوب ترین انواع محتوای متنی، محتوای آموزشی وبلاگ ها و سایت های مختلف است. انواع مختلفی از بهترین قالب های محتوا در این دسته وجود دارد. در اینجا برخی از مؤثرترین قالب های محتوای آموزشی برای وبلاگ ها و سایت ها آورده شده است. این نوع محتوای متنی در استودیوی تولید محتوای نماد توسط تیمی تخصصی و مسلط به اصول سئو و روش های ویرایش متن و کاملا مرتبط با کسب و کار شما نوشته می شود. ابتدا در مورد این مورد تحقیق شده سپس عناوین و کلمات کلیدی مهم مشخص می شود و سپس یک محتوای منحصر به فرد برای شما نوشته می شود. جدا از متن هایی که برای اطلاع رسانی به مردم از کسب و کار یا محصول شما نوشته می شود، موارد زیر از جمله مواردی هستند که سال هاست مورد استفاده قرار می گیرند.

2. راهنمای نهایی

در سال های اخیر این نوع محتوای متنی بسیار محبوب شده است. راهنمای کامل شامل متون آموزشی یا تشریحی است که موضوع خاصی را در بر می گیرد که اصطلاحاً صفر تا صد نامیده می شود. این متون معمولا بیش از 3000 کلمه هستند. وقتی مخاطبی موضوع خاصی را جستجو می کند و راهنمای کاملی به دست می آورد، معمولاً احساس می کند به نتیجه دلخواه خود رسیده است. این یکی از تأثیرات روانی قدرتمند استفاده از این نوع محتوای متنی است.

ادامه مطلب

تولید محتوا سایت در کرج

مزایای تولید محتوای سایت وبسازان نوین

1
1

اعتماد سازی

شما می‌توانید با نگارش یک متن خوب با لحنی دوستانه حس اعتماد را به کاربر خودتان انتقال دهید.

2
2

افزایش محبوبیت

محتوای شما قابلیت این را دارد که توسط افراد گوناگون با بقیه به اشتراک گذاشته شود.

3
3

بازاریابی موثر

تولید یک محتوای مناسب و بهره‌وری از تکنیک‌های بازاریابی در تولید یک محتوای مناسب می‌تواند برای شما بازاریابی کند.

4
4

کمک به سئو سایت

تولید یک محتوای مناسب و با کیفیت از اصل اساسی سئو می باشد و گوگل بر روی تولید یک محتوای باکیفیت تاکید بسیاری دارد.

مشخص کردن موضوع و کلمات کلیدی

سفارش تولید محتوا سایت در کرج

مشخص کردن موضوع و کلمات کلیدی

قبل ثبت سفارش باید موضوعاتی که برای مخاطبان شما جذاب است را پیدا کنید. شما باید پرسونای مخاطب و مشتری هدف خود را بشناسید. تولید محتوای سایت می تواند به تمامی سوالاتی که مخاطبان شما با آن ها درگیر هستند پاسخ دهد یا راهکاهایی را به آن ها ارائه دهید. بهترین راه یافتن موضوعات این است که خود را جای مشتری قراد دهید و برای مخاطب خود موضوعات جذاب و مفید طراحی کنید. اگر محتوای تولید شده شما نتواند نیاز مشتری را رفع کند بازاریابی محتوایی شما تاثیر گذاری لازم را نداشته است. کلمه کلیدی می تواند یک کلمه یا یک عبارت باشد. تعیین کلمه کلیدی با هدف معرفی خدمات و محصولات و جذب کاربران و مخاطبین هدفی که به دنبال آن خدمات یا محصولات هستند انجام می شود. هر محتوا شامل یک کلمه کلیدی اصلی و چندین کلمه کلیدی ثانویه است. برای بررسی و انتخاب کلمه کلیدی باید به قصد کاربر از جستجو یا user intent در مفهوم سئو توجه كرد.

تولید محتوای سایت

هزینه تولید محتوای سایت

هزینه تولید محتوا سایت به عوامل زیادی بستگی دارد، به عنوان مثال نوشتن یک مطلب درباره یک موضوع عمومی تفاوت زیادی با تولید یک محتوای تخصصی درباره رشته‌های مهندسی یا پزشکی دارد. نویسنده تولید محتوا باید با موضوع و زمینه مورد نظر آشنایی داشته باشد و توانایی انجام تحقیقات تکمیلی در منابع فارسی یا انگلیسی و زبان‌های دیگر رو داشته باشد. هزینه به زمینه تولید محتو، اندازه، زمان‌ بندی و پیچیدگی هر موضوع بسیار مرتبط است.

وب سازان نوین

تولید محتوای سئو شده برای سایت

محتوا و سئو سایت

برای اینکه بفهمید منظور ما از محتوای سئو چیست، ابتدا باید در ذهن خود روشن کنید که هدف اصلی سئو چیست، چه نوع محتوا وجود دارد و بهینه سازی محتوا چیست؟ تولید محتوا با هدف بهبود رتبه سایت سایت انجام می شود. سئو بدون تولید محتوا مانند بدن بدون روح است. به طور خاص، سئو در واقع حول محور تولید محتوا می چرخد زیرا هر سایتی به کلمات، مقالات، کلمات کلیدی نیاز دارد. برای موفقیت، محتوا و سئو باید دست به دست هم بدهند. سئو و تولید محتوا بخش های متفاوتی نیستند، در واقع هر دو به یکدیگر نیاز دارند. تولید محتوا تنها زمانی موفق است که دارای سئوی مناسب باشد.

محتوا و سئو سایت
تولید محتوای سایت

مراحل تولید محتوای سایت

مشاوره رایگان برای کسب و کار شما !

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فرهاد
فرهاد
8 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
آیا شما به زبان های مختلف مثل عربی و روسی تولید محتوا انجام میدین ؟