قیمت سفارش طراحی کاتالوگ دیجیتال

اسمارت کاتالوگ

طراحی کاتالوگ دیجیتال (Digital catalog design)

وبسازان نوین افتخار طراحی کاتالوگ دیجیتال (Digital catalog design) در انواع متنوع را دارد، کاتالوگ دیجیتال یک فایل کامپیوتری یا سایت است که برای ارائه نمونه هایی از کار یا محصولات یک فرد ارائه شده توسط یک کسب و کار در قالب دیجیتال استفاده می شود. این ها اغلب از طریق ترکیبی از تصاویر گرافیکی، مانند تصاویر یک محصول، همراه با متنی که توضیحات و اطلاعات اضافی را ارائه می دهد، ارائه می شود. چنین کاتالوگ‌ هایی می‌توانند توسط خرده‌ فروشان آنلاین مورد استفاده قرار گیرند و به مشتریان این امکان را می‌دهند تا محصولات را به صورت آنلاین مشاهده کنند و سپس آن محصولات را مستقیماً یا از طریق یکی از همکاران فروش سفارش دهند. یک کاتالوگ دیجیتال همچنین می تواند برای ارائه مجموعه ای از اطلاعات در قالب دیجیتال، مانند نمونه هایی از کار یک هنرمند یا منابع مشترک در یک سازمان استفاده شود.

سفارش طراحی کاتالوگ دیجیتال برای کسب و کار شما

کاتالوگ دیجیتال جایگزین شایسته کاتالوگ های چاپی

سفارش طراحی کاتالوگ دیجیتال

دسترسی

محصولات و خدمات بدون افزایش هزینه های چاپ و توزیع در دسترس مشتریان بیشتری قرار گیرد.

جستجوی آسان

کاتالوگ های دیجیتال به مشتریان این امکان را می دهند که اطلاعات محصول خاص را جستجو کنند.

دستیابی پذیری

مشتریان می توانند از هر کجا و در هر دستگاهی به کاتالوگ های دیجیتال دسترسی داشته باشند.

سفارش طراحی کاتالوگ هوشمند

طراحی کاتالوگ دیجیتال فروشگاه اینترنتی

کاتالوگ دیجیتال یک سند آنلاین است که محصولات یا خدمات شما را به نمایش می گذارد، می تواند به عنوان یک لینک مستقیم به آن دسترسی داشته باشد و به راحتی می توان در اطراف آن حرکت کرد. کاتالوگ دیجیتال تبدیل مشتریان به خریداران است. کاتالوگ های دیجیتال در فروشگاه های اینترنتی به خریداران این امکان را می دهد که اطلاعات محصول خاص را در چند ثانیه بیابن، چنین کاتالوگ‌هایی می‌توانند به ایجاد تجربه‌ای فراگیر و غنی از اطلاعات برای خریداران آنلاین کمک کنند و آن ها را بیشتر در مسیر خرید قرار دهند.

نمونه کاتالوگ هوشمند و مجله دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال بهترین راه تبلیغات

کاتالوگ دیجیتال شبیه یک سایت یا نام برند شما می تواند در اینترنت برای شما فعالیت کند و برندینگ شما را انجام دهد. سال های طولانی است که استفاده از کاتالوگ و بروشور های کاغذی مورد توجه شرکت ها و سازمان های می باشد. استفاده از کاتالوگ برای معرفی خدمات و محصولات یکی از بزرگترین راه ها برای تبلیغات در بین شرکت ها و سازمان ها مرسوم بوده و هست. زمانی شما از کاتالوگ های کاغذی برای معرفی کسب و کار خود استفاده می کنید، نمی توانید ویرایش و تغییر، برقراری رابطه مناسب با مشتری، دسترسی به مشتریان به منظور ارائه آخرین نسخه کاتالوگ و … را انجام دهید. کاتالوگ دیجیتال با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا و بر اساس معیارهای مختلف تبلیغاتی ، طراحی و تولید شده است. این نوع از کاتالوگ های هوشمند هیچ وقت تمام نشده و هر موقع تمایل داشته باشید تنها با یک بار کلیک بر روی لینک کسب و کارتان را به معرض نمایش بگذارید. یکی از مزایای کاتالوگ دیجیتال این است که اگر شما سایتی ندارید می توانید با ایجاد این کاتالوگ خود را معرفی کرده و در گوگل دیده شوید. 

پخش ویدیو

سفارش طراحی اسمارت کاتالوگ

تفاوت بین کاتالوگ چاپی و کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ های چاپی کاتالوگ دیجیتال
هزینه بالای تولید هزینه مقرون به صرفه
محدودیت در تعداد چاپ عدم محدودیت در تعداد
هزینه بالای ارسال ارسال کم هزینه
از بین رفتن کاتالوگ کاتالوگ خراب نشدنی
غلط املایی! ویرایش دائم و در لحظه

سفارش طراحی مجله دیجیتال

چرا کسب و کار شما به کاتالوگ محصولات دیجیتالی نیاز دارد

کاتالوگ بخش مهمی از تلاش های بازاریابی هر کسب و کاری است. این به شما کمک می کند تا تمام محصولاتی را که در حال حاضر ارائه می دهید به نمایش بگذارید و در عین حال به مشتریان خود اجازه دهید به کاتالوگ طراحی شده زیبایی که در اختیار دارند دسترسی داشته باشند. همیشه در دسترس بودن ترکیب محصول و قیمت گذاری شما یک تجارت مهم است، اما هزینه چاپ یک نشریه کاغذی بیشتر و بالاتر می رود. اینجا جایی است که کاتالوگ های دیجیتال مدرن وارد می شوند. کاتالوگ های دیجیتال هر دو مشکل را برطرف می کنند. آنها بسیار ارزان تر هستند زیرا هزینه چاپ و توزیع بالایی ندارند و راحت تر هستند زیرا مشتریان می توانند به راحتی در هر مکان و هر زمان از طریق تلفن، تبلت یا رایانه خود به آنها دسترسی داشته باشند. آنها برای تامین کنندگانی که منابع لازم برای ارائه کاتالوگ های چاپی جذاب را ندارند، اما می خواهند محصولات خود را برای مخاطبان بزرگ تری به نمایش بگذارند، مناسب هستند.

چرا یک کاتالوگ محصول ایجاد کنیم؟

به عنوان یک تولید کننده، عمده فروش یا خرده فروش، مشتریان شما ممکن است انتظار یک کاتالوگ محصول در قالب های مختلف را داشته باشند. به صورت آنلاین، به صورت PDF، و به صورت چاپی، علاوه بر وب سایت و فروشگاه آنلاین یا فیزیکی شما. بدون نیاز به سرمایه گذاری در یک شرکت طراحی یا صرف بیش از حد وقت ارزشمند خود الگوهای کاتالوگ را می توان ذخیره، استفاده و سال به سال برای ایجاد به اشتراک گذاشت. انتخاب محصول جدید خود را سریع به روز کنید. کاتالوگ ها را به بخشی کارآمد و سازنده در فروش و بازاریابی محصول خود تبدیل کنید.
در صورت نیاز به ارائه جایگزین برای هر مشتری یا گروهی از مشتریان، الگوهای کاتالوگ نیز می توانند مفید باشند. طراحی کاتالوگ دیجیتال به شما امکان می دهد تا به سرعت و به راحتی آنلاین کار کنید. الگوهای کاتالوگ محصولات موجود را ایجاد یا استفاده کنید تا مواد بازاریابی موجود را تمجید و بهبود بخشید. با وبسازان نوین می توانید محصولات را اضافه یا وارد کنید و کل پایگاه داده محصول خود را به صورت آنلاین ایجاد کنید. محصولات خود و مشخصات آنها را رها کنید و یک کاتالوگ نهایی و بسیار موثر تولید کنید. این نرم افزار امکان ایجاد بسیاری از الگوهای کاتالوگ محصولات جایگزین را فراهم می کند. می توانید در بروشور یا کاتالوگ محصول نهایی خود ترکیب کنید. ایجاد PDF و HTML به طور کامل پشتیبانی می شود. علاوه بر این، گزینه هایی برای کاتالوگ های کوچک هدفمند برای گروه های مشتری، رویدادها یا بازارهای خاص وجود دارد.
کاتالوگ های دیجیتالی مزیت مشخصی نسبت به نسخه های چاپی دارند زیرا امکان نمایش محصولات یا خدمات آنلاین و ایجاد تعامل با مشتری را در همه جا و همیشه فراهم می کنند. مشتریان آنلاین امروزی هم درگیر و هم باهوش هستند. آنها می دانند چگونه از تعدادی دستگاه و کانال استفاده کنند تا محصول مورد نظر خود را پیدا کنند. به عنوان یک فروشگاه آنلاین، مهم است که با این نوع خریداران در تماس باشید.

کاتالوگ مجازی

منظور از کاتالوگ های مجازی همین نوع کاتالوگ است که در فضای اینترنتی و دیجیتال ساخته میشود و به صورت چاپی نمی باشد ، لذا هر کاتالوگی که خاصیت مجازی داشته باشد و در پهنه اینترنت از آن استفاده شود کاتالوگ مجازی یا اصطلاحا همان کاتالوگ اینترنتی یا مجله دیجیتال گفته می شود.

کاتالوگ هوشمند

کاتالوگ هوشمند به این معناست که کاتالوگ برخلاف کاتالوگ های چاپی که ایستا و غیر قابل تغییر هستند کاملا داینامیک است و هر زمانی نیاز به تغییر داشته باشیم میتوانیم آن را تغییر دهیم و امکان ورق خورد از صفحات مختلف به همدیگر و موشن های جذاب دارد که این ویژگی ها در کاتالوگ های چاپی وجود ندارد.

ساخت کاتالوگ دیجیتال اندروید

کاتالوگ های مجازی ساخته شده در مجموعه نگاران کاملا منطبق با گوشی های اندروید و ios می باشد و می تواند در انواع گوشی و یا تبلت به بهترین نحو عمل کند و اصطلاحا ریسپانسیو هستند.

مزایای کاتالوگ الکترونیکی چیست؟

تیم ما مبتکر نسل اسمارت کاتالوگ است و این نسل را بر اساس اثبات های صورت گرفته استانداردترین و کاربردی ترین نسل از کاتالوگ های الکترونیکی حاضر می داند. این موضوع یک شانتاژ تبلیغاتی نیست، چرا که تمام مزایای کاتالوگ الکترونیکی و اصول طراحی کاتالوگ دیجیتال آن کاملاٌ با معیارهای روز تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ منطبق است.

کاتالوگ های الکترونیکی انواع مختلفی دارند، ولی با مقایسه آن ها متوجه خواهید شد که اسمارت کاتالوگ به عنوان بروزترین نسل از کاتالوگ های الکترونیکی مزایای بیشتری نسبت به دیگر انواع کاتالوگ های دیجیتالی دارد.

اولین مزایای کاتالوگ دیجیتال :

مهمترین مزیت داشتن یک کاتالوگ استاندارد مثل اسمارت کاتالوگ این است که تمام روش های ارسال و انتشار کاتالوگ برای شما کاملاً فعال خواهد شد.

دوست دارید چه زمانی و به چه شکلی کاتالوگ خود را به مخاطب ( مخاطبان ) خود ارائه کنید؟ قطعاً قابل اجرا خواهد بود. چون امروز با داشتن اسمارت کاتالوگ هر نوع ارسالی، شدنی خواهد بود.

دومین مزایای کاتالوگ دیجیتال :

اینکه اسمارت کاتالوگ از هر روشی قابل ارسال و انتشار است ( مزیت شماره یک ) به شما این اختیار را می دهد که به روش های ارسال و انتشار خلاقانه و تاثیرگذار بیشتر فکر کنید تا با مخاطبان ارتباط موثرتری برقرار کنید.

همه ما از کاتالوگ های چاپی استفاده کرده ایم و از محدودیت های آن در کسب و کارمان آگاه هستیم. یکی از مشتریان مجموعه که در صنعت محصولات برقی آرایشی فعالیت می کند بزرگترین خواسته اش این بود که روزی بتواند کاتالوگ جامع محصولاتش را در داخل بسته بندی محصولات خود به مصرف کنندگان ارائه کند، اما آنقدر این کار برایش هزینه بردار بود که در آخر سر فقط یک برگه A4 را برای اینکار آماده کرده بود و تصویر و اطلاعات محصولات خود را آنقدر کوچک و مختصر کرده بود تا بتواند تمام آیتم های خود را به مصرف کنندگانش معرفی کند. این برند با قدمت، امروز به لطف اسمارت کاتالوگ در هر بسته بندی مربوط به محصولات خود توانسته یک کاتالوگ دیجیتالی قرار دهد، بدون اینکه یک ریال به هزینه های تمام شده محصول خود اضافه کند.

کدام یک از محدویت های کاتالوگ چاپی شما را از انجام کاری که دوست داشته اید منع می کرد؟ امروز با داشتن یکی از کاتالوگ های دیجیتالی استاندارد می توانید انجام دهید.

سومین مزایای کاتالوگ دیجیتال :

دیجیتال مارکتینگ خود را با داشتن کاتالوگ دیجیتالی متحول خواهید کرد. داشتن یک کاتالوگ الکترونیکی که بتوانید در تمام مسیرهای الکترونیکی اعم از وب سایت ها و وبلاگ ها، تمامی شبکه های اجتماعی، تمام گروه ها و کانال ها، پیام رسان های الکترونیکی ( حتی sms ) به معرفی شما بپردازد، می تواند به عنوان یک محتوای ارزشمند میان مخاطبان جابجا شود.

چهارمین مزایای کاتالوگ دیجیتال :

صرفه های اقتصادی مشهود و قابل اثبات. محاسبات مالی مربوط به کاتالوگ استانداردی مثل اسمارت کاتالوگ به شما اثبات می کند که بیشتر به یک سرمایه گذاری شباهت دارد تا هزینه :

 1. هزینه های کاملاً به صرفه نسبت به کاتالوگ های چاپی
 2. عدم نیاز به پرداخت هزینه های ماهیانه و اشتراک
 3. بروزرسانی کاملاً منطقی و به صرفه
 4. ارسال و انتشار بسیار اقتصادی با تیراژ بی نهایت

بهترین سود کاتالوگ دیجیتال برای یک کسب و کار

وقتی صحبت از خرید یک محصول می شود قطعا این سوال در ذهن شما ایجاد می شود که داشتن یک کاتالوگ دیجیتال چه سودی برای کسب و کار شما دارد؟

تصور کنید شما کسب و کار جدیدی را راه اندازی کرده اید و یا کسب و کار خود را دارید. مشتریان شما معمولا از محیط اطراف محل کسب شما، مشتریان قدیمی و یا با استفاده از شبکه های اجتماعی و سایت هایی نظیر دیوار از شما خرید خواهند کرد. با توجه به رشد جستجوها در گوگل و افزایش بازار رقابت ، رقبای شما ماهانه هزینه های مختلفی را صرف تبلیغات و معرفی خود می نمایند و فاصله رقابتی خوبی را با شما ایجاد می کنند. حالا ما چگونه می توانیم با صرف هزینه کم وارد این دایره رقابت شویم؟

کاتالوگ دیجیتال بهترین ابزار رقابت با هزینه های بالای تبلیغات است. کاتالوگ دیجیتال مجموعه همه امکانات سایت ، سئو ، تیزر، پادکست و … را در خود دارد و با هزینه یک کاتالوگ می توانید به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

قیمت طراحی کاتالوگ دیجیتال

یکی از مهمترین ویژگی های اسمارت کاتالوگ دیجیتال هوشمند وب سازان نوین، تضمین فروش و افزایش بازدید سایت می باشد. وبسازان نوین با بکارگیری از کد های یونیک و تولید شده بر مبنای برنامه سئو، توانسته راه کار ارزشمندی را در جهت فروش و معرفی محصولات و خدمات ایجاد نماید.
امروزه سئو در زمینه فروش و معرفی محصولات و خدمات حرف اول را می زند، با توجه به اهمیت سئو در وب سایت و فضای مجازی، یکی از مهمترین فاکتورها در کاتالوگ دیجیتال می باشد. کاتالوگ دیجیتال وبسازان نوین بر مبنای اصلی سئو برنامه نویسی شده و به همین دلیل باعث افزایش بازدید و فروش محصولات می شود.
کاتالوگ دیجیتال وب سازان نوین، بر اساس اصول سئو طراحی شده است. اگر بر اساس برنامه های توصیه شده و راه کارهای ارائه شده داچه اقدام به ارسال کاتالوگ برای مشتریان خود نمایید، تضمین می شود که بازدید سایت افزایش یافته و مشتریان شما به راحتی نسبت به زمان قبل از وجود کاتالوگ تفاوت چشمگیری خواهد داشت.

ادامه مطلب

سایر ویژگی های اسمارت کاتالوگ

لیست قیمت کاتالوگ دیجیتال

پلن تا ۸ صفحه

۳.۰۰۰.۰۰۰
 • لینک به شماره تماس
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • اتصال به فروشگاه
 • پس زمینه اختصاصی
 • افزودن فیلم و موسیقی
 • امکان افزودن موشن
 • افزایش رتبه در گوگل
 • پشتیبانی

پلن تا ۱۶ صفحه

۴.۵۰۰.۰۰۰
 • لینک به شماره تماس
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • اتصال به فروشگاه
 • پس زمینه اختصاصی
 • افزودن فیلم و موسیقی
 • امکان افزودن موشن
 • افزایش رتبه در گوگل
 • پشتیبانی

پلن تا ۲۴ صفحه

۵.۵۰۰.۰۰۰
 • لینک به شماره تماس
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • اتصال به فروشگاه
 • پس زمینه اختصاصی
 • افزودن فیلم و موسیقی
 • امکان افزودن موشن
 • افزایش رتبه در گوگل
 • پشتیبانی

پلن تا ۳۰ صفحه

۶.۹۰۰.۰۰۰
 • لینک به شماره تماس
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • اتصال به فروشگاه
 • پس زمینه اختصاصی
 • افزودن فیلم و موسیقی
 • امکان افزودن موشن
 • افزایش رتبه در گوگل
 • پشتیبانی

پلن تا ۴۲ صفحه

۷.۵۰۰.۰۰۰
 • لینک به شماره تماس
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • اتصال به فروشگاه
 • پس زمینه اختصاصی
 • افزودن فیلم و موسیقی
 • امکان افزودن موشن
 • افزایش رتبه در گوگل
 • پشتیبانی

پلن تا ۶۰ صفحه

۸.۹۰۰.۰۰۰
 • لینک به شماره تماس
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • اتصال به فروشگاه
 • پس زمینه اختصاصی
 • افزودن فیلم و موسیقی
 • امکان افزودن موشن
 • افزایش رتبه در گوگل
 • پشتیبانی

پلن تا ۸ صفحه

۳.۰۰۰.۰۰۰
 • لینک به شماره تماس
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • اتصال به فروشگاه
 • پس زمینه اختصاصی
 • افزودن فیلم و موسیقی
 • امکان افزودن موشن
 • افزایش رتبه در گوگل
 • پشتیبانی

پلن تا ۱۶ صفحه

۴.۵۰۰.۰۰۰
 • لینک به شماره تماس
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • اتصال به فروشگاه
 • پس زمینه اختصاصی
 • افزودن فیلم و موسیقی
 • امکان افزودن موشن
 • افزایش رتبه در گوگل
 • پشتیبانی

پلن تا ۲۴ صفحه

۵.۵۰۰.۰۰۰
 • لینک به شماره تماس
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • اتصال به فروشگاه
 • پس زمینه اختصاصی
 • افزودن فیلم و موسیقی
 • امکان افزودن موشن
 • افزایش رتبه در گوگل
 • پشتیبانی

پلن تا ۳۰ صفحه

۶.۹۰۰.۰۰۰
 • لینک به شماره تماس
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • اتصال به فروشگاه
 • پس زمینه اختصاصی
 • افزودن فیلم و موسیقی
 • امکان افزودن موشن
 • افزایش رتبه در گوگل
 • پشتیبانی

پلن تا ۴۲ صفحه

۷.۵۰۰.۰۰۰
 • لینک به شماره تماس
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • اتصال به فروشگاه
 • پس زمینه اختصاصی
 • افزودن فیلم و موسیقی
 • امکان افزودن موشن
 • افزایش رتبه در گوگل
 • پشتیبانی

پلن تا ۶۰ صفحه

۸.۹۰۰.۰۰۰
 • لینک به شماره تماس
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • اتصال به فروشگاه
 • پس زمینه اختصاصی
 • افزودن فیلم و موسیقی
 • امکان افزودن موشن
 • افزایش رتبه در گوگل
 • پشتیبانی
خدمات طراحی وب سایت

سفارش طراحی کاتالوگ دیجیتال

مشاوره طراحی کاتالوگ دیجیتال

پس از پر کردن فرم کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و در انتخاب  خدمات به شما راهنمایی میکنند ، همچنین شما میتوانید به صورت رایگان از جلسه مشاوره آنلاین برخوردار شوید. شماره های تماس :

09106999978   – 02191304241

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها