مشاوره برندسازی و مدیریت برند

برند شما شخصیت کسب و کار شماست!

مشاوره برندینگ و برندسازی اصولی

مشاوره برندینگ مهم تـرین عامل موفقیت یا شکست هر بیزینسی می باشد، فرقی نمی کند که شـما یک شرکت یک نفره هـستید یا یک سـازمان هزار نفره، بیزینس شما همان برند شماست. وبسازان نوین به شما کمک خواهد کرد تا در بازار پر رقابت امروزه موفق شوید و بهترین استراتژی، هویت بصری و شعار برای برند خود انتخاب کنید. وبسازان نوین با تکیه بر دانش تخصصی و آکادمیک شما خیال شما را از داشتن یک مجموعه کامل برای برند شما راحت می کند. در تمام مراحل کسب و کار تان کنارتان هستیم!

مشاوره برندینگ و برندسازی اصولی

1
پیشرفت سئو سایت

در جدیدترین تکنیک های سئو یکی از موارد تاثیرگذار برندسازی برای نام برند می باشد

2
جذابیت برای کاربر

هر چقدر میزان جذابیت لوگو و هویت بصری برند بیشتر باشد مخاطب بیشتری جذب می کند

3
ماندگاری بیشتر برند

برندسازی صحیح باعث ماندگاری نام شما در ذهن مردم و در نتیجه فروش بهتر می شود

مشاوره برندینگ

مشاوره برندینگ باعث پیشرفت کسب و کار شما می شود!

برند سازی یکی از مهم ترین مسائل در کسب و کار ها در سال 2021 می باشد، کسب و کار ها با برند سازی صحیح می توانند شاهد پیشرفت سریعتر و همچنین فروش بیشتر در تمام حوزه ها شوند انجام صحیح برند سازی می تواند ماندگاری نام شما در سال های بعدی و همچنین باعث بهبود سئو سایت شما شود

4
وب سایت برای برند

وب سایت باعث دسترسی جهانی به برند شما و محبوبت بیشتر برند می شود

5
ایجاد مزیت رقابتی

هرچی برند شما جذاب تر باشد و حرفه ای تر باشد یک مزیت رقابتی ایجاد می کند

6
توجه به برند شما

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و وبسایت میزان توجه به برند شما افزایش می بابد

مشاوره برند

مشاوره برندینگ باعث پیشرفت کسب و کار شما می شود!

برند سازی یکی از مهم ترین مسائل در کسب و کار ها در سال 2021 می باشد، کسب و کار ها با برند سازی صحیح می توانند شاهد پیشرفت سریعتر و همچنین فروش بیشتر در تمام حوزه ها شوند انجام صحیح برند سازی می تواند ماندگاری نام شما در سال های بعدی و همچنین باعث بهبود سئو سایت شما شود.

1
پیشرفت سئو سایت

در جدیدترین تکنیک های سئو یکی از موارد تاثیرگذار برندسازی برای نام برند می باشد

2
جذابیت برای کاربر

هر چقدر میزان جذابیت لوگو و هویت بصری برند بیشتر باشد مخاطب بیشتری جذب می کند

3
ماندگاری بیشتر برند

برندسازی صحیح باعث ماندگاری نام شما در ذهن مردم و در نتیجه فروش بهتر می شود

4
وب سایت برای برند

وب سایت باعث دسترسی جهانی به برند شما و محبوبت بیشتر برند می شود

5
ایجاد مزیت رقابتی

هرچی برند شما جذاب تر باشد و حرفه ای تر باشد یک مزیت رقابتی ایجاد می کند

6
توجه به برند شما

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و وبسایت میزان توجه به برند شما افزایش پیدا می کند

برند شما سزاوار بهترین هاست!

مشاوره برندینگ در کرج

مشاوره برندینگ

” در زمان ثبت برند، باید به همه چیز از لوگو و هویت بصری تا روش معرفی و استراتژی پیشرفت برند فکر کنید. “

کلید واژه اصلی هر کسب و کار و تصمیمات مدیریتی را می توان مشاوره برندینگ دانست. برای اینکه بدانیم چرا به مشاوره برندینگ نیاز داریم، ابتدا باید برندینگ را درک کنیم. برندینگ مجموعه ای از فعالیت هایی است که شما را در ذهن مخاطبان هدفتان شکل می دهد، پیدا کردن تخصص در مورد تمام این فعالیت ها از حوصله و وقت مدیریت یک سازمان، شرکت و یا استارتاپ خارج است. کار اصلی مشاوره برندینگ، ارائه راهکار برای طراحی برند، کمپین های تبلیغاتی و … بوده که شما را به هدف اصلی یعنی کسب سود بیشتر راهنمایی می کند. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

مشاوره برندینگ
مشاوره برندینگ

مشاوره برند

برندینگ چیست؟

برند چیزی بیش از یک نام، اصطلاح، طرح یا نماد است، احساس متمایزی است که، یک محصول یا کسب و کار به مخاطب ارائه می دهد. برند به گونه ای طراحی می شود که، مشتریان یک شرکت، سازمان یا فرد را از طریق المان های مختلف درک و تجربه کنند. ما می‌توانیم برندینگ یا برندسازی را به عنوان یک پایه اصلی بازاریابی تعریف کنیم که در آن یک شرکت، نام، نماد و یا طرحی را ایجاد می‌کند که به راحتی قابل شناسایی است و متعلق به شرکت است. این به شناسایی محصول و متمایز بودن آن  از سایر محصولات و خدمات مشابه کمک می کند.

برندسازی مهم است زیرا تأثیری فراموش نشدنی بر مصرف کنندگان می گذارد و به مشتریان شما و علاقه مندان به کسب و کار شما، اجازه می دهد بدانند از شرکت شما چه انتظاری دارند. این راهی است برای متمایز کردن خود از رقبا و روشن کردن آنچه ارائه می‌دهید و درک این موضوع که بهترین انتخاب را برای شما رقم می‌زند. زمینه های زیادی برای توسعه یک برند نیاز است، از جمله این زیرساخت ها و فعالیت تبلیغاتی، خدمات مشتری، کالاهای تبلیغاتی، سئو سایت و لوگو شامل می شود. همه این عناصر با هم کار می کنند تا یک پروفایل حرفه ای منحصر به فرد و جذاب ایجاد کنند.

برند چیست؟

اصطلاح برند به مفهوم تجاری و بازاریابی اشاره دارد که به افراد کمک می کند تا یک شرکت، محصول یا فرد خاص را شناسایی کنند. برندها ناملموس هستند، به این معنی که شما واقعا نمی توانید آنها را لمس کنید یا ببینید. به این ترتیب، آن ها به شکل دادن به برداشت مردم از شرکت ها، محصولات یا افراد کمک می کنند. برندها معمولاً از نشانگرهای شناسایی برای کمک به ایجاد هویت برند در بازار استفاده می کنند. آنها ارزش زیادی برای شرکت یا فرد ایجاد می کنند و به آنها برتری رقابتی نسبت به سایرین در همان صنعت می دهند. به این ترتیب، بسیاری از نهادها با به دست آوردن علائم تجاری به دنبال حمایت قانونی برای برندهای خود هستند.

چرا برندسازی یا برندینگ اهمیت دارد؟

نام تجاری به دلیل تأثیر کلی که بر شرکت شما می گذارد برای تجارت بسیار مهم است. برندسازی می تواند نحوه درک مردم از محصولات و شرکت شما را تغییر دهد و می تواند منجر به کسب و کار جدید و افزایش آگاهی از برند شما شود. در اینجا دلایل اصلی اهمیت یک برند را به شما بیان می کنیم:

 • برند شناخته می شود

مهم‌ترین دلیل اهمیت یک برندینگ برای یک کسب‌وکار این است که یک شرکت به رسمیت شناخته شده و برای مصرف‌کنندگان شناخته می‌شود. لوگو مهمترین عنصر برندینگ بوده، زیرا اساساً چهره شرکت است. به همین دلیل است که طراحی لوگوی شرکت شما باید قوی باشد و به راحتی قابل به یاد ماندن بووده و در نگاه اول روی شخص تاثیر بگذارد.

 • برندینگ ارزش کسب و کار را افزایش می دهد

برندسازی هنگام تلاش برای ایجاد یک تجارت در آینده مهم است و یک برند تثبیت شده می تواند ارزش کسب و کار را با تأثیرگذاری بیشتر شرکت در صنعت افزایش دهد. این باعث می شود که به دلیل موقعیت خوب آن در بازار، فرصت سرمایه گذاری جذاب تری باشد.

مشاوره برندینگ

 • برندسازی مشتریان جدیدی ایجاد می کند

یک برند خوب هیچ مشکلی برای توسعه تجارت نخواهد داشت. یک برند قوی به طور کلی به این معنی است که تصور مطلوبی از شرکت در بین مصرف کنندگان وجود دارد و به دلیل آشنایی و اطمینان احتمالی استفاده از نامی که می توانند به آن اعتماد کنند، احتمال بیشتری دارد که با شما کار کنند. هنگامی که برند به خوبی تثبیت شد، تبلیغات دهان به دهان بهترین و موثرترین تاکتیک تبلیغاتی برای شرکت خواهد بود.

 • رضایت کارکنان را بهبود می بخشد

زمانی که یک کارمند برای شرکتی با برند قوی کار می کند و واقعاً از برند حمایت می کند، از شغل خود رضایت بیشتری خواهد داشت و نسبت به کاری که انجام می دهد افتخار بیشتری خواهد داشت. کار کردن برای یک برند معتبر که به مردم احترام می گذارد، لذت بخش تر می کند.

 • ایجاد اعتماد در بازار

یک ظاهر حرفه ای و یک نام تجاری برنامه ریزی شده به شرکت کمک می کند تا با مصرف کنندگان و مشتریان اعتماد ایجاد کند. مردم بیشتر با شرکتی سر و کار دارند که وجهه حرفه ای داشته باشند.

داشتن نام تجاری مناسب این تصور را به وجود می‌آورد که شما در این صنعت متخصص هستید و به مخاطب این احساس را می‌دهد که گویی می‌تواند به شرکت شما، محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید و نحوه انجام تجارت شما اعتماد کند.

 • برندینگ از تبلیغات پشتیبانی می کند

تبلیغات یکی دیگر از اجزای برندسازی است و استراتژی های تبلیغاتی مستقیماً برند و تصویر مورد نظر آن را منعکس می کند. تکنیک های تبلیغاتی، مانند استفاده از محصولات تبلیغاتی از شرکت های مورد اعتماد مانند برندهای برجسته، ایجاد یک استراتژی تبلیغاتی منسجم و جذاب را آسان می کند که به خوبی در اهداف برندسازی شما ایفای نقش کند.

برندسازی چه مزایایی دارد؟

ایجاد و حفظ یک برند مزایای بی شماری دارد. در اینجا پنج مورد از مزایای اصلی برندینگ وجود دارد که می توانید انتظار داشته باشید زمانی که یک برند دارید ببینید:

 • شناخت مشتریان

داشتن یک برند باعث شناخت مشتری می شود. این بدان معناست که وقتی مشتری در حال خرید محصول خاصی است یا شرکتی را در نظر دارد که خدماتی را انجام دهد، به راحتی شرکت شما را می شناسد. حتی اگر در آن زمان اطلاعات زیادی درباره شرکت شما نداشته باشند، مشتریان به احتمال زیاد برندی را انتخاب می‌کنند که با آن شناخته می‌شوند تا چیزی که نامشخص باشد.

 • مزیت رقابتی در بازار

برند شما چیزی است که شما را در بازار متمایز می کند. زمانی که مشتریان برند شما را شناسایی کرده و از آن حمایت می کنند، به شرکت شما کمک می کند تا مزیت رقابتی داشته باشد. هرچه شناخت بیشتری کسب کنید و برند خود را بیشتر بسازید، متوجه خواهید شد که برند شما توسعه می یابد و در برابر سایر برندهای معروف رقابتی تر می شود.

مشاوره برندینگ

 • معرفی آسان محصولات جدید

وقتی از قبل یک برند و مشتریان وفادار دارید، معمولاً معرفی یا آزمایش محصولات جدید قبل از سرمایه گذاری بیشتر روی آن ها آسان تر و کم هزینه تر است. اگر برندی وفادار دارید، مشتریان شما اغلب به محصولات جدید شما علاقه مند هستند و راه اندازی شما را پیش بینی می کنند.

 • وفاداری مشتری

شناخت و ارتقا که یک برند بر روی همه چیز ایجاد می کند، منجر به افزایش وفاداری مشتری می شود. مشتریان به سمت برندهایی جذب می شوند که دارای ارزش های مشترک هستند. هنگامی که یک برند قوی می سازید، باید این ارزش ها را برای ایجاد ارتباط عاطفی با مشتریان منتقل کنید. وفاداری به برند اغلب یک عمر باقی می ماند و حتی به نسل های آینده نیز منتقل می شود.

 • افزایش اعتبار و سهولت خرید

داشتن یک برند قوی و شناخته شده، اعتبار شما را نزد مشتریان، صنعت و بازار به طور کلی افزایش می دهد. همانطور که اعتبار خود را افزایش می دهید، به رسمیت شناختن، وفاداری و رقابت نیز می سازید. همه چیز دست به دست هم می دهد و متوجه خواهید شد که اعتبار شما مستقیماً با سهولت خرید مشتریان مرتبط است. ما می خواهیم از شرکت هایی که دوستشان داریم، می شناسیم و به آنها اعتماد داریم خرید کنیم. اگر برند شما معتبر باشد، به احتمال زیاد به راحتی می توانید بفروشید.

نقش برندسازی در کسب و کار

نام تجاری یک کسب و کار مهمتر از آن چیزی است که فکر می کنید. در ظاهر تصور می‌شود که برند فقط به لوگو و رنگ های سازمانی شما گفته شود، اما برند شما در واقع هویت کسب و کار شماست و برند به کسب و کار شما شخصیت می بخشد. برندسازی همیشه بخش مهمی از تجارت الکترونیک بوده است، با پیدایش رسانه های اجتماعی، مشتریان هر روز در معرض شناخت برندهای جدید قرار می گیرند، این می تواند برای مشتریان بسیار عالی باشد چون می‌توانند با بررسی برند های مختلف از طریق سایت و شبکه های اجتماعی بهترین را انتخاب کنند ولی برای شرکت هایی که به برندسازی اهمیت نداده اند میتواند دلیلی برای کاهش فروش و عقب ماندن از رقبا شود.

امروزه در دنیای دیجیتال و سنتی رقابت بسیار زیادی وجود دارد، بنابراین کسب‌ و کارها باید برای اطمینان از اینکه در میان برند ها برجسته ترین باشند، هزینه زیادی کنند و خلاقیت داشته باشند. برای رسیدن به این هدف، باید روی ایجاد یک برند قوی و مانا سرمایه گذاری کنید که توجه مردم را به خود جلب کرده و حفظ کند. با برندسازی مناسب، این شانس را دارید که کنترلی بر نحوه درک افراد از کسب و کارتان داشته باشید. یکی از اولین تاثیراتی که برندسازی بر کسب و کار شما دارد، ایجاد اعتماد مضاعف برای مشتریان جدید و همچنین ایجاد اعتماد برای مشتریان قدیمی می‌شود، بررسی شرکت های بزرگ میتواند تمرین خوبی برای مشاهده تاثیرات برندسازی روی کسب و کار ها باشد، بسیاری از بزرگان صنعت امروزه از طریق برندسازی صحیح بیشترین بازدهی را داشته اند.

فرآیند برندینگ چیست؟

فرآیند برندینگ مجموعه‌ ای از فعالیت‌ های کاملاً تعریف ‌شده است که برای توسعه یک سیستم ارزشی و چار چوب ارتباطی برای یک کسب‌ و کار طراحی شده ‌اند که منجر به یک هویت منسجم برند می‌شود.

سیستم ارزش چیزی است که افراد در سازمان را به حرکت در می آورد، دیدگاه مشترک آنها از شرکت، و اصولی که همگی به آن اعتقاد دارند و در ظاهر به مخاطبان ارائه می کنند. چارچوب ارتباطی زبان، لحن صدا و نماد های بصری است که سازمان برای رساندن ارزش های خود از آن استفاده می کند.

یک فرآیند کامل برندینگ باید شامل مراحل تحقیق، استراتژی و طراحی باشد که معمولاً مرحله اجرا یا اجرا را دنبال می‌کند.

ممکن است در مورد غوطه وری به جای تحقیق یا برنامه ریزی به جای استراتژی شنیده باشید. اصطلاحات مختلفی برای چیزهای یکسان وجود دارد  برخی از دیگران عرفانی تر به نظر می رسند، اما فعالیت هایی که آنها توصیف می کنند اساساً برای دستیابی به چیزهای مشابه است.

مراحل توسعه هویت برند یا مشاوره برندنیگ

 • پژوهش

مرحله تحقیقاتی پروژه برندینگ در مورد جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل یافته ها برای شناخت کسب و کار، صنعت، رقبا، مخاطبان هدف و همه برند و طراحی موجود شماست. معمولاً شامل تحقیقات گسترده میدانی از جمله مصاحبه‌ هایی است که در آن شریک برندینگ شما به صحبت‌های شما گوش می‌دهد تا چالش ‌های کسب ‌و کارتان را بفهمد و سپس خود را با چشم‌انداز شما هماهنگ می‌کند.

 • استراتژی

استراتژی برندینگ مبتنی بر یافته های تحقیق برند است. در حالی که مرحله تحقیق در مورد اکتشاف است، این مرحله برای تمرکز و تثبیت ارزش ها، آرزو های تجاری و چشم انداز شما برای آینده است. مرحله استراتژی، لحن ارتباط شما را تعیین می کند و از نظر ارزش های برند و جهت کسب و کار، یک نقطه تجمع برای تیم شما فراهم می کند.

 • طرح

بدون طراحی، شما قادر به ارائه استراتژی نخواهید بود. مرحله طراحی همان چیزی است که ارزش های برند را به راه حل های عملی مانند هویت بصری برند به یاد ماندنی و معنادار تبدیل می کند. به عنوان بخشی از فرآیند برندینگ ، نقش اصلی طراحی، فرموله کردن هویت بصری است، اما اغلب فراتر از آن است. تفکر طراحی می تواند در بسیاری از زمینه های کسب و کار شما برای بهبود خدمات، محصولات و گردش کار اعمال شود.

 • پیاده سازی

مرحله اجرا زمانی است که هویت برند جدید شما به دنیا آشکار می شود. با برنامه ریزی دقیق رونمایی شروع می شود، یعنی اینکه چگونه و چه زمانی جنبه های خاصی از برند شما در کانال های مختلف راه اندازی می شود. پیاده سازی می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، از چند کارت ویزیت گرفته تا یک وب سایت یا مجموعه ای از ویدئوهای محصول. این مرحله می تواند خیلی سریع اتفاق بیفتد، اما بسته به شرایط کسب و کار شما می تواند چندین ماه نیز طول بکشد.

وبسازان نوین، بهترین مشاوره برندینگ در شهرت شما کنارتان ایستاده

در دنیای تجارت همه چیز به سرعت اتفاق می افتد و این انتظار وجود دارد که نام تجاری یکسان باشد و راه حل های سریع ارائه دهد. برندینگ زمان بر است، یک پروژه رویایی به آرامی جریان می یابد و در عرض چند هفته موقعیت برند و هویت بصری را ایجاد می کند، اما این یک اتفاق بسیار نادر است. انجام تحقیقات لازم و تعریف استراتژی معمولاً چند ماه طول می کشد و این فقط پایه است. از آنجا، شما باید در مورد راه حل های طراحی و یک برنامه اجرایی به توافق برسید، سپس به پرورش برند خود ادامه دهید و برای رشد آن برای سال های آینده سرمایه گذاری کنید. تلاش برای عجله در انجام همه چیز، نتایج مورد نظر شما را به همراه نخواهد داشت، بنابراین اگر می خواهید عملکرد کسب و کار خود را از طریق برندینگ بهبود ببخشید، آماده باشید که به این تلاش زمان و تعهد لازم برای موفقیت بدهید.

بیشتر بدانید

تعرفه مشاوره برندینگ

پکیج های برندینگ

برندسازی یک کسب و کار یک پلن بلند مدت برای دستیابی به یک سری اهداف بلند مدت است، که در نهایت منجر به شناخت برند شما توسط مشتری می شود. شناخت نام تجاری به اقدامات شما برای تأثیر گذاری بر درک مردم از محصول یا خدمات شما اشاره دارد، در صورت برندسازی صحیح مردم بارها و بارها برند شما را انتخاب می کنند و به دوستانشان معرفی می کنند. اساساً، این روشی است که محصول یا خدمات شما در قلب و ذهن مشتری شما زندگی نفوذ می کند. تعرفه برندینگ براساس نیاز کسب و کار و همچنین بودجه برند تعیین می شود و در هدف تعرفه برندینگ شناخت شرکت ها از قیمت ها و توانایی تخصیص بودجه به این خدمات می باشد.

پایه

تومان 15.000.000
 • طراحی سایت وردپرسی
 • طراحی لوگو (1 طرح)
 • طراحی لوگو موشن
 • تولید 4 مقاله سئو شده
 • طراحی 15 پست شبکه های اجتماعی
 • مشاوره تبلیغاتی (1 ساعت)
 • مشاوره توسعه برند (1 ساعت)

اقتصادی

تومان 25.000.000
 • طراحی سایت وردپرسی
 • طراحی لوگو (2 طرح)
 • طراخی لوگوموشن
 • کاتالوگ دیجیتال 5 صفحه
 • سئو برند
 • طراحی ست اداری
 • طراحی 30 پست شبکه های اجتماعی
 • تولید 8 مقاله سئو شده
 • طراحی 1 تیز تبلیغاتی
 • طراحی بوم کسب و کار
 • مشاوره تبلیغاتی (1 ساعت)
 • مشاوره توسعه برند (2 ساعت)

پیشرفته

توافقی
 • طراحی سایت و app
 • کاتالوگ دیجیتال
 • طراحی لوگو (3 طرح)
 • طراحی لوگو موشن
 • طراحی ست اداری
 • بازاریابی محتوا
 • طراحی برند بوک
 • سئو برند
 • 3 تیزر معرفی برند
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • پروپوزال
 • business plan
 • اجرای کمپین تبلیغاتی
 • طراحی سناریو تبلیغاتی

مشاوره برندینگ

طراحی لوگو و ست اداری (هویت بصری)

“لوگو شما در نگاه اول باید مشتری رو جذب کند “

طراحی لوگو یک شرکت اولین قدم برای هویت تجاری و برند سازی یک کسب و کار است و باعث تاثیر گذاری فراوانی برای مخاطب شما می شود. ست اداری مکمل کننده هویت کسب و کار می باشد و بسیار تاثیر گذار است. ما با طراحی منحصر به فرد و خلاقانه قدم به قدم شما را به کسب و موفقیت همراهی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

طراحی لوگو و ست اداری (هویت بصری)
سئو (رشد) برند شما

مشاوره برندینگ

سئو (رشد) برند شما

” برندینگ تاثیر بسیار چشمگیری در پیشرفت سئو سایت خواهد داشت “

برندینگ شما را در بهتر شناساندن رقبایتان و ارائه حل مشکلات خاص کمک می کند. یکی از اساسی ترین تکنیک های سئو، برندینگ یا برند سازی کسب و کار می باشد، لینک بیلدینگ یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین مراحل سئو برندینگ است، این خدمات شامل ساخت و بهینه سازی وب سایت شما و صحبت در باره برند شما می باشد. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

مشاوره برندینگ

طراحی وب سایت شرکتی

” وب سایت ویترین کسب و کار شما برای 7 میلیارد مشتری است “

طراحی سایت برای کسب و کار شما حکم یک ویترین در فضای مجازی را دارد که کاربران با دیدن آن سطح کاری شما را بدانند و اعتبار شما را بسنجند. وب سایت این فرصت را برای شما ایجاد می کند تا شما تمامی فعالیت های بازاریابی، برند سازی و … را در محیطی حرفه ای انجام دهید و به موفقیت برسید. شما با داشتن وب سایت در فضای اینترنتی دیده می شوید و مشتریان شما هر وقت نام برند شما را بشنوند با یک سرچ ساده می توانند اطلاعات مفیدی در مورد برند شما بدست اورند. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

وب سایت اختصاصی
مدیریت کمپین تبلیغاتی

مشاوره برندینگ در کرج

مدیریت کمپین تبلیغاتی

” اجرای با استراتژی کمپین های تبلیغاتی علاوه بر کمک به نتیجه گیری آن از هدر رفت هزینه جلوگیری می شود “

فروش و بازاریابی در وب سایت و شبکه های اجتماعی وابستگی زیادی به تبلیغات آنلاین دارند. حال مدیریت کمپین های تبلیغاتی به صورت روز افزون سخت، مشکل و زمانبر شده است. فعالان در این حوزه، نه‌ تنها باید نسبت به انتخاب استراتژی خود حساس باشند بلکه باید بر نحوه بهینه‌ سازی کمپین‏ های تبلیغاتی در بستر های مورد‏نظر دقت داشته باشند. در کنار تنوع پلتفرم ها پیام های تبلیغاتی مورد استفاده در ان ها روش‏ هایی برای هدف قرار دادن مخاطبان و ارزیابی تاثیر کمپین‌‏ها ارائه می‌ شود. با مشاوره وبسازان نوین با خیال راحت کمپین های تبلیغاتی موفق را اجرا کنید.برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

09106999978   – 02191304241

مشاوره برندینگ

ساخت تیزر معرفی برند

” با ساخت تیزر معرفی برند خود حرفه‌ای دیده شوید “

یکی از موثر ترین تبلیغاتی که با استفاده از آن می توان برند خود را به صورت حرفه ای در رسانه های محیطی ( شبکه های اجتماعی، رادیو، تلویزیون و … ) نشان داد، ساخت تیزر معرفی برند می باشد. یکی از مهم ترین هدف های ساخت تیزر استفاده از حس کنجکاوی کاربر و وادار کردن کاربر برای اینکه چند لحظه در مورد کسب و کار شما به فکر فرو رود می باشد. با مشاوره وبسازان نوین با خیال راحت کمپین های تبلیغاتی موفق را اجرا کنید. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

09106999978   – 02191304241

ساخت تیزر معرفی برند
خدمات اجرایی برند و مشاوره برندینگ

مشاوره برندینگ

خدمات اجرایی برند و مشاوره برندینگ

پس از پر کردن فرم کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و در انتخاب  خدمات به شما راهنمایی میکنند ، همچنین شما می توانید به صورت رایگان از جلسه مشاوره آنلاین برخوردار شوید. شماره های تماس :

09106999978   –  02191304241

مشاوره برندینگ

مراحل سفارش خدمات برندینگ

درباره ما

مشتری های فعال
+
پروژه انجام گرفته
+
مشاوران تیم
+
سال های فعال
+

سوالات متداول برندینگ

برند چیست؟

برند طراحی منحصر به فرد، نشانه، نماد، کلمه یا ترکیبی از این موارد است که تصویری را در ذهن مخاطبان تداعی می کند. برند معرف محصول است و آن را از رقبایش متمایز می کند. در طول زمان، این تصویر با سطح مشخصی از کیفیت، اطمینان و رضایت در ذهن مشتریان همراه و ترکیب می شود (و این آن چیزی است که در برندینگ به جایگاه یابی برند معروف است). برند ارزش و منافع مشخصی را برای مشتریان تعریف می کند تا از این طریق در بازارهای شلوغ و پرهیاهو تشخیص داده شود.

طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، از برند، مارک، نام تجاری ( Brand ) یک نام، عبارت، طرح، نماد یا هر ویژگی دیگری است که مشخص‌کننده خدمات یا فروشنده محصولی خاص باشد که به وسیله آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می‌گردد.

نهایتا برند(Brand) یعنی ارتباط احساسی که بازار هدف (مخاطب) با یک کسب و کار دارد. اگر به دنبال شکل گیری این ارتباط حسی با مخاطبان هدف خود هستید می توانید از خدمات مشاوره برندسازی وبسازان نوین استفاده کنید.

برندینگ چیست؟ خدمات برندسازی وبسازان نوین شامل چیست؟

برندینگ (Branding) مجموعه فعالیت های بازاریابی به منظور توسعه، و بهبود جایگاه برند (در واقع رشد برند) به نسبت رقبا در بازار هدف را شامل می شود. شناسایی جایگاه برند و تعریف فعالیت هایی که منجر به کسب آن جایگاه شود از جمله اصلی ترین دغدغه های کسب و کارها در حوزه ی برند سازی است. وبسازان نوین برای ارائه خدمات برندینگ در گام اول برند را بررسی می کند و با استفاده از تحلیل داخلی و خارجی و عارضه یابی، نیازمندی های برندینگ مجموعه را شناسایی می کند و راهکارهای ممکن برندسازی را به کسب و کارها اعلام می کند. در مرحله بعد کسب و کارها این امکان را دارند که از بین راهکارها و خدمات برندینگ عنوان شده، موارد مورد نظر خود را انتخاب و از خدمات وبسازان نوین استفاده کنند.

چه مدت زمانی برای ایجاد یک برند نیاز است ؟

این سوال در ذهن بسیاری از علاقه مندان به برند و برندسازی است که چه مدت زمانی برای ایجاد یک برند نیاز است ؟ پاسخ بسیار ساده است برای ایجاد یک برند معتبر شما به سالها فعالیت نیاز دارید، بر خلاف برخی از تاکتیک های بازاریابی و فروش ، برندسازی فعالیتی نامحدود اسن و نیاز به مدت زمان طولانی دارد. اگر تا کنون این کار را انجام نداده اید بهتر است هر چه زودتر اقدام نمایید و گام های زیر را مورد توجه قرار دهید :

 • سعی کنید به نامی قابل یادآوری ، به یاد ماندنی و معنا دار فکر کنید و اطمینان حاصل کنید که با نام های موجود در حوزه شما قابل رقابت باشد.
 • لیستی از ویژگی هایی که می خواهید برند شما به بازار انتقال دهد را فهرست کنید.
 • بودجه ای برای طراحی یک لوگوی مناسب در نظر بگیرید. و مطمئن شوید که در تمام فعالیت های بازاریابی و فروش قرار داشته باشد.
 • رنگ یا رنگ هایی مناسب برای شناسایی برند تان در نظر بگیرید و در تمام طراحی ها سعی کنید از این رنگ استفاده نمایید. از طراحی وب سایت گرفته تا کاتالوگ و بوروشور.
 • اطمینان حاصل کنید که تمام محصولات و خدمات شما قابل اعتماد ، سازگار و دارای استاندارد بالا باشد.

سالها زمان می برد تا یک برند ساخته شود و مشتریان ارزش های آن برند را قبول کنند. این زمان طولانی شامل ایجاد اعتقاد و باور در مشتری ، رقابت با سایر رقبا و ایجاد فرهنگ خرید از برند شما است.

داستان برند شما چیست؟

داستان برند بسیار حائز اهمیت می باشد.اگر داستان برند شما معتبر نباشد، محصولات و خدمات شما هم معتبر نخواهند بود. پاسخ سوالات قبلی را به خاطر بیاورید و داستان پشت برند جدید خود را تعریف کنید.این امر در ساخت یک محتوای ارزشمند و منحصر به فرد برای تعاملات آینده به شما بسیار کمک خواهد نمود

چرا به توسعه برند نیاز داریم ؟

برند قوی به انتقال پیام کسب و کار و مزایای شما برای بازار کمک شایانی می کند. محصولات و خدمات جدید نیاز به استانداردی برای شناسایی دارند، و این شناسایی توسط برند و توسعه برند صورت می پذیرد. برند شما سفیر و مدافع شما در جهت جذب و اطمینان خاطر مشتریان است. توسعه برند به جذب مشتریان جدید نیز کمک قابل توجهی می نماید.

برند سازی شامل چه فعالیت هایی می شود؟

برند سازی شامل فعالیت های گوناگونی است که به تناسب اندازه شرکت و نوع کسب و کار متفاوت است. اصلی ترین فعالیت ها شامل تدوین استراتژی های کلان، هدف، ماموریت، چشم انداز، ویژگی و جوهره برند، و استانداردهای هویت بصری است که لازم است در هر کسب و کاری فارغ از اندازه آن تعیین شود. در برخی از کسب و کارهای بزرگ که از چندین برند و زیر برند تشکیل شده اند، فعالیت های دیگری از قبیل تعیین ساختار و معماری برند نیز از جمله موارد حایز اهمیت در فرایند برند سازی است. در هر صورت شناسایی فعالیت های برندینگ مورد نیاز در یک شرکت ملزم به بررسی و عارضه یابی کسب و کار و تعیین نیازمندی های برندینگ آن مجموعه است. چنانچه به دنبال تعیین نیازمندی های مجموعه خود هستید می توانید از خدمات مشاوره برندینگ وبسازان نوین استفاده کنید.

چگونه وبسازان نوین به ما کمک می کند تا برندی متمایز خلق کنیم؟

قدم اول در خلق برندی متمایز در ذهن مخاطبان هدف، آن است که برند خود را به خوبی تعریف کنید. وبسازان نوین به شما کمک خواهد کرد تا ویژگی ها و جوهره برند را مشخص کنید، سپس استانداردهای هویت بصری بر اساس استراتژی برند تعریف می شود تا برند در بستر های مختلف عملکردی یکپارچه داشته باشد و پیامی واحد را به مخاطبان منتقل کند. در مرحله بعد لازم است تا برند خود را به کمک راهکارهای ارائه شده و استراتژی های بازاریابی مدیریت کنید تا به مرور زمان تصویر برند خود را در ذهن مخاطبان هدف حک کنید و  آگاهی از برند خود را افزایش دهید. از آنجایی که مدیریت برند نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه ی برندینگ و همچنین بازاریابی است، وبسازان نوین در این مرحله نیز به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید برند خود را به خوبی در بازار هدف جایگاهی یابی نمایید.

برند بوک و راهنمای هویت بصری چه تفاوتی باهم دارند؟

برند بوک سند و راهنمای برند است، استراتژی های کلان برند از قبیل، ماهیت برند، ماموریت برند، جوهره برند، ویژگی های برند، استراتژی های اجرایی برند، استانداردهای بصری برند، تعریف لوگو، پیام برند، لحن ارتباطی و کلیه ی اصول و تعاریف برند در برندبوک مشخص می شوند. راهنمای هویت بصری در واقع نحوه ی نمایش بصری برند اعم از تعریف لوگو و استانداردهای آن، نحوه به کارگیری لوگو، پالت رنگ برند، حضور بصری برند در فضای آنلاین و آفلاین و کلیه موارد مربوط به ظاهر برند را در قالب دفترچه راهنما مشخص می کند تا کلیه فعالیت های برند در بسترهای آنلاین و آفلاین به صورت یکپارچه انجام شوند. معمولا به اشتباه برخی از گرافیست ها با آماده سازی دفترچه هویت بصری برند ادعا می کنند که برند بوک تهیه کرده اند، اما در واقع اصلی ترین نکات در برند بوک مربوط به تعیین استراتژی های کلان برند و ماهیت آن است که حتی طراحان نیز با استناد به آن باید اقدام به طراحی و تعیین المان های بصری برند کنند، و بر این اساس برند بوک حاصل تلاش مشترک مدیر بازاریابی و برندینگ و مدیر توسعه بازار است که ماحصل تلاش آنان به یک تیم طراحی چه در داخل و چه در خارج از سازمان واگذار خواهد شد.

تفاوت لوگو و علامت تجاری چیست؟
علامت تجاری در واقع وظیفه محافظت از مجموعه ای متشکل از نام شرکت، شعار برند، شعار تبلیغاتی، لوگو، المان های طراحی، محصول و خدمات ( هر آن چیزی که برند را تعریف می کند) را دارد. لوگو نماد یا طراحی خاصی است که جهت معرفی برند مورد استفاده قرار می گیرد و حتی ممکن است تحت محافظت قانون علامت تجاری باشد.
مشاوره وبسازان نوین چگونه به کسب و کار ما کمک می کند؟

این سوال در ذهن بسیاری از علاقه مندان به برند و برندسازی است که چه مدت زمانی برای ایجاد یک برند نیاز است ؟ پاسخ بسیار ساده است برای ایجاد یک برند معتبر شما به سالها فعالیت نیاز دارید، بر خلاف برخی از تاکتیک های بازاریابی و فروش ، برندسازی فعالیتی نامحدود اسن و نیاز به مدت زمان طولانی دارد. اگر تا کنون این کار را انجام نداده اید بهتر است هر چه زودتر اقدام نمایید و گام های زیر را مورد توجه قرار دهید :

 • سعی کنید به نامی قابل یادآوری ، به یاد ماندنی و معنا دار فکر کنید و اطمینان حاصل کنید که با نام های موجود در حوزه شما قابل رقابت باشد.
 • لیستی از ویژگی هایی که می خواهید برند شما به بازار انتقال دهد را فهرست کنید.
 • بودجه ای برای طراحی یک لوگوی مناسب در نظر بگیرید. و مطمئن شوید که در تمام فعالیت های بازاریابی و فروش قرار داشته باشد.
 • رنگ یا رنگ هایی مناسب برای شناسایی برند تان در نظر بگیرید و در تمام طراحی ها سعی کنید از این رنگ استفاده نمایید. از طراحی وب سایت گرفته تا کاتالوگ و بوروشور.
 • اطمینان حاصل کنید که تمام محصولات و خدمات شما قابل اعتماد ، سازگار و دارای استاندارد بالا باشد.

سالها زمان می برد تا یک برند ساخته شود و مشتریان ارزش های آن برند را قبول کنند. این زمان طولانی شامل ایجاد اعتقاد و باور در مشتری ، رقابت با سایر رقبا و ایجاد فرهنگ خرید از برند شما است.

مشاوره رایگان برای کسب و کار شما !

اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضا میرمرندی
رضا میرمرندی
1 ماه قبل

چگونه می‌توانیم با ایجاد کمپین‌های برندینگ و تبلیغاتی باعث توسعه کسب و کارمان شویم؟

سید حسین حسینی
مدیر
1 ماه قبل

شما می‌توانید با دریافت مشاوره‌های تخصصی در زمینه تبلیغات و برندینگ با ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی و برندسازی گسترده و معرفی محصولات و برند شرکت در پیشبرد اهداف خود نقش داشته باشید.

مهدی سلطانی
مهدی سلطانی
9 روز قبل

آیا استفاده از مشاوره برندینگ در کسب و کار اجباری است؟