اجرا و مشاوره تبلیغاتی

مشاوره تبلیغاتی

مشاوره تبلیغاتی و اجرا کمپین تبلیغات

مشاوره تبلیغاتی پیشنهادات و ارائه خدماتی می‌باشد، که تبلیغات را به‌صورت علمی و مبتنی بر تجربیات موفق جهت می‌دهد و درنتیجه منجر به فروش می شود. تبلیغات همیشه وجود دارد، اگرچه ممکن است مردم از آن اطلاعی نداشته باشند. تبلیغات فرآیند ترغیب مخاطب هدفمند برای انجام اقدامی خاص است، خواه خرید یک محصول باشد یا آگاهی بخشی نسبت به یک موضوع ، تبلیغات در انواع مختلفی قابل اجرا میباشد ، یکی از مهم ترین مسائل در انجام تبلیغات طراحی حرفه ای و استفاده از ابزار صحیح برای نتیجه بهتر در تبلیغات میباشد. وبسازان نوین در این مسیر در کنار شماست، تیم مشاوره تبلیغات وبسازان نوین با ارائه راهکار و مشاوره بازدهی تبلیغات شما را چندین برابر میکند.

مشاوره و اجرا کمپین تبلیغاتی و ارائه راهکار

1
فروش بیشتر

تبلیغات باعث فروش بیشتر محصولات شما می شود

2
معرفی محصول جدید

تبلیغات بهترین راه برای معرفی محصولات و خدمات جدید

3
افزایش آگاهی از برند

یکی از راه های معرفی برند و برندسازی تبلیغات می باشد

مشاوره تبلیغاتی و اجرا کمپین تبلیغات

همه کسب و کار ها نیاز به تبلیغ
خدمات و محصولات خود دارند!

4
رقابت

شما باید تبلیغ کنید زیرا رقبای شما تبلیغ می‌کنند

5
مشتری جدید

جذب مشتری جدید و حفظ مشتری قدیم با تبلیغات

6
ایجاد نیاز خرید محصول

ایجاد نیاز برای خرید کالا و خدمات توسط مشتری

تبلیغات اصولی تضمین موفقیت کسب و کار شما

همه کسب و کار ها نیاز به تبلیغ
خدمات و محصولات خود دارند!

1
فروش بیشتر

تبلیغات باعث فروش بیشتر محصولات شما می شود

2
معرفی محصول جدید

تبلیغات بهترین راه برای معرفی محصولات و خدمات جدید

3
افزایش آگاهی از برند

یکی از راه های معرفی برند و برندسازی تبلیغات می باشد

4
رقابت

شما باید تبلیغ کنید زیرا رقبای شما تبلیغ می‌کنند

5
مشتری جدید

جذب مشتری جدید و حفظ مشتری قدیم با تبلیغات

6
ایجاد نیاز خرید محصول

ایجاد نیاز برای خرید کالا و خدمات توسط مشتری

مشاور تبلیغات در کرج

مشاوره کمپین تبلیغاتی و اجرا تبلیغات

مشاوره تبلیغاتی

تیم وبسازان نوین، ارائه دهنده مشاوره تخصصی در زمینه تبلیغات مدرن و استفاده از پتانسیل های نوین برای معرفی هر چه تمام تر کسب و کار شما خواهد بود. طراحی استراتژی برند با استفاده از تیم طراحی گرافیک و تولید محتوای حرفه ای انجام می شود تا از شیوه های مدرن تبلیغات و ابزار های نو در زمینه معرفی محصولات و خدمات برند ها در فضای اینترنت استفاده شود. اگر به دنبال مشاور تبلیغاتی در کرج هستید وبسازان نوین، با بهره گیری از دانش روز در امور تبلیغات، همکاری با طراحان جوان و پرانگیزه و استفاده از اصول تبلیغات نوین در کنار شما خواهد بود.

شناخت ابزار های نوین دیجیتال مارکتنیگ و استفاده از آن ها در جهت توسعه نام برند و جذب مخاطبان جامعه هدف را با ما تجربه خواهید نمود. ما به عنوان یکی از برترین مشاوران تبلیغات در کرج، به شما در افزایش میزان فروش و ابداع تعامل سازگار با مخاطبان خود یاری خواهیم رساند. کافی است تا از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید. خدمات طراحی وب سایت، سئو سایت، طراحی گرافیک پیج اینستاگرام، خدمات تبلیغات در عرصه اینترنت، انجام مارکتینگ آنلاین، طراحی لوگو و…در میان مهم ترین خدمات تیم تخصصی وبسازان نوین می گنجد. برای انجام امور مشاوره تبلیغاتی در کرج با ما همراه باشید

09106999978   – 02191304241

مشاوره تبلیغاتی چیست؟

فرآیند مشاوره تبلیغاتی به مجموعه اقداماتی همچون تحقیق و جستجوی بهترین راهکارها و پیشنهادهای حرفه‌ای به‌ منظور بهبود و اثربخشی فعالیت‌های تبلیغاتی یک سازمان می‌پردازد. به‌ عبارت‌ دیگر مشاوره تبلیغاتی یک کسب‌ و کار، متخصصی است که با درک اهداف مورد نظر شرکت شما و شناخت چالش‌های کلیدی آن، در ایجاد تاکتیک‌های بازاریابی قدرتمند برای جذب مشتریان و اجرای تبلیغاتی که مؤثر باشد، کمک می‌کند تا فروش کلی محصولات یا خدمات شما را افزایش دهد. شکی نیست که تبلیغات یک عامل کلیدی برای موفقیت هر کسب‌و‌کاری است و بیزینس شما نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ مسلما استخدام یک مشاور تبلیغات باتجربه می‌تواند در راستای اهداف بازاریابی شما مفید واقع شود و موفقیت‌های بی‌شماری را به بار آورد.

شرح وظایف مشاور تبلیغاتی

اساساً سه روش وجود دارد که در آن تخصص حرفه‌ای یک مشاور می‌تواند برای کسب‌ و کار شما مفید باشد:

 1. مشاوران می‌توانند بسیاری از فعالیت‌های بازاریابی را خودشان به نمایندگی از تجارت شما انجام دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند به شما آموزش و مشاوره دهند تا شما خودتان انجام این امور را به دست بگیرید. در حقیقتیک مشاور تبلیغات به شما کمک می‌کند تا کمپین‌هایی به‌ صورت منظم یا موقت برای اهداف بازاریابی خود ایجاد کنید.
 2. آن‌ها همچنین زمانی را برای بحث در مورد برنامه‌ها و استراتژی‌های تبلیغاتی اختصاص می‌دهند تا تاکتیک‌های تبلیغاتی شما را بهبود بخشند.
 3. تحقیقات بازار یکی دیگر از خدماتی است که برخی از مشاوران بازاریابی ارائه می‌دهند که در این صورت در مورد محصولات و بازارهای شرکت‌های رقیب تحقیق می‌کنند. این می‌تواند از مطالعه‌ی ساده‌ی قیمت رقبا، بررسی پروفایل شرکت به صورت آنلاین تا انجام نظرسنجی در مقیاس کامل در مورد نیازهای مصرف‌کنندگان باشد.

 چه زمانی به خدمات مشاوره تبلیغاتی نیاز دارید؟

خدمات مشاوره  تبلیغاتی کسب‌ و کار فقط به یک بخش یا اندازه‌ی شرکت محدود نمی‌شود. در واقع، هم استارتاپ‌ها و هم سازمان‌هایی که مدت زیادی از فعالیت آن‌ها می گذرد، می‌توانند از مشاوره به‌ منظور رشد و بهینه‌سازی کسب‌ و کار خود سود ببرند.

همکاری با مشاور ایده‌ی خوبی است اگر:

 •  شما به یک رهبر با تجربه و موقت نیاز دارید.
 •  می‌بینید که کسب‌وکارتان در حال رشد است و باید راه‌های جدیدی برای رشد پیدا کنید تا از پتانسیل موجود استفاده کنید.
 •   شما بودجه‌ی محدودی دارید و ترجیح می‌دهید آن را به استخدام یک مشاور متخصص باسابقه با یک قرارداد کوتاه مدت اختصاص دهید به جای اینکه فردی را به‌صورت ثابت برای امور تبلیغاتی شرکت استخدام کنید.
 •  در زمان‌های بحرانی و چالش‌بر‌انگیز مانند بحران COVID-19، زمانی که بیشتر سازمان‌ها در تلاش برای ادامه فعالیت هستند، سرمایه‌گذاری برای همکاری با یک متخصص در امر مشاور تبلیغات، می‌تواند برای سازمان شما مؤثر و مفید باشد.

بخش‌هایی که بیشترین آسیب را در مواقع شیوع یک بیماری همه‌گیر مثل کرونا می‌بینند، بهتر است حتما از خدمات مشاور تبلیغاتی استفاده کنند تا از بحران‌ها با موفقیت بیشتری عبور کنند و لطمه‌ی جبران‌ناپذیری به کسب‌ و کار آن‌ها وارد نشود.

برخی از مشاغلی که در این موارد آسیب‌پذیرترند را در زیر آورده‌ایم:

 •       رستوران‌ها
 •       خرده‌فروشی‌ها
 •       خدمات آرایشی و زیبایی
 •       کلوپ‌های ورزشی و تناسب‌اندام
 •       بازرگانی و خدمات

کاربرد مشاوره در تبلیغات برای کسب و کار شما

طبق آمار اداره‌ی تجارت کسب‌ و کارها در ایالات‌متحده در سال 2020، حدود 7/31 میلیون کسب‌وکار کوچک در این کشور وجود داشته است.  اما آیا همه‌ی آن‌ها همچنان پابرجا هستند؟

اگر به جدول اداره آمار کار ایالات‌متحده در مورد بقای مؤسسه‌های بخش خصوصی نگاه کنیم، می‌توانیم نتیجه بگیریم که:

 •       20 درصد از مشاغل کوچک در سال اول شکست می‌خورند.
 •       33 درصد از آن‌ها ظرف دو سال شکست می‌خورند.
 •       50 درصد آن‌ها ظرف پنج سال شکست می‌خورند.
 •       66 درصد آن‌ها ظرف 10 سال شکست می‌خورند.

دلایل این شکست‌ها نیز متفاوت است، از فقدان یک مدل کسب‌ و کار گرفته تا داشتن تیم اشتباه در هیئت مدیره و موارد دیگر. اداره‌ی یک کسب‌ و کار کوچک کار سختی است و این آمارها این واقعیت را تائید می‌کنند. با وجود داشتن یک محصول عالی، گاهی اوقات ممکن است افزایش فروش دشوار باشد.

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که شرکت‌ها مرتکب می‌شوند این است که تلاش می‌کنند تجارت خود را بدون بهره‌مندی از فرآیند فروش و نتیجه‌گیری از عملکردهای پیشین، به‌ صورت تکرار شونده ادامه ‌دهند. یک مشاور تبلیغات، می‌تواند به شما در اجرای یک استراتژی مناسب برای امور تبلیغاتی و یافتن کارکنانی با مجموعه مهارت‌های مناسب کمک کند تا شرکت شما بتواند علاوه بر جذب مخاطبان مناسب، جریان‌های درآمد جدیدی را کشف کند که کسب‌وکار شما را به جلو سوق می‌دهد. مشاوران می‌دانند که چگونه هر بخش از استراتژی بازاریابی شما بر عملکرد شما تأثیر می‌گذارد. آن‌ها می‌توانند تلاش‌های بازاریابی شما را برای دستیابی به نتایج بهتر اصلاح و تنظیم کنند.

مزیت همکاری با مشاور تبلیغاتی چیست؟

آیا بهتر است بازاریابی دیجیتال خود را در خودتان انجام دهید یا آن را به یک شرکت مشاور تبلیغاتی بسپارید؟ این سوال مهمی است که هر صاحب کسب و کاری باید در نظر بگیرد. ما فهرستی از برخی از مزیت های همکاری با مشاور تبلیغاتی را تهیه کرده‌ایم، به‌ ویژه برای مشاغل کوچک تا متوسط ​​که به دنبال تکمیل یک بازاریاب داخلی هستند:

1. تخصص

نه تنها افراد بیشتری با مجموعه مهارت های مختلف در یک شرکت تبلیغاتی وجود دارند، بلکه این افراد عموماً تجربه عمیق تری دارند. متخصصان شرکت تبلیغاتی معمولاً در یک حوزه خاص متخصص هستند، به علاوه شرکت شما از چشم انداز رقابتی که در آن شرکت ها استعداد استخدام می کنند، سود می برد. بازاریابان داخلی معمولاً برای پوشش دادن همه نیازهای شرکت، خود را بیشتر شبیه به یک جک از همه تجارت می کنند. آژانس‌ها منابعی را برای آموزش کارکنان و نگه داشتن آنها در لبه‌های برتر رشته مربوطه خود اختصاص می‌دهند. علاوه بر این، محیط تیم در یک شرکت تبلیغاتی باعث تقویت یادگیری و رشد مداوم می شود.

2. هزینه

به طور کلی، همکاری با یک شرکت تبلیغاتی به‌ جای آوردن یک تیم کامل داخلی، بسیار ارزان‌ تر است. همانطور که گفته شد، هزینه کل می تواند بر اساس اندازه کسب و کار شما و میزانی که به دنبال انجام آن هستید بسیار متفاوت باشد. بازاریابی داخلی و خارجی هر دو می تواند سرمایه گذاری قابل توجهی باشد. یک گروه داخلی کامل به سربار قابل توجهی از جمله حقوق، مزایا، فضای اداری، تجهیزات، آموزش، استخدام و غیره نیاز دارد. یک شرکت تبلیغاتی خارجی می تواند یکی از بزرگترین اقلام خط در بودجه بازاریابی باشد و به همین دلیل می تواند هدف آسانی برای کاهش و مذاکره مجدد باشد. همه چیز در نظر گرفته شد؛ یک آژانس بازاریابی دیجیتال معمولاً مقرون به صرفه ترین راه حل برای کار بازاریابی با کیفیت بالا است. با قیمتی برابر با یک یا دو حقوق تمام وقت، به یک تیم کامل از متخصصان در چندین تخصص بازاریابی دسترسی پیدا می کنید.

3. تعهد کمتر

مشارکت با آژانس دیجیتال مارکتینگ تعهد بسیار کمتری نسبت به استخدام یک تیم داخلی کامل دارد. شرکت شما مسئولیتی در قبال هیچ‌گونه استخدام، مصاحبه، استخدام یا هر یک از کارهای وقت‌گیر و اغلب پرهزینه دیگری که همراه با یک کارمند جدید انجام می‌ شود، ندارد. استخدام شرکت های مشاوره تبلیغاتی بازاریابی آسان‌ تر از یک کارمند داخلی (یا حداقل باید باشد) اخراج می‌ شوند، به این معنی که پیدا کردن تناسب خوب بین یک آژانس و تیم داخلی آسان‌ تر خواهد بود. اعتماد و ارتباطات پایه و اساس یک مشارکت موفق آژانس هستند و پیدا کردن آژانسی که بتوانید با آن رابطه ایجاد کنید بسیار مهم است.

4. دسترسی به ابزار های پیشرفته

کار با چندین مشتری شبکه بزرگی از فروشندگان و کانال‌ ها را ایجاد می‌ کند که می‌ تواند به مشارکت‌ های بیشتر برای شرکت شما نیز منجر شود. شرکت های مشاوره تبلیغاتی همچنین به تعداد زیادی ابزار و منابع دسترسی دارند که یا فقط برای یک شرکت عملی نیستند و یا منحصر به متخصصان صنعت هستند. علاوه بر ایجاد شبکه از طریق مشارکت، شرکت های مشاوره تبلیغاتی اغلب آثاری را به نمایش می‌ گذارند و در نشریات نشان داده می‌ شوند، که می‌ تواند به شرکت شما بیشتر دیده شود.

5. خلاقیت در کار

یکی از بزرگترین مزایایی که همکاری با یک شرکت های مشاوره تبلیغاتی می تواند داشته باشد، خلاقیت و عینی بودن آنهاست. نگه داشتن تمام تلاش های بازاریابی در داخل گاهی اوقات می تواند منجر به تفکر گروهی و دید تونلی شود. یک آژانس بازاریابی دیجیتال تحت تأثیر هیچ گونه سوگیری داخلی یا دانش فرضی قرار نمی گیرد، بنابراین ارائه یک پیام واضح به مخاطب هدف آسان تر است. تیم‌های داخلی اغلب از چنان دانش عمیقی برخوردارند که سعی می‌کنند بیش از حد حرف بزنند و پیام اصلی برای مخاطب گم می‌شود. یک دیدگاه بی‌طرفانه می‌تواند به غربال کردن تمام اطلاعات غیر ضروری کمک کند، در حالی که به اندازه کافی برای برقراری ارتباط واضح با دنیای خارج ثابت بماند.

مشاوره تبلیغاتی مشاغل کوچک

تبلیغات یک هزینه مهم برای کسب و کار ها در تمام مراحل از راه اندازی تا تاسیس است. تبلیغات اشکال مختلفی دارد، از ارجاعات دهان به دهان گرفته تا تبلیغات چاپی سنتی در روزنامه ها تا تکنیک های بازاریابی آنلاین. تبلیغات باید بر جذب مشتریان جدید، تشویق مجدد تجارت و ترویج تصویر مثبت از شرکت متمرکز شود. اینترنت انواع مختلفی از گزینه های تبلیغاتی مقرون به صرفه و موثر را برای مشاغل فراهم کرده است. یک وب سایت تجاری سنگ بنای تبلیغات آنلاین است. سایت را منظم، به روز و دقیق نگه دارید. محتوای مناسب و خوب نوشتاری فراوان به افزایش رتبه موتور جستجوی شما کمک می کند تا جستجوگران بتوانند شما را پیدا کنند. رسانه های اجتماعی فرصت عالی دیگری برای ارتباط با مشتریان در سطح دوستانه و تعاملی است. بازخورد مشتری را که در پلتفرم های رسانه های اجتماعی ظاهر می شود، تشویق کنید، به آنها گوش دهید و به آنها پاسخ دهید.

1.دهان به دهان

تبلیغات دهان به دهان یکی از سخت‌ ترین روش‌های تعیین کمیت، اما مهم‌ ترین روش‌های تبلیغاتی است که یک کسب‌ و کار کوچک در زرادخانه بازاریابی خود دارد. تبلیغات دهان به دهان مثبت با رفتار خوب با مشتریان، ارائه خدمات عالی و ارائه یک محصول درجه یک شروع می شود. مشتریان دوست دارند تجربیات خوب خود را به اشتراک بگذارند. کسب‌ و کارها همچنین می‌ توانند مشتریان را تشویق کنند تا با ارائه تخفیف یا جایزه برای ارجاع‌ها یا صرفاً با درخواست از مشتریان برای اطلاع از رضایت از محصول یا خدمات، به دیگران اطلاع دهند.

2.هدف گذاری

به همان اندازه که نوشتن یا ایجاد یک تبلیغ مهم است، دانستن اینکه چه کسی آن را هدف قرار دهید. برای تبلیغات خود هدف تعیین کنید. این ممکن است به معنای دستیابی به مشتریان جدید، بازگرداندن مشتریان قدیمی یا گسترش دامنه کسب و کار شما به یک جمعیت جدید باشد. مشتریان جوان‌ تر ممکن است از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی تلفن همراه استفاده کنند و در سایت‌های خاصی به صورت آنلاین پاتوق کنند. برخی ترجیح می‌دهند نامه‌های پستی یا ایمیل دریافت کنند. با درک افرادی که هدف آن ها هستید، می توانید بهترین رسانه برای دسترسی به آنها را تعیین کنید.

3.تبلیغات سنتی

رسانه های سنتی مانند روزنامه، مجله، بیلبورد، صفحات زرد، پست مستقیم و تبلیغات رادیویی می توانند راهی موثر برای دستیابی به مشتریان باشند. وقتی مشتریان بالقوه شما با خوانندگان و شنوندگان این رسانه ها همپوشانی دارند، این می تواند تبلیغات خوبی برای کسب و کار شما باشد. کسب‌ و کارهایی که به مشتریان محلی متکی هستند، می‌ توانند با قرار دادن یک آگهی در یک روزنامه پرطرفدار هفتگی یا خرید یک فضای بیلبورد در بزرگراهی که مردم را به مکانشان هدایت می‌کند، به افراد جدید زیادی دسترسی پیدا کنند. رسانه های خاص برای انواع خاصی از کسب و کارها مناسب هستند. برای مثال، یک بار و رستوران ورزشی ممکن است بخواهد در یک برنامه چت ورزشی محلی در رادیو تبلیغ کند.

4.بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی راهی کم هزینه برای دسترسی به تعداد زیادی از مردم است. بازدیدکنندگان سایت و فروشگاه را تشویق کنید تا در لیست ایمیل شما ثبت نام کنند. ارائه کوپن برای مشترکین جدید یکی از راه های تشویق مشارکت است. ارسال یک خبرنامه ماهانه با محتوای مفید، آموزنده یا سرگرم کننده را به عنوان جایگزینی برای ارسال فقط اعلان های فروش در نظر بگیرید. این محتوا می تواند در وب سایت شما منعکس شود تا سایت شما تازه بماند و کلیک موتورهای جستجو را تشویق کند. صندوق ورودی مشتریان خود را با ایمیل‌های دائمی پر نکنید، اما در برقراری ارتباط ثابت قدم باشید. آماده باشید تا پس از ارسال به‌روزرسانی، ایمیل‌ها یا تماس‌های تلفنی اضافی را ارسال کنید.

نقش ها و مسئولیت های یک شرکت تبلیغاتی

ارتباطات کلید تمام فعالیت های اصلی مرتبط با بازاریابی است و تبلیغات همان چیزی است که بیش از همه به آن نیاز دارد. تبلیغات یکی از اجزای اساسی بازاریابی است که به شما امکان می دهد پیام تبلیغاتی خود را به مخاطبان هدف خود منتقل کنید و آنها را تشویق کنید تا با کسب و کار شما به خلاقانه ترین شکل ممکن درگیر شوند. نقش تبلیغات به دست آوردن حداکثر چشم نیست، بلکه تبدیل تعداد محدودی از  چشم در تماشای یک تبلیغ خاص است. یک شرکت تبلیغاتی بر هنر متقاعد سازی  مسلط است. تمام منابع خود را برای انتقال پیام یک نام تجاری به مخاطبان هدف خود به کار می گیرد تا آنها را درگیر کند و آنها را به تعامل با برند وادار کند.

همه انواع شرکت های تبلیغاتی به برندها کمک می کنند تا با کمپین های خود راه خلاقانه ای در پیش بگیرند و خواسته های خاص دسته خاصی از مشتریان را برآورده کنند. چنین شرکت هایی اغلب در حال ذوب چندین ایده نوآورانه هستند که توسط افراد با دیدگاه های مختلف به اشتراک گذاشته می شود. نگاهی به برخی از نقش ها و مسئولیت های کلیدی یک شرکت تبلیغاتی بیندازید:

 • انجام یک تحقیق کامل

هیچ برندی مایل به راه اندازی کمپین تبلیغاتی بدون انجام تحقیقات گسترده در چندین جنبه نیست. یک شرکت تبلیغاتی به برندها در انجام همین کار کمک می کند. ساختار شرکت های تبلیغاتی به گونه ای است که تیمی به طور خاص به انجام تحقیقات و ارائه نتایج به برندها اختصاص دارد.

تحقیقات بازار برجسته ترین و سازنده ترین تحقیقی است که توسط شرکت تبلیغاتی انجام می شود. همیشه توصیه می شود که از بازاری که پذیرای آن هستید به خوبی آگاه باشید. این تحقیق یافته های مهمی از روندهای بازار، ترجیحات مخاطبان هدف و سایر اطلاعات مرتبط را ارائه می دهد.

تحقیقات بازار شامل پیگیری رقبا نیز می شود. یک مشاوره تبلیغاتی به شما کمک می کند تا استراتژی های همه رقبای خود (به ویژه رهبران بازار) را تجزیه و تحلیل کنید و از آن درس بگیرید. این به شما کمک می کند تا متوجه شوید چه چیزی در یک بازار خاص کار می کند و بهتر هدف گذاری کنید.

 • توسعه تبلیغات

این هسته اصلی یک شرکت تبلیغاتی است. بخش خلاق به توسعه تبلیغاتی اختصاص دارد که توسط مخاطبان هدف در بسترهای رسانه های مختلف مصرف می شود. این بخش درگیر فعالیت هایی است که اساس کلیه خدمات تبلیغاتی را تشکیل می دهد. در اینجا، کپی تبلیغات توسعه داده می شود، فیلمنامه فیلم های تبلیغاتی نوشته می شود، لوگوها و پوسترها طراحی می شوند، برچسب ها تصمیم گیری می شوند و تبلیغات تولید می شوند.

این خلاقانه ترین و رویایی ترین نقش شرکت های مشاوره تبلیغاتی است زیرا شامل تجلی ایده ها در قالب تبلیغات در چندین پلت فرم یا رسانه است.

 • برنامه ریزی و خرید رسانه ای

مشاوره تبلیغاتی

خیلی به پلتفرم های رسانه ای که برای نمایش تبلیغات خود انتخاب می کنید بستگی دارد. یک مشاوره تبلیغاتی به شما در انتخاب رسانه ای که برای برند شما مناسب تر است کمک می کند. این تصمیم بر اساس اهداف کمپین شما، مخاطبانی که هدف قرار می دهید، پیامی که تبلیغ می کنید و محصول یا خدمتی که می فروشید گرفته می شود. این نقش شرکت های تبلیغاتی شامل انتخاب حداکثر تعداد پلتفرم های رسانه ای نیست، بلکه انتخاب آنهایی است که حداکثر جذب را برای برند ایجاد می کنند.

 • بودجه بندی

هیچ فعالیت بازاریابی نمی تواند به طور پایدار بدون تعیین بودجه برای آن انجام شود. این مسئولیت شرکت تبلیغاتی است که بودجه مورد نیاز شما را مشخص کند و به شما در تنظیم یک بودجه تبلیغاتی ثابت کمک کند.

مشاوره های تبلیغاتی حساب گسترده‌ای از تمام هزینه‌هایی که باید متحمل شوند و درآمدهایی که احتمالاً در یک دوره زمانی خاص ایجاد می‌شوند، ارائه می‌کنند. این به کسب‌وکارها در تصمیم‌گیری‌های مهم مربوط به کمپین‌های تبلیغاتی و فرآیندهای اصلی کسب‌وکارشان کمک می‌کند.

 • پیش فروش

اگرچه هدف اصلی یک شرکت تبلیغاتی متقاعد کردن مخاطب هدف در تعامل با مشاغل خاص است، اما آنها هر از گاهی به مشتریان خود در ارتقاء فروش کمک می کنند. پیشبرد فروش شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌ها می‌شود که با سخت‌ فروشی و بستن سریع‌ تر چرخه ‌های فروش، فروش بیشتر را افزایش می‌دهند. این اغلب یک انگیزه کوتاه مدت است که به مشتریان ارائه می شود و آنها را مجبور به خرید محصولات یا خدمات یک برند و بهبود ارقام فروش می کند.

فعالیت‌های پیشبرد فروش باید به شیوه‌ای تاثیرگذار تبلیغ شوند و یک شرکت تبلیغاتی اطمینان حاصل می ‌کند که مخاطبان هدف را متقاعد می ‌کند که بخشی از پیشبرد فروش باشند و فروش بیشتری را برای کسب‌وکار هدایت کنند.

 • روابط عمومی

اگرچه این نقش کلیدی شرکت های تبلیغاتی نیست، اما چندین شرکت خدمات خود را با کمک به مشتریان خود در روابط عمومی گسترش می دهند. روابط عمومی مجموعه‌ای از فعالیت‌ها را شامل می‌شود که به ایجاد و حفظ تصویری مطلوب از یک کسب‌وکار در بازار اختصاص دارد. برخلاف فروش سخت محصولات و خدمات، روابط عمومی بر فروش جوهره برند متمرکز است.

به عنوان مثال، اگر زنجیره ای از هتل های لوکس به یک کمپین روابط عمومی متوسل شود، این کمپین شامل اطلاع رسانی به مخاطب از ویژگی های هتل و درخواست از آنها برای تعامل مستقیم با آنها نخواهد بود. در عوض، حول محور اهمیت تعطیلات و اقامتی مجلل برای رهایی از همه استرس ها می چرخد.

 • توسعه استراتژی های بازاریابی

بر اساس تحقیقات انجام شده، یک مشاوره تبلیغاتی به کسب و کارها در توسعه یک استراتژی بازاریابی قدرتمند و اجرای آن در قالب یک کمپین تبلیغاتی کمک می کند. شرکت های تبلیغاتی بسته به اهداف بازاریابی، بودجه مورد نیاز و مخاطبان هدفی که می خواهید به آنها رسیدگی کنید، کمپین های تبلیغاتی را برای یک دوره زمانی خاص ایجاد می کنند. این مسئولیت شرکت است که مشتری خود را همیشه در جریان نگه دارد و در هر مرحله از کمپین ها شفاف باشد.

 • شخصی سازی ارتباطات بازاریابی

با گذشت زمان، نیاز به بازاریابی شخصی با سرعت قابل توجهی افزایش یافته است. امروزه، مشتریان فقط می‌خواهند تبلیغات برندهایی را که می‌خواهند با آن‌ها درگیر شوند و محصولاتی را که می‌خواهند بخرند ببینند.

یک مشاوره تبلیغاتی به کسب و کارها کمک می کند تا ارتباطات بازاریابی خود را مطابق با نیازهای خاص مشتریان خود تنظیم کنند. روش‌هایی مانند هدف‌گیری انتخابی به برندها کمک می‌کند در زمان مناسب، در پلتفرم مناسب و با پیام مناسب به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنند. این باعث افزایش شانس تبدیل یک مشتری بالقوه و بسته شدن معامله می شود.

یک شرکت تبلیغاتی به دلیل ارتباط مستقیم با درآمدزایی، جایگاه بسیار ویژه ای در حوزه بازاریابی دارد. این یک ادغام خلاقانه از ایده ها و برنامه های کاربردی نوآورانه از همان است. مهم نیست که نیازهای شما چیست و محدودیت بودجه شما چیست، چندین نوع شرکت تبلیغاتی وجود دارد که به شما کمک می کند محصولات یا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن بفروشید.

وظایف مشاوره تبلیغاتی

مشاوره تبلیغاتی

مشاوران تبلیغاتی از تخصص تبلیغات و بازاریابی خود برای کمک به شرکت ها در تعریف و رسیدن به اهداف بازاریابی استفاده می کنند. آنها عمدتاً برای اطمینان از نتایج مثبت، استراتژی های بازاریابی و تبلیغاتی را برنامه ریزی، اجرا و نظارت می کنند. هر کسب و کاری یک مشاور تبلیغاتی حرفه ای و ماهر و آگاه نیاز دارد که هم خلاق و هم تحلیلگر باشد و در تمام زمینه های بازاریابی و تبلیغاتی تا بازاریابی شبکه های اجتماعی مسلط باشد. از مشاوران تبلیغاتی می توان انتظار داشت که استراتژی های تبلیغاتی را تعریف کنند، مناسب ترین پیام را شناسایی کنند و یک تبلیغ با بازدهی بالا را اجرا کنند. سایر مسئولیت های آنها شامل نظارت بر نتایج، شناسایی بازارهای جدید و معرفی درست خدمات و محصولات است.

مشاوره و اجرا تبلیغات

مشاوره تبلیغاتی به فرایند بررسی پژوهش در کسب و کار ها برای رسیدن موفقیت و بازدهی بیشتر در تبلیغات می‌باشد. داشتن مشاوری که بتواند با ایجاد یک تقویم مدون و مشخص تبلیغاتی  یک کمپین های تبلیغاتی موفق را اجرا کند، برای هر کسب و کاری مورد نیاز است.تیم وبسازان نوین با داشتن تیمی متخصص با رزومه قوی بهترین مشاور شما برای تبلیغات در سایت ها، تبلیغات شبکه های اجتماعی، تبلیغات پیامکی، تبلیغات در گوگل و … است.

تبلیغات موبایلی برای بازاریابی کسب و کار شما

امروزه، استراتژی بازاریابی شما باید فراتر از تاکتیک‌ های سنتی باشد که اجرا شده‌ اند. اکنون مردم دائماً از طریق تلفن‌ های هوشمند و تبلت ‌ها به وب متصل هستند، به این معنی که تبلیغات شما باید برای دسترسی به این بینندگان بهینه شود. خدمات بازاریابی تلفن همراه وبسازان نوین می تواند به کسب و کار شما کمک کند:

 • با پیام‌ های کوتاه و بهینه‌ سازی شده برای موبایل، فوراً به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید.
 • ارسال پیامک برای مسابقات، تخفیف ها و تبلیغات مبتنی بر کلمه کلیدی
 • تبلیغات بهینه سازی شده برای موبایل ایجاد کنید که در شبکه ها و برنامه های کاربردی رسانه های اجتماعی پیشرو ظاهر می شوند.

با تبلیغات موبایلی درآمد بیشتری جذب کنید

امروزه بیشتر از همیشه مردم از تلفن های خود استفاده می کنند. تقریبا همه یک گوشی هوشمند دارند. برای دستیابی به مخاطبان هدف خود، باید با دستگاه هایی که بیشتر استفاده می کنند به آنها دسترسی پیدا کنید. اینجاست که وبسازان نوین، یک شرکت پیشرو در بازاریابی موبایل و تبلیغات موبایلی، وارد عمل می‌ شود.

برای دستیابی به بینندگان، برنامه های تبلیغاتی موبایل ما حداکثر دسترسی را به کسب و کار شما در وب سایت های تلفن همراه می دهد، همچنین می‌ توانیم برای موتور های جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ تبلیغات بهینه شده برای موبایل ایجاد کنیم.

با بازاریابی پیامکی مکان های خاصی را هدف قرار دهید

این تاکتیک با هدف قرار دادن مشتریان شما در زمانی که به احتمال زیاد از کسب و کار شما بازدید می کنند یا در حال حاضر در فروشگاه شما هستند، تعامل مشترک و نرخ تبدیل را افزایش می دهد. اگر آنها در منطقه شما هستند، حصار جغرافیایی کمک می کند تا آنها را به درب منزل شما بیاورید!

بازاریابی پیامکی مبتنی بر مکان با ایجاد یک محیط مجازی در اطراف محل کسب و کار شما کار می کند.  موفق‌ ترین متن‌ های مبتنی بر مکان، یک تبلیغ قانع‌ کننده و حساس به زمان را به مشتریان بالقوه ارائه می‌ دهند. از یک رستوران محلی که قبل از ساعت 2 بعدازظهر به خریداران نزدیک پیشنهاد می‌ کند تا سالن‌ های ناخن با 10 درصد تخفیف برای تمام مانیکور ها و پدیکور ها، این پیام‌ ها می‌ توانند فرصت مناسبی برای جذب مشتری برای اولین بار به سمت کسب و کار شما باشند.

 
بیشتر بخوانید

خدمات مشاوره تبلیغاتی و اجرا کمپین تبلیغات

هزینه مشاوره تبلیغاتی

هزینه مشاوره تبلیغاتی

شما باید در نظر داشته باشید که هزینه هر جلسه مشاوره تبلیغاتی برای کسب و کارتان چه میزان ارزش دارد، ما به شما یک پیشنهاد ویژه می دهیم که نمیتوانید آن را رد کنید، وبسازان نوین می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند. وبسازان نوین با برند های برتر بازار همکاری دارد، تمامی نمونه کار های تخصصی ما نشان دهنده میزان توانایی ما در کار تخصصی ای که ارائه می‌دهیم است. کسب و کار شما برای ما حائز اهمیت است بنابراین برای اطمینان از روند موفقیت شما در بازار کسب و کار ها می‌توانید با کارشناسان وبسازان نوین تماس بگیرید و در یک جلسه مشاوره رایگان برای کسب و کار شما نیاز سنجی کنیم و بهترین راهکار را به شما عزیزان ارائه کنیم. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان وبسازان نوین تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

هزینه مشاوره تبلیاتی
بهترین شرکت تبلیغاتی کرج

بهترین شرکت مشاوره تبلیغاتی

بهترین شرکت تبلیغاتی

بهترین شرکت های تبلیغاتی در کرج، مجموعه ای از خدمات را ارائه می دهند و در صنایع مختلف تخصص دارند. بسیاری بر انواع خاصی از تبلیغات تمرکز می کنند و رایج ترین خدمات شامل تحقیق در بازار، توسعه پیام های خلاقانه، تولید محتوا، نظارت بر اثر بخشی کمپین، و اصلاح و بروز رسانی کمپین ها در صورت نیاز است. با توجه به تعداد زیاد شرکت های تبلیغاتی در بازار امروز، دانستن اینکه از کجا شروع کنید می تواند بسیار دشوار باشد. نقش هر شرکت تبلیغاتی خوب ایجاد برندهای منسجم و مؤثر، نزدیک تر کردن سازمان‌ها به مشتریان و مخاطبان و کمک به افزایش فروش از طریق آگاهی و خلاقیت است. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان وبسازان نوین تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

مشاوره تبلیغات شبکه های اجتماعی

تبلیغات شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی سریعترین و بهترین بستر تبلیغات “

تبلیغات در شبکه های اجتماعی یکی از سریعترین و موثرترین راه ها برای ارتباط با مخاطبان هدف شماست. این تبلیغات فرصت های سودآوری زیادی را فراهم می کنند ، این تبلیغات کوچک اما قدرتمند با استفاده از تمام داده هایی که کاربران در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند ، یک بستر مناسب برای تبلیغات هدفمند ایجاد میکند که با مشاوره و اجرای صحیح بهترین بازخورد را برای رشد فالور و فروش و بازاریابی در شبکه های اجتماعی ایجاد میکند.وبسازان نوین با مشاوره برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی شامل اینستاگرام ، تلگرام ، لیندکدین و … و اجرای آن با ارائه گزارش از بازدید ها و نتایج در تمام مراحل پشتیبان شماست، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

تبلیغات شبکه های اجتماعی
تبلیغات پیامکی
مشاوره تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی

” محتوا قلب بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی است “

تبلیغات پیامکی تبلیغ محصولات و خدمات از طریق تلفن های همراه است. شرکت ها برای افزایش آگاهی از برند و ایجاد اعتماد با مخاطب ، اطلاعات کوتاهی را با کمک خدمات پیام کوتاه انبوه برای مشترکان در سراسر ایران ارسال می کنند. تبلیغات پیامکی تعامل بالا را تشویق می کند و باعث فرصت ها را برای مشاغل محلی می شود. با مشاوره کارشناسان وبسازان نوین و پنل پیامکی نوران اس ام اس محصول وبسازان نوین میتوانید خدمات و محصولات خود را به صورت پیامکی تبلیغ کنید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

مشاوره تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل (AdWords)

با رتبه نخست گوگل مشتری کاملا هدفمند جذب کنید “

در صورتی که تمامی راه های تبلیغاتی را تست کرده و نتیجه نگرفته اید گوگل میتواند نتیجه دلخواه شما را فراهم کند و با مدیریت دقیق روی کلمه های کلیدی میتوانید تبلیغات خود را برای جامعه هدف تبلیغات خود ارسال کنید. وبسازان نوین بهترین مشاور شما برای تبلیغات در گوگل ، با بیشترین بازدهی میباشد. در تمام مراحل ما گزارش های مورد نیاز شما را ارسال میکنیم و براساس گزارش ها بهترین تصمیم برای بهینه سازی کمپین های شما می گیریم.برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

تبلیغات در گوگل (Google AdWords)
تبلیغات کلیکی (PPC)
مشاوره تبلیغاتی در کرج

تبلیغات کلیکی (PPC)

” به صرفه ترین و بهترین نوع تبلیغات با بازدهی بالا “

تبلیغات PPC مخفف Pay Per Click به معنای پرداخت هزینه به ازای هر کلیک است.از مزایای تبلیغات کلیکی اینست که شما می‌توانید آگهی سایت خود را به دو صورت بنر و متن در سایت های پربازدید قرار دهید و فقط با کلیک کاربر روی لینک شما مبلغ از بودجه تعیین شده کم میشود. وبسازان نوین با همکاری با بزرگترین آژانس های تبلیغات کلیکی ایران براساس موضوع تبلیغات شما بهینه ترین کمپین تبلیغاتی را برای شما ایجاد میکند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

تبلیغ اپلیکیشن

تبلیغ اپلیکیشن

” اپلیکشن ها یکی از روش های موثر برای جلب توجه مشتریان “

در تبلیغات نصب اپلیکیشن‌های موبایل یا نصب تضمینی اپلیکیشن، به ازای هر نصب پرداخت هزینه صورت می‌گیرد و به همین دلیل است که می‌توانید از اثربخش بودن سرمایه‌ای که صرف تبلیغات کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید.همچنین میتوانید با تبلیغات بین اپلیکیشن ها براساس بازدید از ویدیو شما محصول و خدمات خود را معرفی کنید. وبسازان نوین با همکاری با بزرگترین آژانس های تبلیغاتی ایران  کمپین های تبلیغاتی با بالاترین بازدهی  را برای شما مدیریت میکند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

تبلیغ اپلیکیشن
تبلیغات بنری

مشاوره تبلیغاتی و اجرا کمپین تبلیغات در کرج

تبلیغات بنری

” جذب بازدید کننده از طریق نمایش بنر در سایت های پربازدید

تبلیغات بنری به استفاده از یک کادر گرافیکی مستطیل شکل نمایش داده می شود که در قسمت های بالا، پایین یا طرفین وب سایت های پربازدید نمایش داده میشود. تبلیغات بنری بیش از آنکه متنی باشند مبتنی بر تصویر هستند و شکلی محبوب از تبلیغات آنلاین هستند. با تبلیغات بنری شما میتوانید ترافیک قابل توجهی را به وب سایت خود جذب کنید . شما براساس کلیک یا براساس زمان نمایش بنر شما هزینه پرداخت می کنید. وبسازان نوین با همکاری با بزرگترین آژانس های تبلیغاتی ایران  کمپین های تبلیغاتی با بالاترین بازدهی  را برای شما مدیریت میکند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

ما مشتاق راهنمایی به شما به صورت کاملا رایگان هستیم !

مشاوره تبلیغات و اجرای کمپین های تبلیغاتی

پس از پر کردن فرم کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و در انتخاب  خدمات به شما راهنمایی می کنند ، همچنین شما می توانید به صورت رایگان از جلسه مشاوره آنلاین برخوردار شوید. شماره های تماس :

09106999978   – 02191304241

مشاور تبلیغاتی

مراحل اجرا کمپین تبلیغات

سوالات متداول تبلیغات

تبلیغات گوگل دقیقاً چیست و چه مزایایی دارد؟

هنگامی که شما در گوگل یک عبارت را جستجو می‌کنید، در بالا و پایین صفحه، شاهد نتایجی خواهید بود که همراه با کلمه Ad (یا تبلیغ) نمایش داده شده‌اند. اینها تبلیغات گوگل هستند و با نتایج طبیعی جستجو فرق دارند. وب‌سایت‌هایی که به شکل تبلیغ در نتایج نمایش داده می‌شوند، بابت هر کلیک کاربران هزینه‌ای می‌پردازند.

اما آیا این نوع تبلیغات موثر هستند؟ جواب قطعی است: بله! تبلیغات گوگل تنها زمانی نمایش داده می‌شود که یک کاربر اقدام به جستجوی کلمات کلیدی شما (یعنی جستجوهای مرتبط با کسب و کار شما) کند. به علاوه، در تبلیغات گوگل، فقط زمانی از شما هزینه کم می‌شود که کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک کند. این دو مساله باعث بازدهی فوق‌العاده بالای ادوردز شده است.

منظور از تبلیغات کلیکی محتوایی چیست؟

زمانی که شما در اینترنت مشغول مطالعه یک مطلب هستید، در انتهای آن مطالب دیگری نیز به شما پیشنهاد می‌شوند. در تبلیغات محتوایی (native)، این مطالب پیشنهادی از سراسر وب هستند و حتی می‌توانند مطالب وب‌سایت شما باشند. این نوع تبلغات به دلیل آنکه بر اساس محتوا عمل می‌کند، معمولاً نتایج جالبی به همراه دارد.

آیا من می‌توانم همیشه گزینه اول یک جستجو باشم؟

اول بودن شما در گوگل بسته به کیفیت و قیمت شما دارد. معمولاً با افزایش مبلغ، امکان اول بودن در گوگل وجود دارد. با اینحال، معمولاً گوگل بر اساس افزایش هزینه، نمایش شما را به صورت درصدی در بالای صفحه افزایش می‌دهد. یعنی بر اساس افزایش هزینه هر کلیک، ممکن است نمایش شما 50%، 60% یا ... بالای صفحه و در باقی موارد پایین صفحه باشد.

چه ایراداتی را می‌توان از جانب مشتری دانست؟

این ایرادات می‌توانند؛ درج کد مخرب در وب‌سایت، محتوا نادرست و گمراه کننده در سایت و ایراد از نوع کسب‌و‌کار (سایت شرط بندی، بیت کوین، تبلیغ جذب فالوور در تلگرام و اینستاگرام) باشند.

آیا ایمیل می‌تواند یک ابزار تبلیغاتی مناسب باشد؟

شاید فکر کنید که ایمیل دیگر مثل قبل پرطرفدار نیست و تمام این ایمیل‌های تبلیغاتی و اسپم باعث شده‌اند که این رسانه دیگر تاثیر چندانی نداشته باشد. اما آمار دیجیتال و البتۀ تجربۀ شخصی ما چیز دیگری را نشان می‌دهد. ایمیل همچنان کاربرد بسیار زیادی دارد و مخاطبان هنوز اکثر نامه‌های دریافتی خود را مطالعه می‌کنند. تیم وبسازان نوین تا به حال بارها شاهد بازدهی فوق‌العاده ایمیل‌های تبلیغاتی بوده است و اکنون دیگر به این ابزار اعتماد کامل دارد.
باید میزان مکالمه صحیح و حجم تولید محتوای خود را بیابید. یک مکالمه و متن کوتاه نمی تواند حق مطلب را ادا نموده و بیان طولانی یک ایده، ذهن ها را خسته خواهد کرد. از این رو شما می بایست تعادلی درست و دقیق را برای معرفی برند خود در بازاریابی محتوایی برقرار نمایید.

آیا تبلیغات کلیکی در رسانه‌های ایرانی برای من مناسب است؟

در صورتی که هدف شما برندینگ و شناخته شدن توسط کاربران ایرانی باشد، تبلیغات کلیکی در رسانه‌های ایرانی یک گزینه عالی برای شماست. با اینحال، اگر هدف شما از تبلیغات افزایش فروش است، پیشنهاد ما استفاده از سرویس تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز است.

برای تبلیغات کلیکی، چه کاری باید انجام دهم؟

برای شروع، کافی است با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در راه‌اندازی کمپین کلیکی شما کمکتان خواهند کرد.

برای دریافت مشاوره رایگان چگونه اقدام کنم؟

از طریق پرکردن فرم آخر سایت یا فرم مربوط به تولید محتوا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم رو درباره تولید محتوا به شما انجام میدهند ،همچنین میتوانید در تایم اداری با شماره های 09106999978 ، 02191304241  تماس حاصل فرمایید.

امتیاز ما

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
قاسمی
قاسمی
1 سال قبل

چرا تبلیغات برای فروش ارزشمند هستش؟

شیرازی
شیرازی
10 ماه قبل

چگونه می‌توانیم با ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی باعث توسعه کسب و کارمان شویم؟

سید حسین حسینی
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  شیرازی

شما می‌توانید با دریافت مشاوره‌های تخصصی در زمینه تبلیغات و برندینگ با ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی گسترده و معرفی محصولات و برند شرکت در پیشبرد اهداف خود نقش داشته باشید.

طاهری
طاهری
5 ماه قبل

هزینه خدمات شرکت های تبلیغاتی چقدر است؟