طراحی وب سایت دولتی (Government Website)

طراحی پورتال سازمانی

طراحی سایت دولتی

هر سازمان و یا ارگان دولتی سایت و یا پرتالی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا از طریق اینترنت بتوانند سرعت انجام کارها را بالاتر ببرند، در واقع با وجود سایت دولتی، افراد می‌توانند به راحتی و از طریق اینترنت به پرتال ارگان دولتی مورد نظر وارد شوند.با وبــسازان نوین بدون نیاز به مراجعه به شرکت های دیگر  در راه اندازی صفر تا صد کسب و کارتان همراهتان هستیم، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان طراحی سایت دولتی برای کسب و کار شما

امکانات طراحی سایت سازمانی برای شما

تاریخچه و معرفی مرکز

اخبار های سازمان

خبرنامه ایمیلی و پیامکی برای کاربران

کنترل پنل پیشرفته مدیریت

تبلیغات آنلاین

امکان گرفتن نماد الکترونیک

طراحی ظاهر موبایلی پیشرفته

نقشه گوگل

خبرنامه ایمیلی و پیامکی برای کاربران

گالری تصاویر

نمایش دست آورد های سازمان

معرفی کارمندان سازمان

انتشارات آنلاین

طراحی کاملا داینامیک (پویا)

پشتیبانی یک ساله توسط تیم حرفه ای وبسازان نوین

طراحی پورتال سازمانی

طراحی سایت سازمانی

طراحی پورتال سازمانی

تمام شرکت های کوچک و بزرگ نیاز به یک پورتال سازمانی جهت تبادل اطلاعات و ارتباط بین سازمانی و درون سازمانی دارند. طراحی پورتال سازمانی یکی از خدماتی می باشد که وبسازان نوین به صاحبان کسب و کار ارائه می دهد تا کسب و کار شما یکپارچه و مکانیزه شود و با پایین ترین هزینه فرایند های کسب و کارتان شکل گیرد. طراحی پورتال سازمانی براساس آخرین استاندارد ها و جدید ترین فناوری های روز توسط متخصصین با تجربه ما انجام می شود. سرعت پایدار، امنیت بالا، قابلیت های پیشرفته و برنامه ساز قدرتمند، چهار عامل منحصر بفرد پورتال سازمانی و سامانه های خدمات الکترونیکی هستند. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

چرا شما نیاز به وب سایت دولتی دارید؟؟

طراحی سایت سازمانی

چرا شما نیاز به طراحی سایت دولتی دارید؟

طراحی سایت سازمانی و دولتی تا حدود زیادی امکان خطا و اشتباه در روند کاری و اداری کاهش پیدا می‌کند؛ در واقع همه ارگان‌های دولتی امروزه موظف به ساخت سایت برای سازمان و طراحی پنل مخصوص به خود هستند. شرکت‌های دولتی بسیاری تاسیس شده اند که در برای بهبود ارتباط خود با مشتریان و فرآیند های خود نیاز به وب سایت های دولتی دارند.

معرفی بهترین وب سایت های دولتی در ایران

طراحی سایت دولتی

وزارت ورزش و جوانان

سازمان تربیت بدنی سازمانی دولتی در ایران است که توسط دولت ایران نظارت و هدایت میشود. این سازمان یکی از برترین سایت های آنلاین را ارائه داده است. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

طراحی سایت دولتی

وزارت امور خارجه

وزارت امور خارجه یکی از ۱۹ وزارتخانهٔ دولت ایران است و در کنار شورای عالی امنیت ملی، وظیفهٔ رسیدگی به امور بین‌المللی کشور را به عهده دارد. طراحی سایت دولتی این سازمان بسیار حرفه ای انجام شده است.برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

طراحی پورتال سازمانی

قبل از اینکه خیلی دیر بشه به سمت آنلاین شدن پیش برو!

راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش فایل یکی از مهم‌ترین کارهایی است که می‌توان برای بهبود روند کسب و کار خود انجام داد. چرا که در دنیای فعلی و با روی کار آمدن تکنولوژی های جدید افراد ترجیح می‌دهند از فروشگاه فایل های معتبر و حاضر در فضای مجازی استفاده کنند. از طرفی هم در نظر داشته باشید این فروشگاه بدون وقفه در حال فعالیت است.

قبل از اینکه خیلی دیر بشه به سمت آنلاین شدن پیش برو!
خدمات طراحی وب سایت

وب سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای دیجیتال!

خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت

پس از پر کردن فرم کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و در انتخاب  خدمات به شما راهنمایی میکنند ، همچنین شما میتوانید به صورت رایگان از جلسه مشاوره آنلاین برخوردار شوید. شماره های تماس :

09106999978   – 02191304241

طراحی سایت دولتی

مراحل سفارش طراحی سایت دولتی

مشاوره رایگان برای کسب و کار شما !

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها