دیجیتال مارکتینگ

تحولی مدرن با وبسازان نوین

دیجیتال مارکتینگ (Digiatal Marketing )

دیجیتال مارکتینگ به معنای ایجاد ، بهینه سازی و یکپارچه سازی کانال های فروش دیجیتال ( سایت، شبکه های اجتماعی و … ) برای افزایش فروش می‌باشد. با توجه به گسترش استفاده از ابزار های دیجیتال در بین اقشار مختلف مردم، یکی از نیاز های اولیه کسب و کار ها ایجاد و یکپارچه سازی کانال های فروش دیجیتال برای جذب مخاطبان هدف از طریق وب سایت و شبکه های اجتماعی است. آژانس دیجیتال مارکتینگ وبسازان نوین با تکیه بر دانش فنی و متخصصان در حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ فروش دیجیتال شما را متحول می کند، برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با رایگان با کارشناسان وبسازان نوین تماس بگیرید.

مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

مقرون به صرفه بودن بازاریابی دیجیتال

افزایش فروش و گسترش کسب و کار

ارتباط و تعامل بیشتر با مشتریان

مکان بررسی و گزارش گیری رفتار کاربران

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

چرا کسب و کار شما به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد!

بخش زیادی از مشتریان شما آنلاین هستند و این اهمیت بازاریابی دیجیتال را برجسته می‌کند. آن‌ها در حال مرور وب هستند و به دنبال محصولات یا خدماتی که شما ارائه می دهید، هستند. اگر شما در فضای آنلاین فعالیت نداشته باشید این بخش از مشتریان خود را از دست می‌دهید و از رقبای خود عقب می‌افتید. هزینه تبلیغات و بازاریابی در اینترنت بسیار کمتر و به صرفه تر از روش های دیگر بازاریابی است، همچنین توسط ابزار های تحلیلی موجود می توانید روند و تاثیرگذاری این نوع بازاریابی را به صورت کامل رهگیری کنید. برای اطلاعات بیشتر مقاله ”  مفاهیم دیجیتال مارکتینگ ” را مطالعه کنید.

شناخت بهتر مشتری های بالقوه

نظارت بهتر کمپین های تبلیغاتی

انعطاف در انتخاب بستر های بازاریابی

امکان رقابت با شرکت‌های بزرگ‌تر

اهمیت خدمات دیجیتال مارکتینگ

چرا کسب و کار شما به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد!

بخش زیادی از مشتریان شما آنلاین هستند و این اهمیت بازاریابی دیجیتال را برجسته می‌کند. آن‌ها در حال مرور وب هستند و به دنبال محصولات یا خدماتی که شما ارائه میدهید، هستند. اگر شما در فضای آنلاین فعالیت نداشته باشید این بخش از مشتریان خود را از دست می‌دهید و از رقبای خود عقب می‌افتید. هزینه تبلیغات و بازاریابی در اینترنت بسیار کمتر و به صرفه تر از روش های دیگر بازاریابی است، همچنین توسط ابزار های تحلیلی موجود میتوانید روند و تاثیرگذاری این نوع بازاریابی را به صورت کامل رهگیری کنید.برای اطلاعات بیشتر مقاله ”  مفاهیم دیجیتال مارکتینگ ” را مطالعه کنید.

مقرون به صرفه بودن بازاریابی دیجیتال

افزایش فروش و گسترش کسب و کار

ارتباط و تعامل بیشتر با مشتریان

مکان بررسی و گزارش گیری رفتار کاربران

شناخت بهتر مشتری های بالقوه

نظارت بهتر کمپین های تبلیغاتی

انعطاف در انتخاب بستر های بازاریابی

امکان رقابت با شرکت‌های بزرگ‌تر

خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ مجموعه خدماتی شامل بستر سازی فروش دیجیتال، فرایند سازی فروش، مشاوره تبلیغاتی، تولید محتوا، مشاوره برندینگ، بهینه سازی وب سایت های قدیمی  و … می باشد. یکی از اصلی ترین اهداف دیجیتال مارکتینگ فروش بیشتر می باشد، آژانس دیجیتال مارکتینگ وبسازان نوین با استفاده از ابزار های تحلیلی و بستر سازی  برای فروش دیجیتال به کسب و کار ها در رسیدن در فروش بیشتر در اینترنت کمک می کند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل چند مرحله می‌شود، در مرحله اول باید بستر سازی فروش صحیح از طریق وب سایت و فضای مجازی انجام گیرد، در مراحل بعدی با استفاده از ابزار های تحلیلی، فعالیت های انجام شده به صورت آزمون خطا بررسی می‌شود و در صورت تاثیرگذاری به صورت دوره ای استراتژی های مختلفی برای فروش بیشتر اجرا می‌شود، تاثیرگذاری تمامی فعالیت های انجام شده به صورت کامل قابل رهگیری می باشد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ وبسازان نوین تمام خدمات مورد نیاز  کسب و کار شما از اجرا تا جذب مشتری را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای اجرا می کند، شما بدون نیاز به مراجعه به شرکت های دیگر 0 تا 100 کسب و کار خود را میتوانید با خدمات وبسازان نوین راه اندازی کنید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

زمانی که از تلفن خود استفاده نمی کنید، ممکن است در حال دیدن سایت با لپ تاپ، انجام یک بازی چند نفره آنلاین، تماشای فیلم در تلویزیون  و غیره باشیم، نکته اینجاست که ما به دنیای دیجیتال وابسته هستیم، به این معنی که این روزها هر کسب و کاری به نوعی حضور آنلاین نیاز دارد. مشکل اینجاست که روندهای بازاریابی دیجیتال همیشه تغییر می کند. حال سوالی ایجاد می شود که چطوری باید ادامه بدهیم؟

علاوه بر این، شما می توانید بهترین تلاش خود را برای بازاریابی دیجیتال انجام دهید، اما چه کسی می تواند شما را راهنمایی کند؟ زیرا مردم همیشه تاکتیک های بازاریابی جدید و موثرتری را ارائه می کنند. ناراحت نباشید یک مشاوره بازاریابی دیجیتال می تواند به شما در ارتقای استراتژی آنلاین خود کمک کند.

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید یک مشاور بازاریابی دیجیتال استخدام کنید. به عنوان مثال، اگر تلاش می کنید تا با پیشرفت های بازاریابی دیجیتال همراه شوید. یا به نظر نمی رسد که از رقبای خود پیشی بگیرید. یک مشاور متخصص بازاریابی دیجیتال می تواند به شما کمک کند تا استراتژی های بازاریابی و فروش را که باعث رشد می شود، ارائه دهید. آنها ایده های تازه ای را به ارمغان می آورند و به شما کمک می کنند بر چندین کانال تسلط داشته باشید.

وقتی نوبت به انتخاب یک مشاور برای کار می رسد، شخصی را پیدا کنید که به طور خاص برای شما مناسب باشد، به عنوان مثال، آنها به آنچه شما می خواهید انجام دهید، می رسند و تجربه و تخصص مربوطه را برای رفع نیازهای شما دارند.

لیستی برای یافتن مشاوره بازاریابی دیجیتال

مشاور بازاریابی دیجیتال یک سرمایه گذاری در آینده کسب و کار شماست. این یک اقدام پتانسیل بالا بردن عملکرد بازاریابی شما را دارد. بنابراین، بسیار مهم است که مورد مناسب را پیدا کنید. در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید:

 • تخصص درست

یک مشاوره بازاریابی دیجیتال با تخصص متناسب با نیازهای شما انتخاب کنید. اگر به دنبال چیز خاصی هستید به عنوان مثال بازاریابی محتوا مطمئن شوید که یکی از تخصص های اصلی آنهاست.

همچنین یافتن مشاوری با تجربه و تخصص در صنعت شما مفید خواهد بود. تحقیق کنید که با چه نوع مشتریانی در گذشته کار کرده اند. فرض کنید که شما یک فروشگاه اینترنتی دارید، باید به دنبال مشاورانی باشید که سوابق خوبی در زمینه رشد برای فروشگاه‌های آنلاین داشته باشند.

همچنین اندازه و نوع کسب و کاری که معمولاً با آن کار می کنند را بررسی کنید. این یک شاخص دیگر است که آیا آنها می توانند به طور خاص به شما کمک کنند.

 • قادر به ارائه

آیا استراتژی های او نتیجه می دهد؟ چند راه وجود دارد که می توانید این را حل کنید. هنگام تحقیق در مورد مشاوره آنلاین می توانید به دنبال مطالعات موردی باشید یا هنگام مصاحبه با مشاوره، نمونه های مرتبط کمپین های موفق را بخواهید.

شما همچنین می توانید به توانایی آنها در بازاریابی خود به عنوان یک مشاور یا شرکت نگاه کنید. اگر آنها حضور آنلاین قوی و فهرست مشتریان عالی داشته باشند، می توانند نتایج یکسانی را برای تجارت شما ایجاد کنند.

 • معتبر و قابل اطمینان

هر کسی می تواند هر ادعایی را که دوست دارد مطرح کند. شما باید مدرکی پیدا کنید که یک مشاوره بازاریابی دیجیتال واقعا معتبر است. آیا کسی می تواند آنها را تضمین کند؟ بررسی ها، توصیفات و نوشته های اشخاص ثالث قابل اعتماد را به صورت آنلاین پیدا کنید.

 • آگاه به کسب و کار شما

یکی از مسئولیت های کلیدی مشاوره بازاریابی دیجیتال، آموزش و آماده سازی شما برای موفقیت مداوم است. علاوه بر این، آنها باید بتوانند به سؤالات شما پاسخ دهند و در حین کار با هم به شما مشاوره محکمی بدهند. این بدان معنی است که آنها به دانش عمیق از بهترین شیوه های بازاریابی دیجیتال نیاز دارند. بنابراین، کار با مشاوری که تجربه عملی زیادی دارد، سودمند است.

علاوه بر این، آنها باید در مورد آخرین روندها به روز باشند و به دانش خود در مورد اینکه بازاریابی دیجیتال در سال های آینده به کجا می رود، مطمئن باشند.

 • همراه با کسب و کار شما

آیا شما و مشاور بازاریابی دیجیتال در مورد رشد کسب و کارتان دیدگاه یکسانی دارید؟ هنگام تحقیق، مشاوران سعی می کنند درک درستی از ارزش ها و رویکردشان به دست آورند. آنها را بشناسید و سوالات درست را بپرسید، مانند:

 • چگونه در گذشته به مشتریانی مانند من کمک کرده اید؟
 • چقدر با صنعت من آشنا هستید؟
 • آیا ایده اولیه ای برای استراتژی من دارید؟
 • چقدر ما را در این فرآیند مشارکت خواهید داد؟
 • وقتی یک استراتژی کار نمی کند چه اتفاقی می افتد؟

پاسخ آنها باید به شما کمک کند تا ارزیابی کنید که آیا آنها انتخاب مناسبی برای شما هستند یا خیر.

بیشتر بخوانید
مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

پس از پر کردن فرم کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و در انتخاب  خدمات به شما راهنمایی می کنند ، همچنین شما می توانید به صورت رایگان از جلسه مشاوره آنلاین برخوردار شوید. شماره های تماس :

09106999978   – 02191304241

درباره وبسازان نوین

مشتری فعال

+

پروژه انجام گرفته

+

مشاوران ما

+

سال های فعالیت

+

سوالات متداول

بازاریابی دیجیتال چیست؟

بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که به صورت آنلاین و آفلاین برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتالبرای پیشبرد اهداف  مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دسته بندی بازاریابی دیجیتال کدامند؟

بازاریابی دیجیتال به دو دسته کلی بازاریابی Inbound Marketing  و بازاریابی Outbound Marketing  تقسیم می شود.

بازاریابی درونگرا یا Inbound Marketing

بازاریابی درونگرا شکلی از بازاریابی است که در آن گفتگوی مخاطب با کسب و کار از طرف مخاطب آغاز می‌شود. اگر مجموعه‌ی فعالیت‌های شما به شکلی باشد که نخستین بار مشتری احساس کند که به سراغ شما آمده و شما به سمت او نرفته باشید، بازاریابی شما از جنس درونگرا [یا جاذبه‌ای] است. به عنوان مثال تکنیک های رسانه های اجتماعی ، کتاب های الکترونیک ، خبرنامه های الکترونیک یا سمینارهای آنلاین از این دسته می باشند.

بازاریابی برونگرا یا Outbound Marketing

در بازاریابی برونگرا گفتگو با کسب و کار همیشه از سمت کسب و کار آغاز می شود. به عنوان مثال در حال تماشای فیلم مورد علاقه‌ی خود هستید و ناگهان فیلم قطع می‌شود و تبلیغ پودر کیک را مشاهده می‌کنید. در این حالت تعامل از طریق کسب و کار صورت گرفته است. تکنیک های قرار دادن شماره تماس، تبلیغات یا ایمیل ها برای رسیدن  به مشتریان بالقوه از طریق کانال های دیجیتال از این دسته می باشد.

چرا باید بازاریابی آنلاین را نسبت به دنیای سنتی انتخاب کنیم؟

برای درک بهتر این موضوع  تمایز بین بازاریابی آفلاین و بازاریابی آنلاین را بیان می کنیم.

 • نحوه‌ی انتشار و توزیع محتوا
 • در بازاریابی آفلاین محتوا به صورت فردی، از طریق تلویزیون،رادیو، ارتباط متقابل و … منتشر می شود. در صورتی که در بازاریابی آنلاین محتوا می تواند در شبکه های اجتماعی و از طریق سایر مردم منتشر گردد.
 • هزینه انتشار محتوا در بازاریابی آفلاین بسیار بالاتر از بازاریابی آنلاین می باشد.
 • در بازاریابی آفلاین شناسایی مخاطبین هدف کار سختی می باشد در صورتی که در بازاریابی آنلاین بر اساس آنالیز رفتار کاربر میتوان مخاطبین هدف خود را پیدا کنید.
 • اشتراک گذاری محتوا در بازاریابی آنلاین آسان تر از بازاریابی آفلاین می باشد.
سئو چیست؟

بهینه سازی سایت برای  موتور جستجوی گوگل (SEO) تکنیکی برای افزایش بازدید کاربران از سایت ما می باشد. و این امر باعث می شود سایت شما در صفحه اول لیست نمایش جستجوی گوگل قرار بگیرد و رنکینگ سایتتان بالا برود.

اهداف سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:

 • افزایش بازدید کنندگان از وب سایت
 • بالا رفتن رتبه در نتایج جستجوی گوگل
 • برترین فرایند جهت تبلیغات محصول و خدمات
 • افزایش چشمگیر ترافیک سایت
 • بهتر دیده شدن برند
کلمات کلید در سئو چه اهمیتی دارند؟

کلمات کلیدی یا کلید واژه ها در سئو کلماتی هستند که در بین محتوا و عناوین یک صفحه از سایت ما موجود می باشند و به واسطه این کلمات است که موتورهای جستجوگر گوگل می توانند صفحات ما را پیدا کنند. بنابر این توصیه می شود از یک کلمه کلیدی تنها یک بار در یک سایت استفاده شود که به واسطه آن خزندگان گوگل راحت تر بتوانند محتوا را در بین مطالب سایت شما یافته و به کاربران نشان دهند.

اصلی ترین روش های افزایش ترافیک وبسایت کدامند؟
 • ایجاد محتوای کاربردی و غیر تکراری
 • کاربر پسند بودن سایت
 • راحتی استفاده و پیدا کردن مطالب ر وب سایت شما
 • استفاده از لینک های داخلی به سایر مطالب در سایت
 • اشتراک مطالب در رسانه های اجتماعی
 • ایجاد رابطه در شبکه های اجتماعی
 • تعامل با مشتری
گوگل ادوردز چه کاربردی دارد؟

Google AdWords  سرویس آنلاین تبلیغاتی است که به بازاریابان اجازه می دهد تا برای رقابت تجاری، تبلیغات خود را در نتایج جستجوی گوگل نمایش دهند. این تبلیغات بر اساس کلمات پیشنهادی خود کاربران تعیین می گردد. درکل سرویس گوگل ادوردز بر روی کلمات کلیدی متمرکز می باشد.

چرا در حوزه دیجیتال مارکتینگ نیاز به وبسایت داریم؟

اغلب بنگاه های اقتصادی زمان و هزینه کلانی را برای تولید تبلیغات کاغذی صرف می کنند در صورتی که امروزه مخاطبان به تبلیغات هدفمند در فضای اینترنتی علاقه مند هستند. بدین خاطر تبلیغات کاغذی شانسی برای نمایان شدن نخواهند داشت.
وب سایت ها یکی از ابزار های مهم و کارآمد می باشد که میتواند ویترین کسب و کار شما را به بهترین نحو نشان دهد. لازم به ذکر است وب سایت شما می بایست کلیه استاندارهای جهانی را دارا باشد پس نتیجه میگیریم یکی از ابزارهای قدرتمند در اجرای دیجیتال مارکتینگ وب سایت استاندارد و حرفه ای می باشد.

مشاوره رایگان برای کسب و کار شما !

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها