اجرا و مشاوره تبلیغاتی

وب سازان نوین همون چیزی که کسب و کارت نیاز داره!

اجرا تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی

تبلیغات همیشه وجود دارد، اگرچه ممکن است مردم از آن اطلاعی نداشته باشند. تبلیغات فرآیند ترغیب مخاطب هدفمند برای انجام اقدامی خاص است، خواه خرید یک محصول باشد یا آگاهی بخشی نسبت به یک موضوع ، تبلیغات در انواع مختلفی قابل اجرا میباشد ، یکی از مهم ترین مسائل در انجام تبلیغات طراحی حرفه ای و استفاده از ابزار صحیح برای نتیجه بهتر در تبلیغات میباشد. وبسازان نوین در این مسیر در کنار شماست، تیم مشاوره تبلیغات وبسازان نوین با ارائه راهکار و مشاوره بازدهی تبلیغات شما را چندین برابر میکند.

مشاوره و اجرا تبلیغات و ارائه راهکار تبلیغاتی

1
فروش بیشتر

تبلیغات باعث فروش بیشتر محصولات شما می شود

2
معرفی محصول جدید

تبلیغات بهترین راه برای معرفی محصولات و خدمات جدید

3
افزایش آگاهی از برند

یکی از راه های معرفی برند و برندسازی تبلیغات می باشد

تبلیغات اصولی تضمین موفقیت کسب و کار شما

همه کسب و کار ها نیاز به تبلیغ
خدمات و محصولات خود دارند!

4
رقابت

شما باید تبلیغ کنید زیرا رقبای شما تبلیغ می‌کنند

5
مشتری جدید

جذب مشتری جدید و حفظ مشتری قدیم با تبلیغات

6
ایجاد نیاز خرید محصول

ایجاد نیاز برای خرید کالا و خدمات توسط مشتری

تبلیغات اصولی تضمین موفقیت کسب و کار شما

همه کسب و کار ها نیاز به تبلیغ
خدمات و محصولات خود دارند!

1
فروش بیشتر

تبلیغات باعث فروش بیشتر محصولات شما می شود

2
معرفی محصول جدید

تبلیغات بهترین راه برای معرفی محصولات و خدمات جدید

3
افزایش آگاهی از برند

یکی از راه های معرفی برند و برندسازی تبلیغات می باشد

4
رقابت

شما باید تبلیغ کنید زیرا رقبای شما تبلیغ می‌کنند

5
مشتری جدید

جذب مشتری جدید و حفظ مشتری قدیم با تبلیغات

6
ایجاد نیاز خرید محصول

ایجاد نیاز برای خرید کالا و خدمات توسط مشتری

خدمات تبلیغات

در تاثیر گزارترین بازار دیجیتال کشور تبلیغات کنید

مشاوره و اجرا تبلیغات

” اجرا صحیح کمپین های تبلیغاتی ضامن موفقیت در تبلیغات شما

مشاوره تبلیغاتی به فرایند بررسی پژوهش در کسب و کار ها برای رسیدن موفقیت و بازدهی بیشتر در تبلیغات می‌باشد. داشتن مشاوری که بتواند با ایجاد یک تقویم مدون و مشخص تبلیغاتی  یک کمپین های تبلیغاتی موفق را اجرا کند، برای هر کسب و کاری مورد نیاز است.تیم وبسازان نوین با داشتن تیمی متخصص با رزومه قوی بهترین مشاور شما برای تبلیغات در سایت ها، تبلیغات شبکه های اجتماعی، تبلیغات پیامکی، تبلیغات در گوگل و … است،  برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان وبسازان نوین تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

در تاثیر گزارترین بازار دیجیتال کشور تبلیغات کنید

تبلیغات شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی سریعترین و بهترین بستر تبلیغات “

تبلیغات در شبکه های اجتماعی یکی از سریعترین و موثرترین راه ها برای ارتباط با مخاطبان هدف شماست. این تبلیغات فرصت های سودآوری زیادی را فراهم می کنند ، این تبلیغات کوچک اما قدرتمند با استفاده از تمام داده هایی که کاربران در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند ، یک بستر مناسب برای تبلیغات هدفمند ایجاد میکند که با مشاوره و اجرای صحیح بهترین بازخورد را برای رشد فالور و فروش و بازاریابی در شبکه های اجتماعی ایجاد میکند.وبسازان نوین با مشاوره برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی شامل اینستاگرام ، تلگرام ، لیندکدین و … و اجرای آن با ارائه گزارش از بازدید ها و نتایج در تمام مراحل پشتیبان شماست، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

تبلیغات شبکه های اجتماعی
تبلیغات پیامکی
ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

تبلیغات پیامکی

” محتوا قلب بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی است “

تبلیغات پیامکی تبلیغ محصولات و خدمات از طریق تلفن های همراه است. شرکت ها برای افزایش آگاهی از برند و ایجاد اعتماد با مخاطب ، اطلاعات کوتاهی را با کمک خدمات پیام کوتاه انبوه برای مشترکان در سراسر ایران ارسال می کنند. تبلیغات پیامکی تعامل بالا را تشویق می کند و باعث فرصت ها را برای مشاغل محلی می شود. با مشاوره کارشناسان وبسازان نوین و پنل پیامکی نوران اس ام اس محصول وبسازان نوین میتوانید خدمات و محصولات خود را به صورت پیامکی تبلیغ کنید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

تبلیغات در بزرگترین آژانس تبلیغاتی دنیا

تبلیغات در گوگل (Google AdWords)

با رتبه نخست گوگل مشتری کاملا هدفمند جذب کنید “

در صورتی که تمامی راه های تبلیغاتی را تست کرده و نتیجه نگرفته اید گوگل میتواند نتیجه دلخواه شما را فراهم کند و با مدیریت دقیق روی کلمه های کلیدی میتوانید تبلیغات خود را برای جامعه هدف تبلیغات خود ارسال کنید. وبسازان نوین بهترین مشاور شما برای تبلیغات در گوگل ، با بیشترین بازدهی میباشد. در تمام مراحل ما گزارش های مورد نیاز شما را ارسال میکنیم و براساس گزارش ها بهترین تصمیم برای بهینه سازی کمپین های شما می گیریم.برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

تبلیغات در گوگل (Google AdWords)
تبلیغات کلیکی (PPC)
تبلیغات ریالی با بازخورد عالی

تبلیغات کلیکی (PPC)

” به صرفه ترین و بهترین نوع تبلیغات با بازدهی بالا “

تبلیغات PPC مخفف Pay Per Click به معنای پرداخت هزینه به ازای هر کلیک است.از مزایای تبلیغات کلیکی اینست که شما می‌توانید آگهی سایت خود را به دو صورت بنر و متن در سایت های پربازدید قرار دهید و فقط با کلیک کاربر روی لینک شما مبلغ از بودجه تعیین شده کم میشود. وبسازان نوین با همکاری با بزرگترین آژانس های تبلیغات کلیکی ایران براساس موضوع تبلیغات شما بهینه ترین کمپین تبلیغاتی را برای شما ایجاد میکند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

تبلیغ نصب اپلیکیشن یا نمایش خدمات

تبلیغ اپلیکیشن

” اپلیکشن ها یکی از روش های موثر برای جلب توجه مشتریان “

در تبلیغات نصب اپلیکیشن‌های موبایل یا نصب تضمینی اپلیکیشن، به ازای هر نصب پرداخت هزینه صورت می‌گیرد و به همین دلیل است که می‌توانید از اثربخش بودن سرمایه‌ای که صرف تبلیغات کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید.همچنین میتوانید با تبلیغات بین اپلیکیشن ها براساس بازدید از ویدیو شما محصول و خدمات خود را معرفی کنید. وبسازان نوین با همکاری با بزرگترین آژانس های تبلیغاتی ایران  کمپین های تبلیغاتی با بالاترین بازدهی  را برای شما مدیریت میکند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

تبلیغ اپلیکیشن
تبلیغات بنری

بنر تبلیغاتی شما در وب سایت های پر بازدید کشور

تبلیغات بنری

” جذب بازدید کننده از طریق نمایش بنر در سایت های پربازدید

تبلیغات بنری به استفاده از یک کادر گرافیکی مستطیل شکل نمایش داده می شود که در قسمت های بالا، پایین یا طرفین وب سایت های پربازدید نمایش داده میشود. تبلیغات بنری بیش از آنکه متنی باشند مبتنی بر تصویر هستند و شکلی محبوب از تبلیغات آنلاین هستند. با تبلیغات بنری شما میتوانید ترافیک قابل توجهی را به وب سایت خود جذب کنید . شما براساس کلیک یا براساس زمان نمایش بنر شما هزینه پرداخت می کنید. وبسازان نوین با همکاری با بزرگترین آژانس های تبلیغاتی ایران  کمپین های تبلیغاتی با بالاترین بازدهی  را برای شما مدیریت میکند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

کسب و کار خود را به همه معرفی کنید

تبلیغات هزینه نیست، سرمایه گذاری است!

قبل بعد

1,000

50,000

میزان بازدید پیج اینستا

200

10,000

بازدید از سایت

2,000

200,000

نصب اپلیکیشن
مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

ما مشتاق راهنمایی به شما به صورت کاملا رایگان هستیم !

مشاوره تبلیغاتی و اجرای تبلیغات

پس از پر کردن فرم کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و در انتخاب  خدمات به شما راهنمایی می کنند ، همچنین شما می توانید به صورت رایگان از جلسه مشاوره آنلاین برخوردار شوید. شماره های تماس :

09106999978   – 02191304241

با اطمینان سفارش خود را ثبت کنید!

مراحل اجرا کمپین تبلیغات

سوالات متداول تبلیغات

تبلیغات گوگل دقیقاً چیست و چه مزایایی دارد؟

هنگامی که شما در گوگل یک عبارت را جستجو می‌کنید، در بالا و پایین صفحه، شاهد نتایجی خواهید بود که همراه با کلمه Ad (یا تبلیغ) نمایش داده شده‌اند. اینها تبلیغات گوگل هستند و با نتایج طبیعی جستجو فرق دارند. وب‌سایت‌هایی که به شکل تبلیغ در نتایج نمایش داده می‌شوند، بابت هر کلیک کاربران هزینه‌ای می‌پردازند.

اما آیا این نوع تبلیغات موثر هستند؟ جواب قطعی است: بله! تبلیغات گوگل تنها زمانی نمایش داده می‌شود که یک کاربر اقدام به جستجوی کلمات کلیدی شما (یعنی جستجوهای مرتبط با کسب و کار شما) کند. به علاوه، در تبلیغات گوگل، فقط زمانی از شما هزینه کم می‌شود که کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک کند. این دو مساله باعث بازدهی فوق‌العاده بالای ادوردز شده است.

منظور از تبلیغات کلیکی محتوایی چیست؟

زمانی که شما در اینترنت مشغول مطالعه یک مطلب هستید، در انتهای آن مطالب دیگری نیز به شما پیشنهاد می‌شوند. در تبلیغات محتوایی (native)، این مطالب پیشنهادی از سراسر وب هستند و حتی می‌توانند مطالب وب‌سایت شما باشند. این نوع تبلغات به دلیل آنکه بر اساس محتوا عمل می‌کند، معمولاً نتایج جالبی به همراه دارد.

آیا من می‌توانم همیشه گزینه اول یک جستجو باشم؟

اول بودن شما در گوگل بسته به کیفیت و قیمت شما دارد. معمولاً با افزایش مبلغ، امکان اول بودن در گوگل وجود دارد. با اینحال، معمولاً گوگل بر اساس افزایش هزینه، نمایش شما را به صورت درصدی در بالای صفحه افزایش می‌دهد. یعنی بر اساس افزایش هزینه هر کلیک، ممکن است نمایش شما 50%، 60% یا ... بالای صفحه و در باقی موارد پایین صفحه باشد.

چه ایراداتی را می‌توان از جانب مشتری دانست؟

این ایرادات می‌توانند؛ درج کد مخرب در وب‌سایت، محتوا نادرست و گمراه کننده در سایت و ایراد از نوع کسب‌و‌کار (سایت شرط بندی، بیت کوین، تبلیغ جذب فالوور در تلگرام و اینستاگرام) باشند.

آیا ایمیل می‌تواند یک ابزار تبلیغاتی مناسب باشد؟

شاید فکر کنید که ایمیل دیگر مثل قبل پرطرفدار نیست و تمام این ایمیل‌های تبلیغاتی و اسپم باعث شده‌اند که این رسانه دیگر تاثیر چندانی نداشته باشد. اما آمار دیجیتال و البتۀ تجربۀ شخصی ما چیز دیگری را نشان می‌دهد. ایمیل همچنان کاربرد بسیار زیادی دارد و مخاطبان هنوز اکثر نامه‌های دریافتی خود را مطالعه می‌کنند. تیم وبسازان نوین تا به حال بارها شاهد بازدهی فوق‌العاده ایمیل‌های تبلیغاتی بوده است و اکنون دیگر به این ابزار اعتماد کامل دارد.
باید میزان مکالمه صحیح و حجم تولید محتوای خود را بیابید. یک مکالمه و متن کوتاه نمی تواند حق مطلب را ادا نموده و بیان طولانی یک ایده، ذهن ها را خسته خواهد کرد. از این رو شما می بایست تعادلی درست و دقیق را برای معرفی برند خود در بازاریابی محتوایی برقرار نمایید.

آیا تبلیغات کلیکی در رسانه‌های ایرانی برای من مناسب است؟

در صورتی که هدف شما برندینگ و شناخته شدن توسط کاربران ایرانی باشد، تبلیغات کلیکی در رسانه‌های ایرانی یک گزینه عالی برای شماست. با اینحال، اگر هدف شما از تبلیغات افزایش فروش است، پیشنهاد ما استفاده از سرویس تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز است.

برای تبلیغات کلیکی، چه کاری باید انجام دهم؟

برای شروع، کافی است با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در راه‌اندازی کمپین کلیکی شما کمکتان خواهند کرد.

برای دریافت مشاوره رایگان چگونه اقدام کنم؟

از طریق پرکردن فرم آخر سایت یا فرم مربوط به تولید محتوا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم رو درباره تولید محتوا به شما انجام میدهند ،همچنین میتوانید در تایم اداری با شماره های 09106999978 ، 02191304241  تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان برای کسب و کار شما !

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments