مشاوره برندسازی و مدیریت برند

برند شما شخصیت کسب و کار شماست!

مشاوره برندسازی و مدیریت برند

برندینگ مهم تـرین عامل موفقیت یا شکست هر بیزینسی می باشد، فرقی نمی کند که شـما یک شرکت یک نفره هـستید یا یک سـازمان هزار نفره، بیزینس شما همان برند شماست. وبسازان نوین به شما کمک خواهد کرد تا در بازار پر رقابت امروزه موفق شوید و بهترین استراتژی، هویت بصری و شعار برای برند خود انتخاب کنید. وبسازان نوین با تکیه بر دانش تخصصی و آکادمیک شما خیال شما را از داشتن یک مجموعه کامل برای برند شما راحت می کند. در تمام مراحل کسب و کار تان کنارتان هستیم!

مشاوره رایگان خدمات برندینگ

1
پیشرفت سئو سایت

در جدیدترین تکنیک های سئو یکی از موارد تاثیرگذار برندسازی برای نام برند می باشد

2
جذابیت برای کاربر

هر چقدر میزان جذابیت لوگو و هویت بصری برند بیشتر باشد مخاطب بیشتری جذب می کند

3
ماندگاری بیشتر برند

برندسازی صحیح باعث ماندگاری نام شما در ذهن مردم و در نتیجه فروش بهتر می شود

اهمیت برندسازی

برندسازی باعث پیشرفت کسب و کار شما می شود!

برند سازی یکی از مهم ترین مسائل در کسب و کار ها در سال 2021 می باشد، کسب و کار ها با برند سازی صحیح می توانند شاهد پیشرفت سریعتر و همچنین فروش بیشتر در تمام حوزه ها شوند انجام صحیح برند سازی می تواند ماندگاری نام شما در سال های بعدی و همچنین باعث بهبود سئو سایت شما شود

4
وب سایت برای برند

وب سایت باعث دسترسی جهانی به برند شما و محبوبت بیشتر برند می شود

5
ایجاد مزیت رقابتی

هرچی برند شما جذاب تر باشد و حرفه ای تر باشد یک مزیت رقابتی ایجاد می کند

6
توجه به برند شما

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و وبسایت میزان توجه به برند شما افزایش می بابد

اهمیت برندسازی

برندسازی باعث پیشرفت کسب و کار شما میشود!

برند سازی یکی از مهم ترین مسائل در کسب و کار ها در سال 2021 می باشد، کسب و کار ها با برند سازی صحیح می توانند شاهد پیشرفت سریعتر و همچنین فروش بیشتر در تمام حوزه ها شوند انجام صحیح برند سازی می تواند ماندگاری نام شما در سال های بعدی و همچنین باعث بهبود سئو سایت شما شود.

1
پیشرفت سئو سایت

در جدیدترین تکنیک های سئو یکی از موارد تاثیرگذار برندسازی برای نام برند می باشد

2
جذابیت برای کاربر

هر چقدر میزان جذابیت لوگو و هویت بصری برند بیشتر باشد مخاطب بیشتری جذب می کند

3
ماندگاری بیشتر برند

برندسازی صحیح باعث ماندگاری نام شما در ذهن مردم و در نتیجه فروش بهتر می شود

4
وب سایت برای برند

وب سایت باعث دسترسی جهانی به برند شما و محبوبت بیشتر برند می شود

5
ایجاد مزیت رقابتی

هرچی برند شما جذاب تر باشد و حرفه ای تر باشد یک مزیت رقابتی ایجاد می کند

6
توجه به برند شما

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و وبسایت میزان توجه به برند شما افزایش پیدا می کند

برند شما سزاوار بهترین هاست!

مشاوره برندینگ

نام برند شما هویت کسب و کار شماست!

مشاوره برندینگ

” در زمان ثبت برند، باید به همه چیز از لوگو و هویت بصری تا روش معرفی و استراتژی پیشرفت برند فکر کنید. “

کلید واژه اصلی هر کسب و کار و تصمیمات مدیریتی را می توان مشاوره برندینگ دانست. برای اینکه بدانیم چرا به مشاوره برندینگ نیاز داریم، ابتدا باید برندینگ را درک کنیم. برندینگ مجموعه ای از فعالیت هایی است که شما را در ذهن مخاطبان هدفتان شکل می دهد، پیدا کردن تخصص در مورد تمام این فعالیت ها از حوصله و وقت مدیریت یک سازمان، شرکت و یا استارتاپ خارج است. کار اصلی مشاوره برندینگ، ارائه راهکار برای طراحی برند، کمپین های تبلیغاتی و … بوده که شما را به هدف اصلی یعنی کسب سود بیشتر راهنمایی می کند. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

رنگ ها و نماد ها کسب و کار شما را میسازند!

طراحی لوگو و ست اداری (هویت بصری)

“لوگو شما در نگاه اول باید مشتری رو جذب کند “

طراحی لوگو یک شرکت اولین قدم برای هویت تجاری و برند سازی یک کسب و کار است و باعث تاثیر گذاری فراوانی برای مخاطب شما می شود. ست اداری مکمل کننده هویت کسب و کار می باشد و بسیار تاثیر گذار است. ما با طراحی منحصر به فرد و خلاقانه قدم به قدم شما را به کسب و موفقیت همراهی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

طراحی لوگو و ست اداری (هویت بصری)
سئو (رشد) برند شما

نام برند شما صدر جستجو های گوگل

سئو (رشد) برند شما

” برندینگ تاثیر بسیار چشمگیری در پیشرفت سئو سایت خواهد داشت “

برندینگ شما را در بهتر شناساندن رقبایتان و ارائه حل مشکلات خاص کمک می کند. یکی از اساسی ترین تکنیک های سئو، برندینگ یا برند سازی کسب و کار می باشد، لینک بیلدینگ یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین مراحل سئو برندینگ است، این خدمات شامل ساخت و بهینه سازی وب سایت شما و صحبت در باره برند شما می باشد. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

داشتن وب سایت بهترین راه معرفی برند و نمایش آن

طراحی وب سایت شرکتی

” وب سایت ویترین کسب و کار شما برای 7 میلیارد مشتری است “

وب سایت برای کسب و کار شما حکم یک ویترین در فضای مجازی را دارد که کاربران با دیدن آن سطح کاری شما را بدانند و اعتبار شما را بسنجند. وب سایت این فرصت را برای شما ایجاد می کند تا شما تمامی فعالیت های بازاریابی، برند سازی و … را در محیطی حرفه ای انجام دهید و به موفقیت برسید. شما با داشتن وب سایت در فضای اینترنتی دیده می شوید و مشتریان شما هر وقت نام برند شما را بشنوند با یک سرچ ساده می توانند اطلاعات مفیدی در مورد برند شما بدست اورند. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

وب سایت اختصاصی
مدیریت کمپین تبلیغاتی

تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه گذاری است!

مدیریت کمپین تبلیغاتی

” اجرای با استراتژی کمپین های تبلیغاتی علاوه بر کمک به نتیجه گیری آن از هدر رفت هزینه جلوگیری می شود “

فروش و بازاریابی در وب سایت و شبکه های اجتماعی وابستگی زیادی به تبلیغات آنلاین دارند. حال مدیریت کمپین های تبلیغاتی به صورت روز افزون سخت، مشکل و زمانبر شده است. فعالان در این حوزه، نه‌ تنها باید نسبت به انتخاب استراتژی خود حساس باشند بلکه باید بر نحوه بهینه‌ سازی کمپین‏ های تبلیغاتی در بستر های مورد‏نظر دقت داشته باشند. در کنار تنوع پلتفرم ها پیام های تبلیغاتی مورد استفاده در ان ها روش‏ هایی برای هدف قرار دادن مخاطبان و ارزیابی تاثیر کمپین‌‏ها ارائه می‌ شود. با مشاوره وبسازان نوین با خیال راحت کمپین های تبلیغاتی موفق را اجرا کنید.برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

09106999978   – 02191304241

یه ویدیو جذاب میتونه برند شما رو به بهترین شکل ممکن معرفی کنه!

ساخت تیزر معرفی برند

” با ساخت تیزر معرفی برند خود حرفه‌ای دیده شوید “

یکی از موثر ترین تبلیغاتی که با استفاده از آن می توان برند خود را به صورت حرفه ای در رسانه های محیطی ( شبکه های اجتماعی، رادیو، تلویزیون و … ) نشان داد، ساخت تیزر معرفی برند می باشد. یکی از مهم ترین هدف های ساخت تیزر استفاده از حس کنجکاوی کاربر و وادار کردن کاربر برای اینکه چند لحظه در مورد کسب و کار شما به فکر فرو رود می باشد. با مشاوره وبسازان نوین با خیال راحت کمپین های تبلیغاتی موفق را اجرا کنید. برای اطلاعات بیشتر و وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

09106999978   – 02191304241

ساخت تیزر معرفی برند
خدمات اجرایی برند و مشاوره برندینگ

برندینگ ضامن موفقیت شما در بازار آینده!

خدمات اجرایی برند و مشاوره برندینگ

پس از پر کردن فرم کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و در انتخاب  خدمات به شما راهنمایی میکنند ، همچنین شما می توانید به صورت رایگان از جلسه مشاوره آنلاین برخوردار شوید. شماره های تماس :

09106999978   –  02191304241

با اطمینان سفارش خود را ثبت کنید!

مراحل سفارش خدمات برندینگ

درباره ما

مشتری های فعال
+
پروژه انجام گرفته
+
مشاوران تیم
+
سال های فعال
+

مطالب تولید محتوا وبـــسازان نوین

درباره تولید محتوا بیشتر بدانید

سوالات متداول برندینگ

برند چیست؟

برند طراحی منحصر به فرد، نشانه، نماد، کلمه یا ترکیبی از این موارد است که تصویری را در ذهن مخاطبان تداعی می کند. برند معرف محصول است و آن را از رقبایش متمایز می کند. در طول زمان، این تصویر با سطح مشخصی از کیفیت، اطمینان و رضایت در ذهن مشتریان همراه و ترکیب می شود (و این آن چیزی است که در برندینگ به جایگاه یابی برند معروف است). برند ارزش و منافع مشخصی را برای مشتریان تعریف می کند تا از این طریق در بازارهای شلوغ و پرهیاهو تشخیص داده شود.

طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، از برند، مارک، نام تجاری ( Brand ) یک نام، عبارت، طرح، نماد یا هر ویژگی دیگری است که مشخص‌کننده خدمات یا فروشنده محصولی خاص باشد که به وسیله آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می‌گردد.

نهایتا برند(Brand) یعنی ارتباط احساسی که بازار هدف (مخاطب) با یک کسب و کار دارد. اگر به دنبال شکل گیری این ارتباط حسی با مخاطبان هدف خود هستید می توانید از خدمات مشاوره برندسازی وبسازان نوین استفاده کنید.

برندینگ چیست؟ خدمات برندسازی وبسازان نوین شامل چیست؟

برندینگ (Branding) مجموعه فعالیت های بازاریابی به منظور توسعه، و بهبود جایگاه برند (در واقع رشد برند) به نسبت رقبا در بازار هدف را شامل می شود. شناسایی جایگاه برند و تعریف فعالیت هایی که منجر به کسب آن جایگاه شود از جمله اصلی ترین دغدغه های کسب و کارها در حوزه ی برند سازی است. وبسازان نوین برای ارائه خدمات برندینگ در گام اول برند را بررسی می کند و با استفاده از تحلیل داخلی و خارجی و عارضه یابی، نیازمندی های برندینگ مجموعه را شناسایی می کند و راهکارهای ممکن برندسازی را به کسب و کارها اعلام می کند. در مرحله بعد کسب و کارها این امکان را دارند که از بین راهکارها و خدمات برندینگ عنوان شده، موارد مورد نظر خود را انتخاب و از خدمات وبسازان نوین استفاده کنند.

چه مدت زمانی برای ایجاد یک برند نیاز است ؟

این سوال در ذهن بسیاری از علاقه مندان به برند و برندسازی است که چه مدت زمانی برای ایجاد یک برند نیاز است ؟ پاسخ بسیار ساده است برای ایجاد یک برند معتبر شما به سالها فعالیت نیاز دارید، بر خلاف برخی از تاکتیک های بازاریابی و فروش ، برندسازی فعالیتی نامحدود اسن و نیاز به مدت زمان طولانی دارد. اگر تا کنون این کار را انجام نداده اید بهتر است هر چه زودتر اقدام نمایید و گام های زیر را مورد توجه قرار دهید :

  • سعی کنید به نامی قابل یادآوری ، به یاد ماندنی و معنا دار فکر کنید و اطمینان حاصل کنید که با نام های موجود در حوزه شما قابل رقابت باشد.
  • لیستی از ویژگی هایی که می خواهید برند شما به بازار انتقال دهد را فهرست کنید.
  • بودجه ای برای طراحی یک لوگوی مناسب در نظر بگیرید. و مطمئن شوید که در تمام فعالیت های بازاریابی و فروش قرار داشته باشد.
  • رنگ یا رنگ هایی مناسب برای شناسایی برند تان در نظر بگیرید و در تمام طراحی ها سعی کنید از این رنگ استفاده نمایید. از طراحی وب سایت گرفته تا کاتالوگ و بوروشور.
  • اطمینان حاصل کنید که تمام محصولات و خدمات شما قابل اعتماد ، سازگار و دارای استاندارد بالا باشد.

سالها زمان می برد تا یک برند ساخته شود و مشتریان ارزش های آن برند را قبول کنند. این زمان طولانی شامل ایجاد اعتقاد و باور در مشتری ، رقابت با سایر رقبا و ایجاد فرهنگ خرید از برند شما است.

داستان برند شما چیست؟

داستان برند بسیار حائز اهمیت می باشد.اگر داستان برند شما معتبر نباشد، محصولات و خدمات شما هم معتبر نخواهند بود. پاسخ سوالات قبلی را به خاطر بیاورید و داستان پشت برند جدید خود را تعریف کنید.این امر در ساخت یک محتوای ارزشمند و منحصر به فرد برای تعاملات آینده به شما بسیار کمک خواهد نمود

چرا به توسعه برند نیاز داریم ؟

برند قوی به انتقال پیام کسب و کار و مزایای شما برای بازار کمک شایانی می کند. محصولات و خدمات جدید نیاز به استانداردی برای شناسایی دارند، و این شناسایی توسط برند و توسعه برند صورت می پذیرد. برند شما سفیر و مدافع شما در جهت جذب و اطمینان خاطر مشتریان است. توسعه برند به جذب مشتریان جدید نیز کمک قابل توجهی می نماید.

برند سازی شامل چه فعالیت هایی می شود؟

برند سازی شامل فعالیت های گوناگونی است که به تناسب اندازه شرکت و نوع کسب و کار متفاوت است. اصلی ترین فعالیت ها شامل تدوین استراتژی های کلان، هدف، ماموریت، چشم انداز، ویژگی و جوهره برند، و استانداردهای هویت بصری است که لازم است در هر کسب و کاری فارغ از اندازه آن تعیین شود. در برخی از کسب و کارهای بزرگ که از چندین برند و زیر برند تشکیل شده اند، فعالیت های دیگری از قبیل تعیین ساختار و معماری برند نیز از جمله موارد حایز اهمیت در فرایند برند سازی است. در هر صورت شناسایی فعالیت های برندینگ مورد نیاز در یک شرکت ملزم به بررسی و عارضه یابی کسب و کار و تعیین نیازمندی های برندینگ آن مجموعه است. چنانچه به دنبال تعیین نیازمندی های مجموعه خود هستید می توانید از خدمات مشاوره برندینگ وبسازان نوین استفاده کنید.

چگونه وبسازان نوین به ما کمک می کند تا برندی متمایز خلق کنیم؟

قدم اول در خلق برندی متمایز در ذهن مخاطبان هدف، آن است که برند خود را به خوبی تعریف کنید. وبسازان نوین به شما کمک خواهد کرد تا ویژگی ها و جوهره برند را مشخص کنید، سپس استانداردهای هویت بصری بر اساس استراتژی برند تعریف می شود تا برند در بستر های مختلف عملکردی یکپارچه داشته باشد و پیامی واحد را به مخاطبان منتقل کند. در مرحله بعد لازم است تا برند خود را به کمک راهکارهای ارائه شده و استراتژی های بازاریابی مدیریت کنید تا به مرور زمان تصویر برند خود را در ذهن مخاطبان هدف حک کنید و  آگاهی از برند خود را افزایش دهید. از آنجایی که مدیریت برند نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه ی برندینگ و همچنین بازاریابی است، وبسازان نوین در این مرحله نیز به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید برند خود را به خوبی در بازار هدف جایگاهی یابی نمایید.

برند بوک و راهنمای هویت بصری چه تفاوتی باهم دارند؟

برند بوک سند و راهنمای برند است، استراتژی های کلان برند از قبیل، ماهیت برند، ماموریت برند، جوهره برند، ویژگی های برند، استراتژی های اجرایی برند، استانداردهای بصری برند، تعریف لوگو، پیام برند، لحن ارتباطی و کلیه ی اصول و تعاریف برند در برندبوک مشخص می شوند. راهنمای هویت بصری در واقع نحوه ی نمایش بصری برند اعم از تعریف لوگو و استانداردهای آن، نحوه به کارگیری لوگو، پالت رنگ برند، حضور بصری برند در فضای آنلاین و آفلاین و کلیه موارد مربوط به ظاهر برند را در قالب دفترچه راهنما مشخص می کند تا کلیه فعالیت های برند در بسترهای آنلاین و آفلاین به صورت یکپارچه انجام شوند. معمولا به اشتباه برخی از گرافیست ها با آماده سازی دفترچه هویت بصری برند ادعا می کنند که برند بوک تهیه کرده اند، اما در واقع اصلی ترین نکات در برند بوک مربوط به تعیین استراتژی های کلان برند و ماهیت آن است که حتی طراحان نیز با استناد به آن باید اقدام به طراحی و تعیین المان های بصری برند کنند، و بر این اساس برند بوک حاصل تلاش مشترک مدیر بازاریابی و برندینگ و مدیر توسعه بازار است که ماحصل تلاش آنان به یک تیم طراحی چه در داخل و چه در خارج از سازمان واگذار خواهد شد.

تفاوت لوگو و علامت تجاری چیست؟
علامت تجاری در واقع وظیفه محافظت از مجموعه ای متشکل از نام شرکت، شعار برند، شعار تبلیغاتی، لوگو، المان های طراحی، محصول و خدمات ( هر آن چیزی که برند را تعریف می کند) را دارد. لوگو نماد یا طراحی خاصی است که جهت معرفی برند مورد استفاده قرار می گیرد و حتی ممکن است تحت محافظت قانون علامت تجاری باشد.
مشاوره وبسازان نوین چگونه به کسب و کار ما کمک می کند؟

این سوال در ذهن بسیاری از علاقه مندان به برند و برندسازی است که چه مدت زمانی برای ایجاد یک برند نیاز است ؟ پاسخ بسیار ساده است برای ایجاد یک برند معتبر شما به سالها فعالیت نیاز دارید، بر خلاف برخی از تاکتیک های بازاریابی و فروش ، برندسازی فعالیتی نامحدود اسن و نیاز به مدت زمان طولانی دارد. اگر تا کنون این کار را انجام نداده اید بهتر است هر چه زودتر اقدام نمایید و گام های زیر را مورد توجه قرار دهید :

  • سعی کنید به نامی قابل یادآوری ، به یاد ماندنی و معنا دار فکر کنید و اطمینان حاصل کنید که با نام های موجود در حوزه شما قابل رقابت باشد.
  • لیستی از ویژگی هایی که می خواهید برند شما به بازار انتقال دهد را فهرست کنید.
  • بودجه ای برای طراحی یک لوگوی مناسب در نظر بگیرید. و مطمئن شوید که در تمام فعالیت های بازاریابی و فروش قرار داشته باشد.
  • رنگ یا رنگ هایی مناسب برای شناسایی برند تان در نظر بگیرید و در تمام طراحی ها سعی کنید از این رنگ استفاده نمایید. از طراحی وب سایت گرفته تا کاتالوگ و بوروشور.
  • اطمینان حاصل کنید که تمام محصولات و خدمات شما قابل اعتماد ، سازگار و دارای استاندارد بالا باشد.

سالها زمان می برد تا یک برند ساخته شود و مشتریان ارزش های آن برند را قبول کنند. این زمان طولانی شامل ایجاد اعتقاد و باور در مشتری ، رقابت با سایر رقبا و ایجاد فرهنگ خرید از برند شما است.

مشاوره رایگان برای کسب و کار شما !

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments