طراحی وب سایت خبری (News Website)

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

طراحی سایت فروشگاهی (Ecommerce)

طراحی سایت فروشگاهی مانند احداث شعبه جدیدی از فروشگاه شما می‌باشد. وب سایت فروشگاهی شما، محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان جهت خرید محصولات شما از بین می‌برد. در واقع با راه اندازی وب سایت فروشگاهی می‌توانید فعالیت خود را به صورت 24 ساعته ادامه دهید.با وبــسازان نوین بدون نیاز به مراجعه به شرکت های دیگر  در راه اندازی صفر تا صد کسب و کارتان همراهتان هستیم، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان طراحی سایت فروشگاهی در کرج

امکانات سایت فروشگاهی برای شما

سیستم سبد خرید

قابلیت اتصال به درگاه بانکی

دسته بندی محصولات

اطلاع رسانی به صورت ایمیل و پیامک

قابلیت ثبت نظر

امکان گرفتن نماد الکترونیک

طراحی ظاهر موبایلی پیشرفته

نقشه گوگل

اطلاع رسانی ایمیلی و پیامکی

امکان مقایسه محصولات

فیلتر کردن محصولات

مدیریت حساب های بانکی

لیست علاقه مندی ها

حساب مجازی (کیف پول)

مدیریت سفارشات و پرداخت

چاپ و گزارشگیری سفارشات

یکسا‌ن‌سازی با برنامه حسابداری و انبارداری

صدور کد تخفیف و جشنواره

انتشارات آنلاین

طراحی کاملا دینامیک (پویا)

پشتیبانی حرفه ای یک ساله توسط تیم وبسازان نوین

پخش ویدیو

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

چرا من باید سایت فروشگاه آنلاین داشته باشم؟

با افزایش وب سایت های فروشگاهی و همچنین افزایش تمایل مشتریان به این سبک سفارش، وب سایت فروشگاهی و تاثیر آن در فروش محصولات و شناخته شدن برند، انکار ناپذیر می‌باشد. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به نحوی باشد که حس اعتماد و امنیت در خرید را به کاربر القا نموده و او را تبدیل به مشتری دائمی نماید.نحوه برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه، تاثیر بسیار زیادی در جذب آنها خواهد داشت. این امر در فروشگاه آنلاین هم صدق می کند. طراحی وب سایت باید بر اساس عناصر بصری مناسب، اصول روان‌شناسی خرید و استراتژی فروش مناسب انجام شود. چنین طراحی سایت حرفه ای نمی‌تواند تاثیر مثبتی در جهت جذب مشتریان فروشگاه آنلاین شما خواهد داشت.وبسازان نوین در این مسیر در کنار شماست.

طراحی سایت فروشگاه در کرج

هر کسب و کاری به یک سایت کاربردی برای نمایش خدمات و ارتباط با مخاطبان نیاز دارد. اگر یک سایت فروشگاهی دارید، وب سایت شما باید برند شما را تبلیغ کند و تجربه ای عالی را برای بازدیدکنندگان شما فراهم کند. ما طراحی سایت فروشگاهی در کرج یکپارچه را ارائه می دهیم که تجربه کاربر را بالاتر از هر چیز دیگری قرار می دهد.

خدمات طراحی سایت فروشگاهی در کرج شما

چه در حال راه‌اندازی یک سایت فروشگاهیجدید هستید یا می‌خواهید ‌سایت فعلی خود را تغییر دهید، تیم توسعه‌دهندگان و طراحان با استعداد وبسازان نوین می‌توانند به شما کمک کنند تا با سایت خود یک بیانیه واقعی داشته باشید. اگر یک فروشگاه اینترنتی می خواهید که برای بازدیدکنندگان شما جذاب باشد، در نتیجه فروش داشته باشید، خدمات ما می تواند به شما کمک کند تا حضور قوی تری داشته باشید.

برنامه ریزی برای تقویت طراحی سایت فروشگاهی در کرج

تجربه طراحی سایت فروشگاهی همه چیز در مورد ارائه یک تجربه کاربری عالی است. ما در طراحی مدرن تخصص داریم، از رابط‌های شیک که به راحتی قابل پیمایش هستند و عکس‌ های با کیفیتی که محصولات شما را به نمایش می‌گذارند. اما سایت فروشگاهی عالی به چیزی بیش از طراحی خیره کننده نیاز دارند. آنها باید یک ظاهر کاربرپسند ارائه دهند که مشتریان را برای خرید بیشتر بازگرداند.

ما عمیقاً به نیازهای مخاطبان شما می پردازیم و طرحی ارائه می دهیم که کسب و کار شما را در کانون توجه و جلوتر از رقبای شما قرار می دهد. چه چیزی باعث می شود یک مشتری از مرور معمولی به خرید تبدیل شود؟ ما مخاطبان هدف شما را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد، از جمله اینکه چه چیزی آنها را وادار می کند و در یک فروشگاه آنلاین به دنبال چه چیزی می گردند. از شخصیت های خریدار گرفته تا تحقیقات بازار، سایت فروشگاهی شما بهترین شانس را برای ایجاد ارتباط با مشتریان شما خواهد داشت.

ما هر صفحه را برای بهبود ویژگی‌های ناوبری ترسیم می‌ کنیم و به شما ایده می‌ دهیم که چگونه رابط کار می ‌کند. ما همچنین قابلیت استفاده را بررسی خواهیم کرد تا مطمئن شویم وب سایت شما بهترین تجربه را برای خریداران آنلاین فراهم می کند. طراحی سایت مدرن بسیار بیشتر از رنگ های روشن و تصاویر محصولات با کیفیت بالا است. سایت شما باید هویت خاص خود را داشته باشد که با برند شما مطابقت داشته باشد و تجربه کاربر را افزایش دهد.

مشتریان ما چه می گویند؟

ما از کار با چندین کسب و کار لذت میبریم و همیشه تلاش خود را برای ارائه یک طراحی عالی انجام می دهیم. اگر می خواهید در مورد نیازهای سایت فروشگاهی خود صحبت کنید، لطفاً با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید.

فرآیند طراحی سایت فروشگاهی در کرج زمان و برنامه ریزی زیادی را می طلبد، اما فرآیند ساده ما به گونه ای طراحی شده است که شما را به جایی که می خواهید برساند. با تیمی با استعداد از طراحان و توسعه دهندگان، ما همیشه در نظر داریم که پروژه را به سرعت تکمیل کنیم، اما از مصالحه در کیفیت خودداری می کنیم.

شما این فرصت را خواهید داشت که دقیقاً در مورد آنچه نیاز دارید صحبت کنید، و ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانیم به شما در ایجاد طراحی مناسب برای فروشگاه آنلاین خود کمک کنیم. مشاوره 100% رایگان است و شما هیچ تعهدی برای انتخاب ما برای نیازهای طراحی سایت فروشگاهی خود ندارید. ما چند راه را در مورد چگونگی بهبود حضور آنلاین شما از طریق راه حل های سئو سایت و برندنیگ و تبلیغات به اشتراک می گذاریم تا بتوانید بهترین بسته با بودجه خود را انتخاب کنید.

اگر تصمیم دارید که می ‌خواهید از وبسازان نوین برای طراحی سایت خود استفاده کنید، ما هر کاری که بتوانیم انجام می‌دهیم تا دیدگاه شما را زنده کنیم. خواه این کار صفحات محصول شما را با تصاویر باکیفیت بهبود می بخشد یا ایجاد یک قیف فروش که مخاطبان شما را به خرید سوق می دهد، ما می دانیم که چگونه از تکنیک های طراحی استفاده کنیم و وب سایت شما را ارتقا دهیم.

هنگامی که از طرح و طراحی پایه راضی بودید، ما برای ساخت سایت فروشگاهی شما دست به کار می شویم. هر عنصر از وب سایت شما با در نظر گرفتن عملکرد و زیبایی شناسی طراحی می شود. از ویژگی های ناوبری گرفته تا فرآیند پرداخت، ما مطمئن خواهیم شد که سایت شما به خوبی کسب و کار شما را نشان می دهد.

پس از تکمیل طراحی، شما این فرصت را خواهید داشت که همه چیز را مرور کنید و از ما بخواهید که اصلاحاتی انجام دهیم. ما همیشه از راه خود برای اضافه کردن عناصری که شما درخواست می کنید تلاش می کنیم و به قول خود عمل خواهیم کرد.

آیا آماده طراحی سایت فروشگاهی جدید خود هستید؟

این یک واقعیت شناخته شده است که مردم دوست دارند آنلاین خرید کنند، و ما مطمئن هستیم که می توانیم به شما در طراحی سایت فروشگاهی کمک کنیم که نه تنها نشان دهنده کسب و کار شما باشد، بلکه تجربه ای باورنکردنی را برای هر کاربر فراهم کند. چه در حال ساختن یک سایت جدید یا افزودن عناصر بیشتر به سایت فعلی شما باشد، ما مطمئن خواهیم شد که سایت شما ترکیبی عالی از عملکرد و جذابیت زیبایی شناختی دارد.

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

اگر به یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید، به جای درستی آمده اید! وبسازان نوین شما را با راهنمایی دقیق به شما کمک می‌ کند تا بفهمید چرا وردپرس و ووکامرس گزینه‌ه ای عالی هستند و چگونه می‌ توانید یک فروشگاه آنلاین بدون دانش راه‌اندازی کنید. به عنوان کاربران با تجربه وردپرس، می‌ توانیم با اطمینان بگوییم که این پلتفرم به شما امکان می‌ دهد هر آنچه را که تصور می‌کنید برای وب‌ سایت خود ایجاد کنید. وردپرس و ووکامرس می توانند بزرگترین متحدان شما در راه اندازی یک تجارت آنلاین، فروشگاه یا آنچه شما هستید باشند. آنها به اندازه کافی قدرتمند هستند تا از خلاقیت شما به طرق مختلف پشتیبانی کنند، و ما مطمئن هستیم که با انتخاب درست قالب وردپرس و افزونه ها می توانید شگفتی هایی را برای کسب و کار خود رقم بزنید.
انواع مختلفی از محصولات وجود دارد که می توانید در فروشگاه خود بفروشید از محصولات فیزیکی مانند کتاب، کیف دستی و غیره شروع می شود. سپس محصولات دیجیتالی مانند کتاب های الکترونیکی، عکاسی، نرم افزار و غیره وجود دارد که مشتریان شما می توانند با پول دانلود کنند. علاوه بر این، شما همچنین می توانید خدمات، رزرو، محصولات افراد دیگر را به عنوان یک شرکت وابسته بفروشید. هزاران گزینه در دسترس است.
بسته به نوع محصولاتی که می فروشید، ممکن است به تنظیمات دقیق تری نسبت به تنظیمات ارائه شده در مناطق حمل و نقل نیاز داشته باشید. یک فروشگاه لباس را برای مثال در نظر بگیریم تصور کنید شما یک طراح لباس هستید و فروشگاه آنلاین خود را دارید. در مورد اجناس شما هم ابعاد کم و بیش یکسان خواهد بود و به راحتی می توانید هزینه ارسال را تعیین کنید. اما اگر فروشگاه آنلاین شما محصولات خانگی مانند قاشق، صندلی، تخت و غیره را ارائه دهد چه می‌شود… این بدان معناست که ابعاد کالایی که می‌فروشید و ارسال می‌کنید بسیار متفاوت است و منطقاً می‌خواهید هزینه حمل و نقل مطابق با این تفاوت‌ ها محاسبه شود. از آنجایی که گفتیم مناطق حمل و نقل، را به یک مکان مرتبط می‌کنند، ما همچنین به کلاس‌های حمل و نقل برای محصولاتی با ویژگی‌های خاص که ارسال می‌شوند (چه بزرگ، چه شکننده…) نیاز داریم. برای تعریف جزئیات بیشتر باید از کلاس های حمل و نقل استفاده کنید.

ادامه مطلب

معرفی بهترین سایت فروشگاهی در ایران

طراحی سایت فروشگاهی کرج

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

دیجی‌کالا یکی از برترین و موفق ترین وب سایت های ایرانی در حوزه فروش آنلاین می‌باشد که فروش خود را به صورت حرفه ای در دنیای آنلاین شروع کرد. این وبسایت در حال حاضر بخشی سفارشات خود را توسط فروشندگان از سراسر ایران تامین میکند.برای شروع فرصت های بیشماری پیشروی شما قرار دارد، اگر میخواهید محصولات و کالاهای خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید، وبسازان نوین در این مسیر شما را همراهی خواهد کرد،برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

طراحی سایت فروشگاهی کرج

فروشگاه اینترنتی کالاتیک

فروشگاه اینترنتی کالاتیک در حال حاضر یکی از فروشگاه های پیشرو در حوزه فروش محصولات تکنولوژی از جمله موبایل هوشمند، تبلت، گجت و… می‌باشد.برای شروع فرصت های بیشماری پیشروی شما قرار دارد، اگر میخواهید محصولات و کالاهای خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید، وبسازان نوین در این مسیر شما را همراهی خواهد کرد،برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

طراحی سایت فروشگاهی کرج

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

قیمت های درج شده فقط برای اطلاع رسانی به شما مشتریان عزیز می‌باشد، برای انتخاب و مشاوره رایگان وب سایت با شماره های ما تماس بگیرید.

پکیج پایه
5 میلیون تومان
 • قالب آماده
 • طراحی صفحات آماده
 • امکانات پایه فروشگاه
 • تولید محتوا 5 محصول
 • طراحی بنر
 • امکان توسعه
 • طراحی رسپانسیو
 • هاست یک ساله
 • سرعت / امنیت
 • سئو اولیه
 • مشاوره سئو
 • چت آنلاین
 • پشتیبانی یکساله
 • آموزش کار با سایت
پکیج پیشرفته
10 میلیون تومان
 • قالب آماده
 • طراحی صفحات آماده
 • امکانات کامل فروشگاه
 • تولید محتوا 10 محصول
 • طراحی بنر
 • امکان توسعه
 • طراحی رسپانسیو
 • هاست یک ساله
 • سرعت / امنیت
 • سئو اولیه
 • مشاوره سئو
 • چت آنلاین
 • پشتیبانی یکساله
 • آموزش کار با سایت
پکیج اختصاصی (شروع)
15 میلیون تومان
 • قالب اختصاصی
 • طراحی اختصاصی صفحات
 • امکانات کامل فروشگاه
 • تولید محتوا همه محصولات
 • طراحی بنر اختصاصی
 • توسعه کامل فروشگاه
 • طراحی رسپانسیو
 • هاست یک ساله
 • سرعت / امنیت
 • سئو اولیه
 • مشاوره سئو
 • چت آنلاین
 • پشتیبانی یکساله
 • آموزش کار با سایت
طراحی سایت فروشگاهی کرج

قبل از اینکه خیلی دیر بشه به سمت آنلاین شدن پیش برو!

راه اندازی فروشگاه اینترنتی یکی از مهم‌ترین کارهایی است که می‌توان برای بهبود روند کسب و کار خود انجام داد. چرا که در دنیای فعلی و با روی کار آمدن تکنولوژی های جدید افراد ترجیح می‌دهند از فروشگاه های معتبر و حاضر در فضای مجازی استفاده کنند. از طرفی هم در نظر داشته باشید این فروشگاه بدون وقفه در حال فعالیت است.

سایت چند فروشندگی (بازارچه آنلاین) چه ویژگی هایی دارد؟
خدمات طراحی وب سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج

خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت

پس از پر کردن فرم کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و در انتخاب  خدمات به شما راهنمایی میکنند ، همچنین شما میتوانید به صورت رایگان از جلسه مشاوره آنلاین برخوردار شوید. شماره های تماس :

09106999978   – 02191304241

با اطمینان سفارش خود را ثبت کنید!

مراحل سفارش طراحی سایت فروشگاهی

سوالات متداول

چگونه می توانم بهترین فروشگاه اینترنتی را برای کسب و کار خود داشته باشم؟

در این مسیر تیم وبسازان نوین به صورت تخصصی شما را راهنمایی و کمک خواهند کرد و متخصصان طراحی فروشگاه اینترنتی در حوزه های متنوع مطابق با سلیقه و خواسته های شما طراحی سایت خواهند کرد. مرحله سفارش وب سایت بسیار مهم می‌باشد چرا که اعتبار و وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود. 
به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل، خلاقانه و حرفه ای را خواهیم گذاشت.

شرکتی که طراحی سایت خود را به آن می سپاریم باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

مهم‌ترین مورد قابل تامل این‌ است که بدانیم طراحی سایت یک فرآیند مهندسی و علمی تلقی می‌گردد. متاسفانه در بازار امروز طراحی سایت ایران شرکت‌های بسیاری بصورت قارچ گونه تاسیس گردیده اند که بسیاری از آنها فاقد صلاحیت کارشناسی و فنی در این زمینه هستند. عدم وجود یک نظام مهندسی نرم افزاری و برنامه نویسی می تواند یکی از عمده ترین دلایل اینگونه مشکلات باشد.

سوالی که همواره در مراحل عقد قرارداد وبسایت حائز اهمیت است که باید در این باره از کارفرما سوال کنید؟ این شرکت باید بتواند با برنامه معینی وب سایت شما را از طرق مختلف اعم از معرفی به موتورهای جستجوگر و همچنین سایر راه های بازاریابی اینترنتی به مخاطبان شما معرفی نماید. وب سایتی که طراحی شود ولی هیچ بازدید کننده و مخاطبی نداشته باشد مسلما بی ارزش و اعتبار است.

آیا با سفارش فروشگاه اینترنتی خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب را شامل می‌شود؟

بله، تیم تخصصی وبسازان نوین، خود دارای سرورهای اختصاصی است که برای مشتریان خود این خدمات را بر عهده می گیرد و برای اینکه  مشتریان ما خیالی آسوده داشته باشند، هم طراحی وب سایت و هم خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب آنها را در بستر های میزبانی ارائه می‌دهیم. 

هزینه ی طراحی سایت فروشگاهی چطور محاسبه می‌شود؟

هزینه های طراحی سایت معمولا شامل موارد زیر می‌باشد:

 • هزینه ثبت یک دامنه که با این نام وب سایت شما مورد بازدید قرار می گیرد. مثلاً www.websazannovin.com
 • هزینه میزبانی وب (اجاره فضا یا Host در اینترنت) که دیتای صفحات وب سایت و پست های الکترونیک شما را نگهداری می‌کند و قیمت آن بستگی به حجم فضای مورد نیاز و کیفیت آن بستگی دارد.
 • هزینه طراحی، پیاده سازی و برنامه نویسی های بخش های مختلف وبسایت

* توجه داشته باشد که تمام موارد فوق را می‌بایست از شرکت های معتبر و شناخته شده تهیه نمود. عدم توجه و دقت در تهیه این موارد، می‌تواند خسارت های جبران ناپذیری برای تجارت شما به‌ وجود آورد. که خوشبختانه تمامی این امکانات توسط وبسازان نوین به شما قابل ارئه می‌باشد.

طراحی وبسایت مهم است یا سئو وبسایت؟

طراحی وب سایت و سئو سایت (بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو) دو مفهوم مجزا از هم می‌باشند. برای راه اندازی کسب و کار آنلاین و ارائه خدمات اینترنتی می‌بایست در قدم اول برای خود توسط توسعه دهندگان وب، درخواست طراحی سایت دهید و زمانی که وب سایت طراحی شد می‌توانید برای اینکه بیشتر در موتورهای جستجو دیده شوید و مشتریان زیادی را به سایت جذب نمایید از تکنیک سئو توسط توسعه دهنگان وب کمک بگیرید.

هر دوی این‌ها برای انجام یک طراحی سایت موفق به هم تنیده شده اند و برای رسیدن به موفقیت یک وب سایت، واقعاً باید همزیستی کاملی بین این دو انجام شود. در این میان تیم طراحی سایت و وبسازان نوین توانسته هر دو نیاز مشتریان خود را در قالب پکیج ها کاملا اختصاصی و آماده برآورده نماید، جهت سفارش و اطلاعات بیشتر می‌توانید از قسمت تماس با ما استفاده کنید.

آیا وبسازان نوین فقط یک شرکت طراحی سایت است؟

خیر طراحی سایت فقط بخشی از فعالیت وبسازان نوین می‌باشد. ما از ابتدای پروژه یعنی شروع کسب‌وکار و برگزاری جلسات مشاوره در کنار شما هستیم و می‌توانیم ایده‌‌های شما را کامل کنیم.
پس از تحویل پروژه که اولین قدم برای کسب‌و‌کار اینترنتی است، ما در زمینه تبلیغات آنلاین و بازاریابی نیز در کنار شما هستیم و خدمات بروز را ارائه می‌دهیم. این خدمات شامل تبلیغات گوگل، سئو و بهینه سازی سایت، ریپورتاژ خبری و ... می‌شوند.

آیا پس از تحویل سایت، آموزش برای کار با آن خواهیم داشت؟

پس از اینکه ما پروژه را تحویل می‌دهیم، مدیر سایت را به کانال آموزشی وبسازان نوین دعوت می‌کنیم. در این کانال، نحوه کار با پنل ادمین به طور کامل آموزش داده شده است. ما یک جلسه آموزش آنلاین نیز داریم که پس از مشاهده تمامی ویدئوهای آموزشی برگزاری می‌گردد.

در وبسازان نوین چقدر برای طراحی سایت، زمان لازم است؟

زمان پیاده‌سازی پروژه‌ها کاملا بستگی به پکیج انتخاب‌شده توسط کارفرما دارد که این زمان در تمامی پکیج‌های وبسازان نوین قید شده و قابل مشاهده است. در صورتی که پروژه شما اختصاصی باشد، زمان پیاده‌سازی آن با توجه به امکانات آن برآورد و اعلام می‌گردد.

امتیاز ما
اشتراک در
اطلاع از
guest
10 نظرات
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مرضیه دماوندی
مرضیه دماوندی
11 ماه قبل

سلام
اگه من الان سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی رو بدم میشه بعدا براش اپ هم ساخت؟؟

سید حسین حسینی
مدیر
11 ماه قبل

سلام روز بخیر
بله امکان ساخت اپلیکیشن فروشگاهی هستش. شما هر زمان که مد نظرتون باشه می توانید در کنار طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی اپلیکیشن رو هم سفارش بدید. این امکان وجود داره که وب سایت فروشگاهی رو طراحی کنید و بعد براش اپلیکیشن طراحی کنید.

مرجان ناصری
مرجان ناصری
8 ماه قبل

آیا با وردپرس میشه یک فروشگاه اینترنتی طراحی کرد؟

وبسازان نوین
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  مرجان ناصری

وردپرس تمام ابزارهایی را که برای انتشار محتوا و فروش محصولات از یک پلتفرم نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. یک فروشگاه آنلاین طراحی کنید و افزونه های مورد نیاز را نصب کنید تا به شما در سفارشی سازی محصولات، جذب مشتری و افزایش فروش کمک کند.

غلام محمدی
غلام محمدی
8 ماه قبل

ما یه فروشگاه لباس زنونه تو چهارراه طالقانی داریم فروشگاه رو بیشتر خانم ها میشناسن، به نظر شما لازمه سایت بزنم ؟

وبسازان نوین
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  غلام محمدی

سلام روز بخیر
بله طراحی سایت فروشگاهی در این شرایط کرونایی قطعا به فروش بیشتر شما کمک می کنه.

داریوش
داریوش
8 ماه قبل

سلام
شما سفارش طراحی سایت از رشت هم قبول می کنید؟

وبسازان نوین
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  داریوش

بله مشکلی نداره هرجای ایران و جهان باشید براتون سایت طراحی میشه

هادی
هادی
8 ماه قبل

چطوری می توانم یک وب سایت فروشگاهی با وردپرس طراحی کنم؟

سید حسین حسینی
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  هادی

نحوه ایجاد یک وب سایت فروشگاهی با وردپرس در کرج توسط تیم وبسازان نوین به صورت خلاصه عبارت اند از:
1. خرید دامنه
2. خرید هاست
3. نصب وردپرس
4 . نصب و پیکربندی فروشگاه ساز وردپرس (ووکامرس)
5. افزودن محصولات
6. نصب افزونه های مورد نیاز
7. متصل کردن درگاه های بانکی
شروع به فروش محصولات خود در سایت کنید.