طراحی لوگو موشن
سفارش طراحی لوگو موشن

طراحی لوگو موشن (Motion logo)

با طراحی لوگو موشن (Motion logo)، نام تجاری خود را به سطح کاملا جدیدی ببرید. گرافیک‌های حرکتی با طراحی حرفه‌ای می‌توانند به برند شما، سایت، رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات اینترنتی شما شعله‌ور شوند و به کسب و کار شما کمک کنند. یک لوگو موشن می تواند به بخشی از فرآیند داستان گویی تبدیل شود. لوگو موشن می تواند توضیح دقیق تری از ماهیت یک کسب و کار را نسبت به یک لوگوی ثابت ارائه دهد. این به عنوان یک ویدیوی کوتاه کار می کند که داستانی منحصر به فرد از یک محصول یا یک شرکت را بیان می کند. محتوای ویدیویی می تواند به راحتی با بینندگان ارتباط برقرار کند.

سفارش طراحی لوگو موشن برای کسب و کار شما​

سفارش طراحی انواع لوگو موشن

طراحی لوگو
لوگو موشن فلت

ساخت لوگو موشن می تواند در اندازه ها و فرمت های مختلفی باشد. لوگو موشن فلت در محیط دو بعدی و مینیمال ساخته می شود و عموما با فاکتورهای کارتونی و گرافیکی جذاب به برند شما هویت می بخشد.

طراحی ست اداری
لوگو موشن سه بعدی

لوگو موشن سه بعدی به فرآیند تبدیل لوگو به المان سه بعدی و ترکیب کردن آن با محیط سه بعدی و افزودن حرکات دوربین گفته می شود. این سبک لوگو موشن حال و هوایی حرفه ای و رسمی به تبلیغات برند و لوگو شما می دهد.

نمونه لوگو موشن های طراحی شده وبسازان نوین

سفارش طراحی لوگو موشن برای شرکت وودلایت

سفارش طراحی لوگو موشن برای گالری طلای یلدا

سفارش طراحی لوگو موشن برای شرکت ژیوان

سفارش طراحی لوگو موشن برای شرکت جیل

سفارش طراحی لوگو موشن

کاربرد لوگو موشن

به لطف لوگو موشن، می توانید ذهن مشتریان جدید و مشتریان فعلی خود را به خود جلب کنید. با افزودن جلوه‌های ویژه و انیمیشن به ویدیوی خود، می‌توانید تأثیری در ذهن افراد بگذارید. یک طراح بزرگ می تواند حرکت و جلوه های بصری متفاوتی را اضافه کند که لوگوی شما را از دیگران متمایز کند. هیچ محدودیتی برای خلاقیت در طراحی لوگوی متحرک وجود ندارد. شما باید تمام تلاش خود را برای جلب توجه کاربران خود انجام دهید و یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که لوگو موشن های جالبی ارائه دهید. چند ثانیه اول تصمیم می گیرد که مردم چگونه محصول و برند شما را درک کنند. مشتریان شما اگر در ابتدا سیگنال قوی با یک لوگوی قدرتمند ارسال کنید، برند شما را به یاد خواهند آورد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

سفارش طراحی لوگو موشن

لوگو موشن دارایی محبوب بازاریابی و هویت برند است. طراحان گرافیکی، لوگوهای ثابت را به چیزی جدید و منحصر به فرد تبدیل می کنند. چرا شرکت ها روی طراحی سفارش لوگو موشن سرمایه گذاری می کنند؟  لوگو شخصیت یک شرکت یا یک محصول را نشان می دهد و نقش مهمی در استراتژی برندسازی دارد.

 یک لوگوی قدرتمند می تواند ارتباطی با مخاطب هدف ایجاد کند و همچنین داستان یک برند را بازگو کند. اگر طراحان گرافیک کار خود را به درستی انجام دهند، یک لوگو یک تصویر برند موثر ایجاد می کند که به عنوان پایه و اساس یک استراتژی بازاریابی موفق عمل می کند.

عصر طراحی گرافیک استاتیک و متمرکز بر چاپ گذشته است. فناوری مدرن فرصت های بزرگی را باز می کند و متخصصان باید از آن بهره ببرند. برای آوردن نفس تازه به لوگو، کارشناسان طراحی تصمیم گرفتند کمی حرکت اضافه کنند. سطح انیمیشن می تواند از حرکات ساده تا ارائه کامل ویدیوی کوتاه متفاوت باشد. یک شرکت و طراحان با توجه به اهداف تجاری و همچنین نوع شخصیتی که می خواهند به مشتریان نشان دهند، توافق می کنند که چه نوع انیمیشنی را انتخاب کنند و چه مدت طول خواهد کشید.

امروزه ابزارهایی که به ایجاد گرافیک متحرک کمک می کنند در دسترس هستند. حتی بیشتر، آنها به اندازه کافی واضح هستند که بتوان از آنها استفاده کرد، بنابراین طراحان گرافیک اغلب به تنهایی انیمیشن ایجاد می کنند. با این حال، اگر یک برند به یک ویدیوی پیچیده نیاز دارد، ممکن است خوب باشد که به متخصصان حوزه طراحی حرکت نزدیک شوید.

نحوه استفاده از لوگو موشن

محتوای ویدیویی تمام فضای دیجیتال را هدف قرار می دهد و می تواند در موارد مختلف با اهداف مختلف اعمال شود.

شبکه های اجتماعی : امروزه شبکه های اجتماعی یکی از بسترهای اصلی برای تبلیغ محصولات هستند. مردم زمان زیادی را صرف گشت و گذار در اینترنت و برقراری ارتباط در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و پینترست می کنند. محتوای ویدیویی یک ابزار بازاریابی موثر است که به راحتی به اشتراک گذاشته می شود و می توان آن را به سرعت در میان سایر محتواها یافت. علاوه بر این، آرم‌های متحرک را می‌توان به GIF تبدیل کرد که به مواد مؤثر برای پست‌های اجتماعی تبدیل می‌شود، بنابراین می‌توان آن‌ها را در سراسر رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

سایت شرکت : یک لوگو موشن می تواند تصویر سایت را بهبود بخشد و همچنین سئو آن (بهینه سازی موتور جستجو) را تقویت کند. بازدیدکنندگان انیمیشن لوگو را تماشا می کنند و با این کار زمان بیشتری را در یک صفحه می گذرانند. این شاخص تاثیر زیادی بر رتبه وب سایت در نتایج جستجو دارد.

ارائه ها : چهره ‌های عمومی اغلب باید ارائه‌های متفاوتی را برگزار کنند، چه نمایش محصول یا یک جلسه تجاری. با قرار دادن لوگوی متحرک در اسلایدها، می توانید عنصر اصالت و خلاقیت را به ارائه اضافه کنید.

ویدئوهای تبلیغاتی : در مقالات قبلی ما، ما نقش ویدئوی تبلیغاتی را در تجارت شرح داده ایم و گفته ایم که بسیاری از شرکت ها از این ابزار بازاریابی سود می برند. بنابراین، چرا یک ویدیوی تبلیغاتی را با یک لوگو موشن اصلی صیقل نکنید؟ این ترکیب می تواند وظایف تجاری و بازاریابی خاصی را انجام دهد.

ادامه مطلب

سوالات متداول طراحی لوگو موشن

روش محاسبه قیمت ساخت لوگو موشن به چه صورتی است؟
در ابتدا لازم است با مشاورین وبسازان نوین و متخصصین ما در بخش طراحی گرافیکی در تماس باشید و متناسب با کسب و کار خود طرح مورد نظر خود را بیابید. برای اطلاع از قیمت لوگو موشن و یا قیمت موشن گرافیک و زمان ساخت لوگو موشن با مشاوره رایگان وبسازان نوین در تماس باشید.
برای شروع طراحی لوگو موشن چه باید کرد ؟
برای طراحی لوگو موشن با طرح و گرافیک مورد نظر خود و متناسب با کسب و کارتان می توانید در ابتدا نمونه کار ها را مشاهده نمایید و پس از مشاوره با تیم گرافیکی و تایید طرح لوگو موشن خود را آغاز نمایید.
بازه زمانی برای ساخت لوگو موشن چقدر است ؟
بطور متوسط میزان زمان مورد نیاز برای طراحی لوگو موشن یک الی دو روز می باشد اما در صورتیکه در خواست طراحی لوگو موشن نیز داشته باشید و پروژه سنگین تری باشد، زمان بیشتری می خواهد و به 10 الی 12 روز زمان نیاز است. قیمت لوگو موشن از نظر زمانی بر حسب ثانیه می باشد. همچنین بستگی به میزان زمان مورد استفاده و زمان مد نظر شما نیز دارد تا بازه زمانی مشخص بر حسب کسب و کار شما تعیین شود.
امکان ویرایش بعد از تحویل نهایی و ساخت موشن لوگو موشن وجود دارد؟
اشتباهات تایپی و یا گفتاری کارشناسان ما در صورتیکه پیش آید ویرایش انجام می شود. بطور کلی هر تغییری که برای طراحی لوگو موشن خود بخواهید در ابتدا با کارشناسان ما مشورت می نمایید و در صورت موثر بودن و ضروری بودن آن تغییر را اعمال می نمایید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها