تولید محتوا لینکدین
تولید محتوا لینکدین

لینکدین چیست؟

لینکدین بزرگترین کانال شبکه اجتماعی است که برای حرفه ای ها برای تعامل با یکدیگر در شرکت ها و صنایع طراحی شده است. این محتوا طیف گسترده ای از فرصت های کاری، مشاوره شغلی، الهام بخش کسب و کار و موارد دیگر را ارائه می دهد. به عنوان یک شرکت، این احتمالاً بهترین پلت فرم شما برای ایجاد رشد مخاطبان اجتماعی تجارت به کسب و کار شما است که هر دوی آنها برای بازاریابی موثر رسانه های اجتماعی یکپارچه هستند. لینکدین در مقایسه با کانال‌های دیگر مانند توییتر یا اینستاگرام می‌تواند جانوری سخت برای رام کردن باشد.

تولید محتوا لینکدین

ابزاری قدرتمند برای صاحبان کسب و کار

لینکدین با بیش از 740 میلیون عضو و بیش از 55 میلیون شرکت ثبت شده، بزرگترین پلتفرم شبکه حرفه ای در جهان امروز است. این موضوع لینکدین را برای صاحبان مشاغل به بستری برای بازاریابی و فروش محصولات و خدمات خود تبدیل می کند. پیوستن به این شبکه شما را به بخشی از جامعه جهانی تبدیل می‌کند. می توانید روابطی را در مقیاس جهانی ایجاد کنید و در عین حال شکاف جغرافیایی را برای کشف سرنخ های جدید پر کنید.

ابزاری قدرتمند برای صاحبان کسب و کار

تولید محتوا لینکدین

دلیل استفاده از لینکدین

1
1

ارتباطات گسترده

اگر می‌خواهیدشبکه کسب و کار حرفه‌ای داشته باشید، لینکدین به شما کمک می کند. شما به میلیون ها شرکت و همچنین متخصصان مرتبط با صنعت خود ارتباط خواهید داشت.

2
2

همکاری با برترین شرکت ها

می توانید شرکای تجاری، تامین کنندگان و مشتریان وفادار مورد علاقه خود را به صورت آنلاین پیگیری کنید و از آن‌ها بخواهید نظرات و توصیه‌های شما را در اختیار دیگران بگذارند.

3
3

تعامل قدرتمند

یکی از بهترین راه‌های برقراری ارتباط، برگزاری جلسات زنده، گذاشتن ویدیویی کوتاه و مطالب آموزشی برای به اشتراک گذاشتن تجربیاتتان است. مردم به کار شما به عنوان یک راهنمای قابل اعتماد نگاه می کنند.

4
4

رزومه تخصصی

صاحبان مشاغل می توانند با پر کردن دستاوردهای تجاری به ایجاد یک رزومه کامل کمک کنند. این منجر می شود که شما و کسب و کار شما توسط سایر شرکت ها، فروشندگان و مشتریان در جایگاه شما کشف شود.

بازاریابی لینکدین
تولید محتوا لینکدین

بازاریابی لینکدین

میلیون‌ها متخصص هر روز از لینکدین برای رشد شبکه‌ها و مشاغل خود استفاده می‌کنند، اما شما می‌توانید از لینکدین برای رشد کسب‌وکارتان نیز استفاده کنید. این ابزار رسانه اجتماعی شما و کسب و کارتان را در معرض میلیون ها ارتباط قرار می دهد که می توانید از آنها برای ایجاد روابط با افراد و سایر شرکت ها برای تقویت برند خود استفاده کنید. همه چیز در مورد توسعه شغلی، ارتباطات حرفه ای، بحث های صنعتی و سایر فعالیت های مرتبط با تجارت است. شما می توانید مشتریان، کارمندان و شرکا را به طور یکسان در لینکدین پیدا کنید.

5 راه برای افزایش بازدید پروفایل لینکدین

لینکدین می تواند راهی عالی برای ایجاد شبکه و ایجاد یک شغل جدید باشد، اما به احتمال زیاد با ایجاد یک نمایه و انتظار برای فرصتی که در دامان خود بیفتید، به دور از دسترس نخواهید رسید. با انجام کار و دنبال کردن مراحل ذکر شده در زیر، اکثر کاربران معمولی به راحتی می توانند تعداد بازدیدهای پروفایل خود را در کمتر از یک هفته دو یا سه برابر کنند:

  • اتصالات بیشتر را اضافه کنید

اولین قدم مهم برای جلب توجه لینکدین، افزایش تعداد اتصالات است. ما شما را تشویق می‌کنیم که حداقل 100 را هدف بگیرید، اما در حالت ایده‌آل، می‌خواهید به مرز 500+ برسید. به عبارت ساده، شما می خواهید دسترسی خود را به حداکثر برسانید تا اعتبار خود را در جایگاه خود ایجاد کنید و مردم را از شخصیت و تخصص شما آگاه کنید.

  • محتوا را به طور منظم ارسال کنید

توصیه می کنیم ترکیبی از محتوای اصلی و مقالات مربوط به صنعت را 2 تا 5 بار در هفته پست کنید. هنگامی که شخصی پست شما را لایک می کند یا روی آن نظر می دهد، برای دیگران در شبکه آنها نیز ظاهر می شود و بازدیدکنندگان بیشتری را به نمایه شما هدایت می کند.برای اینکه محتوای خود را برای افراد خارج از شبکه شما قابل مشاهده کنید، باید از 2 تا 3 هشتگ مرتبط در هر پست نیز استفاده کنید.

  • پست ها را در فید خود نظر دهید و لایک کنید

مطمئن شوید که به طور متفکرانه روی پست های دیگر در فید خود نظر دهید، زیرا تعامل شما در لینکدین نباید یک خیابان یک طرفه باشد. وقتی روی پست شخص دیگری نظر می دهید، خود را در مقابل شبکه او قرار می دهید. شما هرگز نمی دانید چه کسی ممکن است با نظر شما برخورد کند و به نمایه شما مراجعه کند!

  • با شبکه خود تماس بگیرید

پیام دادن به یک همکلاسی یا همکار قدیمی که سال هاست با او صحبت نکرده اید ممکن است ناراحت کننده باشد. با این حال، هرچه سریعتر از این ناراحتی عبور کنید و شروع به تماس با دیگران کنید، لینکدین کمتر ترسناک به نظر می رسد.

  • نمایه خود را تکمیل و بهینه کنید

اگر صفحه اصلی شما از شما می خواهد مهارت های مرتبط، خلاصه یا هر محتوای دیگری را به نمایه خود اضافه کنید، حتما این کار را انجام دهید. شما می خواهید به وضعیت “همه ستاره” لینکدین برسید تا شانس خود را برای حضور در جستجوهای استخدام کننده افزایش دهید. همچنین باید زمانی را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لینکدین اختصاص دهید تا بتوانید نمایه خود را با ایجاد تیتر به روشی که مثلاً نرخ کلیک را بهبود می بخشد، بهینه کنید.

مشاوره رایگان برای کسب و کار شما !

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها