تولید محتوا حرفه ای

هزینه تولید محتوا در کرج

تولید محتوا در کرج

امروزه با گسترش استفاده از وب سایت و شبکه های اجتماعی بین قشر های مختلف جامعه اهمیت تولید محتوای جذاب و هدفمند در این کانال های بازاریابی بسیار بالاست . وبسازان نوین تمام خدمات تولید محتوای متنی، ویدیویی و صوتی، وب سایت و شبکه های اجتماعی شما را در تمام حوزه های کاری به صورت کاملا تخصصی و هدفمند با ارائه تقویم محتوایی براساس داده های آماری از کلمه های کلیدی، مسائل ترند روز و همچنین تحلیل رقبا برای تولید محتوا منجر به فروش و تولید محتوا برای رشد سئو وب سایت و شبکه های اجتماعی ارائه میدهد.

مشاوره رایگان خدمات تولید محتوا

همه کسب و کار ها به محتوا نیاز دارند!

خدمات تولید محتوا وبسازان نوین

تولید محتوای طراحی وب سایت
استراتژی محتوا

ارائه راهکار تولید محتوا مناسب و هدفمند برای جذب مشتری و مشاوره تولید محتوای جذاب

تولید محتوا مشهد
محتوای متنی

تولید مقاله سئو شده ،تولید محتوا سئو، صفحات وب سایت و رپورتاژ نویسی به صورت تخصصی

شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی

تولید محتوای جذاب برای اینستاگرام ، لینکدین و ... ، برای جذب مشتری و فالور و معرفی کسب و کار

محتوا ویدیویی
محتوا ویدیویی

با تولید محتوای ویدیویی سریع و تاثیرگذار محصولات و خدمات خود را به معرفی کنید

تولید پادکست
تولید پادکست

با تولید پادکست تخصصی خدمات و محصولات کسب کار خود را به صورت حرفه ای معرفی کنید

1

بهبود سئو سایت

تولید محتوا ، مقاله وب سایت جزو اصلی ترین پیش نیاز های سئو صحیح وب سایت میباشد

2

جذب مشتری

تولید محتوا جذاب و هدفمند یکی از راه های جذب مشتری و بازاریابی میباشد

3

ماندگاری بیشتر برند

برندسازی صحیح باعث ماندگاری نام شما در ذهن مردم و در نتیجه فروش بهتر میشود

سفارش تولید محتوا در کرج

چرا برای کسب و کارم به تولید محتوا نیاز دارم؟

4

افزایش نرخ تبدیل

تبدیل بازدید کننده های وب سایت و شبکه های اجتماعی با محتوای جذاب به مشتری

5

ایجاد مزیت رقابتی

با تولید محتوای جذاب تر از رقبای خود ، از آن ها در فروش و بازاریابی سبقت بگیرید

6

توجه به برند شما

تولید محتوا در تمام اشکال جذاب ترین راه معرفی برند و برندسازی میباشد

اهمیت تولید محتوا

چرا برای کسب و کارم به تولید محتوا نیاز دارم؟

1
بهبود سئو سایت

تولید محتوا ، مقاله وب سایت جزو اصلی ترین پیش نیاز های سئو صحیح وب سایت میباشد

2
جذب مشتری

تولید محتوا جذاب و هدفمند یکی از راه های جذب مشتری و بازاریابی میباشد

3
ارتباط با مخاطب

تولید محتوا یک راهکار ایده آل برای ایجاد ارتباطی اولیه یک زنجیره فروش میباشد

4
افزایش نرخ تبدیل

تبدیل بازدید کننده وب سایت و شبکه های اجتماعی با محتوای جذاب به مشتری

5
ایجاد مزیت رقابتی

با تولید محتوای جذاب تر از رقبای خود ، از آن ها در فروش و بازاریابی سبقت بگیرید

6
توجه به برند شما

تولید محتوا در تمام اشکال جذاب ترین راه معرفی برند و برندسازی میباشد

پخش ویدیو

سفارش تولید محتوا در کرج

محتوای حرفه ای مناسب کسب و کارت می خواهید؟

کلیدی ترین ابزار برای برقراری اعتماد و نشان دادن قابلیت محصول و تخصص شما تولید محتوا می باشد. اگر محتوای شما اصولی طراحی شده باشد موتور های جستجوگر بیشتر به شما توجه خواهند کرد. اگر شما می خواهید یک کسب و کار موفق داشته باشید، باید اعتماد مشتری خود را با محتوای درست و اصولی به دست بیاورید، شما نیازمند تولید محتوایی هستید که بتواند ارزشمند و مفید باشد و بتواند شما را به عنوان یک متخصص در کار خود معرفی کند و همچنین بتواند با کاربر ارتباط برقرار کند. برای اطلاعات بیشتر مقاله ” یک محتوای خوب چه ویژگی هایی دارد؟ ” را بخوانید.

هزینه تولید محتوا در کرج

هزینه تولید محتوا

تولید محتوا مانند سایر بخش های پروژه طراحی سایت دارای هزینه های مشخصی است. تولید کردن محتوا به خودی خود نیازمند برنامه ریزی، زمان، پول و همکاری بین تیم های مختلف و کارشناسان تولید محتوا می باشد. شما می توانید تولید محتوا را برای برآورده کردن اهداف تجاری و نیازهای کاربر را تهیه کنید چراکه این فرآیند در بازاریابی و برند سازی کسب و کار شما بسیار حائز اهمیت می باشد.
محتوای مورد نیاز شما بسته به نوع کسب و کاری که در حال اجرا هستید و عملکردی که برای سایت خود می خواهید متفاوت است. برای تولید محتوای سایت‌ها ممکن است لازم باشد شخصی را استخدام کنید تا برای وب‌سایت شما متن بنویسد، و حتی ممکن است تصاویر  و ویدیو ایجاد کند.
ایده خوبی است که قبل از اینکه تصمیم بگیرید چه نوع سایتی را ایجاد می کنید، برنامه ریزی کنید که چه محتوایی برای وب سایت خود نیاز دارید، زیرا دانستن آنچه در سایت خود نیاز دارید به شما کمک می کند بهترین گزینه را برای خود پیدا کنید.

محتوای حرفه ای مناسب
تولید محتوای اینستاگرام

هزینه تولید محتوا اینستاگرام در کرج

هزینه تولید محتوای اینستاگرام

اینستاگرام یک پلتفرم کاملا دیداری است، برای بهتر دیده شدن نیازمند محتوای جذاب و تخصصی هستید. برای بهینه کردن و درگیر کردن بیشتر مخاطبان با صفحه اینستاگرام کسب و کار خود می‌توانید از متخصصین تولید محتوا در اینستاگرام یا یک شرکت تولید محتوا اینستاگرام کمک بگیرید. درواقع هزینه کسب و کار شما برای تولید محتوا اینستاگرام در مقابل بازدهی که می‌تواند برای شما از طریق مارکت های دیگر داشته باشد، بسیار ناچیز است. البته این به شرط انجام صحیح فرآیند است که باید به صورت تخصصی انجام شود. معمولا قیمت و نرخ ثابتی برای تولید محتوا اینستاگرام وجود ندارد، چرا که قیمت تولید محتوا برای سایت یا شبکه‌های اجتماعی معمولا براساس خود کارشناس و پیشنهاد استراتژیست محتوای شبکه‌های اجتماعی تعیین می‌شود.

شرکت تولید محتوا تخصصی در کرج

اهمیت تولید محتوا تخصصی

حضور گسترده شرکت ها در وب و شبکه های اجتماعی و استفاده از سایت ها و وبلاگ ها برای تبلیغ و فروش محصولات، باعث افزایش احساس نیاز به تولید محتوا شده است. رتبه بندی بالا در نتایج گوگل برای هر کسب و کاری از اهمیت بالایی برخوردار است. در شرکت های مختلف، انجام سئوی با کیفیت تنها راه برای افزایش بازدید و متعاقباً دستیابی به مشتریان جدید است و در زمینه سئو، اهمیت تولید محتوای تخصصی بهترین گزینه برای جذب مشتریان بیشتر است. هدف اصلی نوشتن محتوا این است که به وب سایت شما کمک کند تا جایی که می توانید به مشتریان دسترسی پیدا کند. برای این منظور، محتوای تخصصی می تواند بهترین دوست شما برای جذب مشتری باشد.

 ارائه محتوای تازه، مرتبط و جذاب به احتمال زیاد باعث حفظ و افزایش ترافیک ارگانیک به سایت شما می شود. در حالی که بسیاری از سرویس‌ها خدمات نوشتن محتوا را به شما ارائه می‌دهند، باید مطمئن شوید که محتوای مرتبط، معتبر و مهم‌تر از همه اصل را به شما ارائه می‌دهند. اهمیت تولید محتوا تخصصی ارائه محتوای 100٪ اصلی و جدید است. این نقش مهمی در موفقیت کمپین های بازاریابی شما ایفا می کند، زیرا محتوای تکراری هیچ فایده ای برای تقویت سئو شما ندارد. بلکه بر اعتبار شما به عنوان یک برند قابل اعتماد تأثیر می گذارد

اهمیت تولید محتوا تخصصی

خدمات تولید محتوا

استراتژی محتوا

شرکت تولید محتوا در کرج

استراتژی محتوا

" محتوا قلب بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی است "

فعالیت در شبکه های اجتماعی مانند هر فعالیت هدفدار دیگری نیازمند تعیین استراتژی است. بی برنامگی در هر فعالیتی منجر به نتایج مطلوب نخواهد شد، پس در فعالیت های شبکه های اجتماعی نیز، نیازمند برنامه ریزی و راهبرد صحیح خواهیم بود. وبسازان نوین با بررسی هدفمند کسب و کار شما براساس داده های آماری، استراتژی صحیح محتوا سازی و ایجاد یک تقویم محتوایی برای تولید محتوا به شما در این فضای وسیع رقابتی کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   - 02191304241

" استراتژی محتوا، شیوه‌ی استفاده از محتوا برای دستیابی به اهداف کسب و کار و تأمین نیازهای مشتری را مشخص می‌کند. "

وبسایت به عنوان یکی از اصلی ترین و قدیمی ترین زیرساخت های یک کسب و کار آنلاین، کاملا نیازمند داشتن یک برنامه هدفمند برای تولید محتوا مناسب و همچنین داشتن یک استراتژی صحیح برای تولید محتوا برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری می باشد. استفاده از محتوا نامناسب علاوه بر از دست دادن بازدیدکننده، باعث هدر رفت هزینه می شود. تیم وبسازان نوین با توسعه یک استراتژی و تقویم محتوایی  منحصر به شما، شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی می کند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   - 02191304241

شرکت تولید محتوا در کرج

تولید محتوای متنی

" مقاله یکی از فراگیر ترین انواع محتوا میباشد که برای سئو سایت میتوان استفاده کرد. ”

مقاله برای مقاصد مختلفی از جمله سئو سایت، معرفی محصولات و ... استفاده می شود. وبسازان نوین با دارا بودن تیم متخصص خیال شما را از داشتن مقاله سئو شده و مناسب برای مخاطب راحت می کند. تمامی مقالات نوشته شده در وبسازان نوین با رعایت قوانین کپی رایت و توسط متخصص حوزه مربوطه شما نوشته می شود. وبسازان نوین کمترین تعرفه تولید محتوا مقاله را برای کمک به کسب و کار ها در نظر گرفته است. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   - 02191304241

" تهیه رپورتاژ مهم ترین قسمت کار است و لازم است توسط افراد متخصص مشاور بازاریابی ، برندینگ ، متخصص سئو تهیه شود "

رپورتاژ آگهی در اصل یک خبر تبلیغاتی است با متنی جذاب همراه با عکس که به صورت ناخواسته مخاطب را جذب می کند. از رپورتاژ برای سئو سایت، برندینگ و تبلیغات استفاده می شود. تیم وبسازان نوین محتوای رپورتاژ شما را برای مقاصد برندینگ ، تبلیغات و سئو سایت تهیه می کند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   - 02191304241

" برای تبدیل بازدید کنندهای وب سایت به مشتری باید محتوای جذابی در صفحات اصلی داشته باشید.  ”

یکی از چالش های اصلی مدیران وب سایت، تولید محتوا برای صفحات وب سایت برای جذب کاربر و همچنین تولید محتوا مناسب برای سئو می باشد. تیم وبسازان نوین برای صفحات وب سایت شما براساس کلمات کلیدی و براساس ترند روز تولید محتوا می کند برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   - 02191304241

محتوای متنی
شبکه های اجتماعی

شرکت تولید محتوا در کرج

تولید محتوای شبکه اجتماعی

" بیش از 25 میلیون کاربر ایرانی روزانه در اینستاگرام فعالیت می کنند "

امروزه با رشد اینستاگرام بین اقشار مختلف جامعه، این شبکه اجتماعی به یکی از اصلی ترین کانال های بازاریابی برای کسب و کار ها در ایران تبدیل شده است. فرقی نمی کند چه کسب و کاری در اینستاگرام دارید شما نیاز به تولید محتوا حرفه ای دارید، وبسازان نوین با ارائه پکیج های اینستاگرام با تنوع بالا و مقرون به صرفه، تمام خدمات تولید محتوا شبکه های اجتماعی شما را انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   - 02191304241

" لینکدین جذاب ترین و تخصصی ترین شبکه اجتماعی برای کسب و کار ها "

برخلاف تصور خیلی ها، لینکدین یک شبکه اجتماعی بی روح نیست. این شبکه اجتماعی شبکه ای عظیم از افراد متخصص با عناوین شغلی متفاوت است که علاوه بر پتانسیل بالا برای موفقیت در تولید محتوا و پیشرفت سریعتر در این شبکه اجتماعی منبع بزرگی برای برندسازی و جذب مشتری میباشد. برخلاف شبکه های اجتماعی دیگر در لینکدین میتوانید کاملا هدفمند بازاریابی محتوایی کنید و مخاطب هدف را جذب کنید.جنس محتوای لینکدین کاملا تخصصی میباشد و نیازمند دقت و جذابیت بصری ، محتوایی میباشد ، تیم وبسازان نوین خدمات تولید محتوا لینکدین شما را به صورت کاملا تخصصی انجام میدهد ، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978  - 02191304241

" تلگرام پرطرفدارترین شبکه اجتماعی در ایران "

در چندین سال اخیر تلگرام با ارائه آپدیت ها و امکانات متعدد به یکی از بهترین و کامل ترین شبکه های اجتماعی در دنیا تبدیل شده است. این شبکه اجتماعی با قابلیت های متعدد در ساختن کانال و گروه و ... بستر مناسبی را برای تولید محتوا هدفمند ایجاد کرده است. با توجه به اینکه محدودیتی در فایل و انواع محتوای تصویری متنی و ویدیویی در تلگرام وجود ندارد، با تولید محتوا صحیح و اصولی میتوان بیشترین بازخورد را از تلگرام دریافت کرد و می توان از تلگرام به عنوان مکمکل شبکه های اجتماعی دیگر استفاده کرد. وبسازان نوین خدمات تولید محتوا تلگرام را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978  - 02191304241

هزینه تولید محتوا سایت در کرج

تولید محتوا ویدیویی

" تیزر تبلیغاتی باید باعث ایجاد حس کنجکاوی در کاربر شود "

ایجاد تیزر تبلیغاتی یکی از جدیدترین و موثرترین روش های تبلیغات است. تیزر های تبلیغاتی با تأثیرگذاری بر جنبه های بصری و به کارگیری شیوه های خلاقانه،  شرکت وبسازان نوین با ساختن تیزر های تبلیغاتی خاص و ایده آل، راهی بی نقص و موثر برای تبلیغ محصولات و خدمات شما ارائه خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   - 02191304241

" موشن گرافیک به معنی حرکت و انیمیشن دادن به گرافیک و اشکال است "

موشن گرافیک در ترکیب با آهنگ سازی جلوه ای جذاب ایجاد می کند و این جذابیت منجر به این شد که از این ظرفیت در تبلیغات و فیلم سازی استفاده شود. موشن گرافیک همان دانش ترکیب حرکت و صوت در رسانه های امروزی است. این تکنیک یک روش عالی و کم هزینه تر نسبت به تیزرهای تبلیغاتی برای معرفی و تبلیغ است.  برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   - 02191304241

" تولید محتوای ویدیویی از بهترین روش های معرفی محصول است"

تولید محتوا تنها به محتوای متنی محدود نمی‌شود و در زمینه‌های مختلفی از جمله محتوای ویدیوئی انجام می‌شود. ارتباط گرفتن با مخاطب و مشتریان از طریق متن، به خصوص اگر متن مورد نظر طولانی باشد، کاری خسته کننده بوده و عمده مخاطبین بدون اعتنا از آن می‌گذرند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   - 02191304241

محتوا ویدیویی
تولید پادکست

شرکت تولید محتوا در کرج

تولید پادکست

" هنر تبدیل متون مختلف به کلامی تاثیرگذار است "

یکی از بهترین راه‌های تولید محتوا و به اشتراک گذاری این است که محتوای شما به شکل صوت منتشر شود. صوتی حاوی اطلاعات مفید و حرفه ای که در زمان صرفه‌جویی کند، اگر مایل به تولید چنین محتوایی هستید پیشنهاد ما به شما قطعا نریشن خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   - 02191304241

" شما باید صدای برند خود را به همه برسانید. "

ایجاد پادکست تبلیغاتی ستاره دار و حرفه ای کار آسانی نیست و پیدا کردن راه هایی برای ارتقاء آن می تواند پیچیده تر باشد. خوشبختانه، ما به همراه تیم قدرتمند خود بهترین پادکست های تبلیغاتی را برای شما تولید می کنیم. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   - 02191304241

با پکیج های تولید محتوا ما کسب و کار خود را متحول کنید !

پکیج های تولید محتوا

advanced divider
استاندارد
استاندارد

۴۵۰۰۰تومان

به صورت ماهانه

 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • 2.100 کلید واژه
 • ساختمان پیوند یک طرفه
 • پنج بهینه سازی رایگان
 • سه اطلاعیه مطبوعاتی
انتخاب طرح
اقتصادی
اقتصادی

۵۵۰۰۰تومان

به صورت ماهانه

 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • 2.100 کلید واژه
 • ساختمان پیوند یک طرفه
 • پنج بهینه سازی رایگان
 • سه اطلاعیه مطبوعاتی
انتخاب طرح
اجرایی
اجرایی

۹۵۰۰۰ تومان

به صورت ماهانه

 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • 2.100 کلید واژه
 • ساختمان پیوند یک طرفه
 • پنج بهینه سازی رایگان
 • سه اطلاعیه مطبوعاتی
انتخاب طرح
استاندارد
استاندارد

۴۵۰۰۰تومان

به صورت ماهانه

 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • 2.100 کلید واژه
 • ساختمان پیوند یک طرفه
 • پنج بهینه سازی رایگان
 • سه اطلاعیه مطبوعاتی
انتخاب طرح
اقتصادی
اقتصادی

۵۵۰۰۰تومان

به صورت ماهانه

 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • 2.100 کلید واژه
 • ساختمان پیوند یک طرفه
 • پنج بهینه سازی رایگان
 • سه اطلاعیه مطبوعاتی
انتخاب طرح
اجرایی
اجرایی

۹۵۰۰۰ تومان

به صورت ماهانه

 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • 2.100 کلید واژه
 • ساختمان پیوند یک طرفه
 • پنج بهینه سازی رایگان
 • سه اطلاعیه مطبوعاتی
انتخاب طرح
مشاوره طراحی گرافیکی و تیزر های تبلیغاتی

ما مشتاق راهنمایی به شما به صورت کاملا رایگان هستیم !

مشاوره تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی

پس از پر کردن فرم کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و در انتخاب  خدمات به شما راهنمایی می کنند ، همچنین شما می توانید به صورت رایگان از جلسه مشاوره آنلاین برخوردار شوید. شماره های تماس :

09106999978   – 02191304241

تولید محتوا در کرج

مراحل سفارش خدمات تولید محتوا

سوالات متداول تولید محتوا

هزینه تولید محتوا چقدر است؟
هزینه تولید محتوا به عواملی مانند کیفیت، سئو بودن، یونیک بودن و… بستگی دارد. برای مشاهده هزینه تولید محتوا در وبسازان نوین، میتوانید ثبت سفارش برای مشاوره رایگان کنید یا یکی از پکیج ها را انتخاب کنید.
از کجا بدانم تعداد کلمات لازم برای یک محتوا چقدر است؟

در زمان ثبت سفارش کارشناسان ما به شما در این موارد راهنمایی تخصصی میکنند ولی به طور معمول تعداد کلمات یک محتوا، فرمول کلی ندارد و برای هر محتوا متفاوت خواهد بود. برای مثال، برخی از مطالب باید به طور کامل و گسترده توضیح داده شوند و نمیتوان آنها را خلاصه کرد. اما در برخی موارد نیز میتوان یک موضوع را در تعداد مشخصی از کلمات شرح داد. محتواهای ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه ای گزینه مناسب تری برای مقالات وب سایت میباشد.

کلمه کلیدی و عنوان مناسب برای محتوا را نمی‌دانم. چکار کنم؟

شما می‌توانید زمینه کسب و کار خود را بیان کنید. ما به طور رایگان کلمات کلیدی و عناوین مناسب را به شما ارائه خواهیم داد.

از کجا بدانم محتوا کپی و بازنویسی نیست؟ منبع محتوا کجاست؟

محتوای تولید شده در وبسازان نوین ، کاملا یونیک و غیر کپی خواهد بود. به طور معمول محتواها از روی منابع خارجی تولید میشوند و در صورت نبودن یک موضوع در منابع خارجی، از روی منابع فارسی به صورت تالیفی نوشته خواهند شد.

آیا محتوای تولید شده سئو خواهد بود؟

محتوای تولید شده به صورت سئو بوده و می‌تواند چراغ یواست را سبز کند. شما می‌توانید این موضوع را با افزونه یواست یا سایت یواست بررسی کنید.

آیا امکان عودت وجه در صورت مشکل داشتن محتوا وجود دارد؟

بله در صورتی که دلیل منطقی شامل : اشکال در طراحی ، غلط ساختاری و ... در محتوا باشد در مرحله اول مشکل بررسی شده و حل میشود و در صورت عدم رضایت مشتری مبلغ عودت داده میشود.

برای دریافت مشاوره رایگان چگونه اقدام کنم؟

از طریق پرکردن فرم آخر سایت یا فرم مربوط به تولید محتوا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم رو درباره تولید محتوا به شما انجام میدهند ،همچنین میتوانید در تایم اداری با شماره های 09106999978 ، 02191304241  تماس حاصل فرمایید.

چگونه می توان از بازاریابی محتوایی برای برندینگ استفاده کرد؟
 • در بازاریابی محتوایی برای برندینگ شما باید در تولید محتوای خود مطمئن شوید که معرفی برند خود را وارد مکالمه ای می نمایید که کاملاً به آن مربوط است. در واقع بیان یک مطلب درست در جای غلط هیچ نتیجه ای برای شما نخواهد داشت و تلاش شما را در بازاریابی محتوایی به هدر خواهد داد.
  باید میزان مکالمه صحیح و حجم تولید محتوای خود را بیابید. یک مکالمه و متن کوتاه نمی تواند حق مطلب را ادا نموده و بیان طولانی یک ایده، ذهن ها را خسته خواهد کرد. از این رو شما می بایست تعادلی درست و دقیق را برای معرفی برند خود در بازاریابی محتوایی برقرار نمایید.
بازاریابی محتوایی چه هزینه هایی دارد؟

اغلب کسانی که تجربه زیادی در بازاریابی محتوایی ندارند، تصور می کنند که مبالغ بسیار سنگینی را باید بابت تولید محتوای مؤثر و جمع نمودن تیم بازاریابی محتوایی بپردازند. تمام هزینه های لازم برای شروع و ادامه بازاریابی محتوایی مشخص بوده و روش های مختلف آن هزینه های مختلفی را نیز به دنبال خواهد داشت.
استخدام یک تیم بازاریابی محتوای مستقل و یا برون سپاری تولید محتوا و استفاده از یک فرد باتجربه برای ورود اطلاعات و تحلیل آنها می تواند هزینه های شما را در بازاریابی محتوایی مدیریت نماید.

هدف ما از بازاریابی محتوایی چیست؟

اهداف بسیار ساده ای در بازاریابی محتوایی دنبال می شود. شخصی سازی برند، آگاهی دادن به مخاطبین درباره برند شرکت و معرفی نمودن خود به عنوان یک رهبر فکری و مدیریتی و کارشناسی در حرفه و شغل خود که با استفاده از کلمات کلیدی در سئو و ترافیک وب به دست می آیند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها