دیجیتال مارکتینگ

تحولی مدرن با وبسازان نوین

دیجیتال مارکتینگ (Digiatal Marketing )

دیجیتال مارکتینگ به معنای ایجاد ، بهینه سازی و یکپارچه سازی کانال های فروش دیجیتال ( سایت، شبکه های اجتماعی و … ) برای افزایش فروش می‌باشد. با توجه به گسترش استفاده از ابزار های دیجیتال در بین اقشار مختلف مردم، یکی از نیاز های اولیه کسب و کار ها ایجاد و یکپارچه سازی کانال های فروش دیجیتال برای جذب مخاطبان هدف از طریق وب سایت و شبکه های اجتماعی است. آژانس دیجیتال مارکتینگ وبسازان نوین با تکیه بر دانش فنی و متخصصان در حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ فروش دیجیتال شما را متحول می کند، برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با رایگان با کارشناسان وبسازان نوین تماس بگیرید.

مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

وبسازان نوین همون چیزی که کسب و کارت نیاز داره!

خدمات تخصصی اجرایی دیجیتال مارکتینگ

مقرون به صرفه بودن بازاریابی دیجیتال

افزایش فروش و گسترش کسب و کار

ارتباط و تعامل بیشتر با مشتریان

مکان بررسی و گزارش گیری رفتار کاربران

اهمیت خدمات دیجیتال مارکتینگ

چرا کسب و کار شما به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد!

بخش زیادی از مشتریان شما آنلاین هستند و این اهمیت بازاریابی دیجیتال را برجسته می‌کند. آن‌ها در حال مرور وب هستند و به دنبال محصولات یا خدماتی که شما ارائه می دهید، هستند. اگر شما در فضای آنلاین فعالیت نداشته باشید این بخش از مشتریان خود را از دست می‌دهید و از رقبای خود عقب می‌افتید. هزینه تبلیغات و بازاریابی در اینترنت بسیار کمتر و به صرفه تر از روش های دیگر بازاریابی است، همچنین توسط ابزار های تحلیلی موجود می توانید روند و تاثیرگذاری این نوع بازاریابی را به صورت کامل رهگیری کنید. برای اطلاعات بیشتر مقاله ”  مفاهیم دیجیتال مارکتینگ ” را مطالعه کنید.

شناخت بهتر مشتری های بالقوه

نظارت بهتر کمپین های تبلیغاتی

انعطاف در انتخاب بستر های بازاریابی

امکان رقابت با شرکت‌های بزرگ‌تر

اهمیت خدمات دیجیتال مارکتینگ

چرا کسب و کار شما به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد!

بخش زیادی از مشتریان شما آنلاین هستند و این اهمیت بازاریابی دیجیتال را برجسته می‌کند. آن‌ها در حال مرور وب هستند و به دنبال محصولات یا خدماتی که شما ارائه میدهید، هستند. اگر شما در فضای آنلاین فعالیت نداشته باشید این بخش از مشتریان خود را از دست می‌دهید و از رقبای خود عقب می‌افتید. هزینه تبلیغات و بازاریابی در اینترنت بسیار کمتر و به صرفه تر از روش های دیگر بازاریابی است، همچنین توسط ابزار های تحلیلی موجود میتوانید روند و تاثیرگذاری این نوع بازاریابی را به صورت کامل رهگیری کنید.برای اطلاعات بیشتر مقاله ”  مفاهیم دیجیتال مارکتینگ ” را مطالعه کنید.

مقرون به صرفه بودن بازاریابی دیجیتال

افزایش فروش و گسترش کسب و کار

ارتباط و تعامل بیشتر با مشتریان

مکان بررسی و گزارش گیری رفتار کاربران

شناخت بهتر مشتری های بالقوه

نظارت بهتر کمپین های تبلیغاتی

انعطاف در انتخاب بستر های بازاریابی

امکان رقابت با شرکت‌های بزرگ‌تر

خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ مجموعه خدماتی شامل بستر سازی فروش دیجیتال، فرایند سازی فروش، مشاوره تبلیغاتی، تولید محتوا، مشاوره برندینگ، بهینه سازی وب سایت های قدیمی  و … می باشد. یکی از اصلی ترین اهداف دیجیتال مارکتینگ فروش بیشتر می باشد، آژانس دیجیتال مارکتینگ وبسازان نوین با استفاده از ابزار های تحلیلی و بستر سازی  برای فروش دیجیتال به کسب و کار ها در رسیدن در فروش بیشتر در اینترنت کمک می کند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل چند مرحله می‌شود، در مرحله اول باید بستر سازی فروش صحیح از طریق وب سایت و فضای مجازی انجام گیرد، در مراحل بعدی با استفاده از ابزار های تحلیلی، فعالیت های انجام شده به صورت آزمون خطا بررسی می‌شود و در صورت تاثیرگذاری به صورت دوره ای استراتژی های مختلفی برای فروش بیشتر اجرا می‌شود، تاثیرگذاری تمامی فعالیت های انجام شده به صورت کامل قابل رهگیری می باشد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ وبسازان نوین تمام خدمات مورد نیاز  کسب و کار شما از اجرا تا جذب مشتری را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای اجرا می کند، شما بدون نیاز به مراجعه به شرکت های دیگر 0 تا 100 کسب و کار خود را میتوانید با خدمات وبسازان نوین راه اندازی کنید.

مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

ما مشتاق راهنمایی به شما به صورت کاملا رایگان هستیم !

مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

پس از پر کردن فرم کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و در انتخاب  خدمات به شما راهنمایی می کنند ، همچنین شما می توانید به صورت رایگان از جلسه مشاوره آنلاین برخوردار شوید. شماره های تماس :

09106999978   – 02191304241

درباره وبسازان نوین

مشتری فعال

+

پروژه انجام گرفته

+

مشاوران ما

+

سال های فعالیت

+

مطالب دیجیتال مارکتینگ وبـــسازان نوین

درباره دیجیتال مارکتینگ بیشتر بدانید

سوالات متداول

بازاریابی دیجیتال چیست؟

بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که به صورت آنلاین و آفلاین برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتالبرای پیشبرد اهداف  مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دسته بندی بازاریابی دیجیتال کدامند؟

بازاریابی دیجیتال به دو دسته کلی بازاریابی Inbound Marketing  و بازاریابی Outbound Marketing  تقسیم می شود.

بازاریابی درونگرا یا Inbound Marketing

بازاریابی درونگرا شکلی از بازاریابی است که در آن گفتگوی مخاطب با کسب و کار از طرف مخاطب آغاز می‌شود. اگر مجموعه‌ی فعالیت‌های شما به شکلی باشد که نخستین بار مشتری احساس کند که به سراغ شما آمده و شما به سمت او نرفته باشید، بازاریابی شما از جنس درونگرا [یا جاذبه‌ای] است. به عنوان مثال تکنیک های رسانه های اجتماعی ، کتاب های الکترونیک ، خبرنامه های الکترونیک یا سمینارهای آنلاین از این دسته می باشند.

بازاریابی برونگرا یا Outbound Marketing

در بازاریابی برونگرا گفتگو با کسب و کار همیشه از سمت کسب و کار آغاز می شود. به عنوان مثال در حال تماشای فیلم مورد علاقه‌ی خود هستید و ناگهان فیلم قطع می‌شود و تبلیغ پودر کیک را مشاهده می‌کنید. در این حالت تعامل از طریق کسب و کار صورت گرفته است. تکنیک های قرار دادن شماره تماس، تبلیغات یا ایمیل ها برای رسیدن  به مشتریان بالقوه از طریق کانال های دیجیتال از این دسته می باشد.

چرا باید بازاریابی آنلاین را نسبت به دنیای سنتی انتخاب کنیم؟

برای درک بهتر این موضوع  تمایز بین بازاریابی آفلاین و بازاریابی آنلاین را بیان می کنیم.

 • نحوه‌ی انتشار و توزیع محتوا
 • در بازاریابی آفلاین محتوا به صورت فردی، از طریق تلویزیون،رادیو، ارتباط متقابل و … منتشر می شود. در صورتی که در بازاریابی آنلاین محتوا می تواند در شبکه های اجتماعی و از طریق سایر مردم منتشر گردد.
 • هزینه انتشار محتوا در بازاریابی آفلاین بسیار بالاتر از بازاریابی آنلاین می باشد.
 • در بازاریابی آفلاین شناسایی مخاطبین هدف کار سختی می باشد در صورتی که در بازاریابی آنلاین بر اساس آنالیز رفتار کاربر میتوان مخاطبین هدف خود را پیدا کنید.
 • اشتراک گذاری محتوا در بازاریابی آنلاین آسان تر از بازاریابی آفلاین می باشد.
سئو چیست؟

بهینه سازی سایت برای  موتور جستجوی گوگل (SEO) تکنیکی برای افزایش بازدید کاربران از سایت ما می باشد. و این امر باعث می شود سایت شما در صفحه اول لیست نمایش جستجوی گوگل قرار بگیرد و رنکینگ سایتتان بالا برود.

اهداف سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:

 • افزایش بازدید کنندگان از وب سایت
 • بالا رفتن رتبه در نتایج جستجوی گوگل
 • برترین فرایند جهت تبلیغات محصول و خدمات
 • افزایش چشمگیر ترافیک سایت
 • بهتر دیده شدن برند
کلمات کلید در سئو چه اهمیتی دارند؟

کلمات کلیدی یا کلید واژه ها در سئو کلماتی هستند که در بین محتوا و عناوین یک صفحه از سایت ما موجود می باشند و به واسطه این کلمات است که موتورهای جستجوگر گوگل می توانند صفحات ما را پیدا کنند. بنابر این توصیه می شود از یک کلمه کلیدی تنها یک بار در یک سایت استفاده شود که به واسطه آن خزندگان گوگل راحت تر بتوانند محتوا را در بین مطالب سایت شما یافته و به کاربران نشان دهند.

اصلی ترین روش های افزایش ترافیک وبسایت کدامند؟
 • ایجاد محتوای کاربردی و غیر تکراری
 • کاربر پسند بودن سایت
 • راحتی استفاده و پیدا کردن مطالب ر وب سایت شما
 • استفاده از لینک های داخلی به سایر مطالب در سایت
 • اشتراک مطالب در رسانه های اجتماعی
 • ایجاد رابطه در شبکه های اجتماعی
 • تعامل با مشتری
گوگل ادوردز چه کاربردی دارد؟

Google AdWords  سرویس آنلاین تبلیغاتی است که به بازاریابان اجازه می دهد تا برای رقابت تجاری، تبلیغات خود را در نتایج جستجوی گوگل نمایش دهند. این تبلیغات بر اساس کلمات پیشنهادی خود کاربران تعیین می گردد. درکل سرویس گوگل ادوردز بر روی کلمات کلیدی متمرکز می باشد.

چرا در حوزه دیجیتال مارکتینگ نیاز به وبسایت داریم؟

اغلب بنگاه های اقتصادی زمان و هزینه کلانی را برای تولید تبلیغات کاغذی صرف می کنند در صورتی که امروزه مخاطبان به تبلیغات هدفمند در فضای اینترنتی علاقه مند هستند. بدین خاطر تبلیغات کاغذی شانسی برای نمایان شدن نخواهند داشت.
وب سایت ها یکی از ابزار های مهم و کارآمد می باشد که میتواند ویترین کسب و کار شما را به بهترین نحو نشان دهد. لازم به ذکر است وب سایت شما می بایست کلیه استاندارهای جهانی را دارا باشد پس نتیجه میگیریم یکی از ابزارهای قدرتمند در اجرای دیجیتال مارکتینگ وب سایت استاندارد و حرفه ای می باشد.

مشاوره رایگان برای کسب و کار شما !

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments