آموزش کارکنان سازمان

آموزش کامپیوتر امور اداری و دفتری

آموزش کارکنان سازمان

آموزش کارکنان در سازمان و هدف آن چیست؟ سازمان‌هایی که اکنون به پیشرفت و توسعه خوبی در زمینه فعالیت خود رسیده‌اند و توانسته‌اند در بازار پر رقابت امروز همیشه پیروز باشند و از آنها به عنوان سازمان الگو و نمونه یاد شود، سال‌هاست به منابع انسانی خود اهمیت داده‌اند. با پیشرفت فناوری و بهبود روش‌ها و استراتژی‌های محل کار، هماهنگی کارفرمایان و کارمندان با این تغییرات (از نظر دانش، مهارت‌ها، ارزش‌ها و توانایی‌ها) ضرورت دارد. یکی از بهترین راه‌های افزایش دانش و مهارت، آموزش کارکنان است. قرار گرفتن کارمندان در معرض آموزش‌های مرتبط و مداوم می‌تواند به شرکت‌ها در بهبود عملکرد و افزایش نتایج در محل کار کمک کند.

مشاوره رایگان فرایند آموزش کارکنان

چرا من باید سایت آموزشی داشته باشم؟؟

فرایند آموزش کارکنان

هدف اصلی آموزش کارکنان در سازمان چیست؟

آموزش کارکنان مجموعه‌ای از فعالیت‌های برنامه ریزی شده از سوی سازمان برای ارتقا دانش و مهارت‏‌های فنی کارکنان است که برای آنها این فرصت را فراهم می‌کند تا در سمت شغلی خود، دانش فنی و تخصصی خود را افزایش داده و مهارت‌های جدیدی را برای انجام حرفه خود کسب کنند که همه این موارد در نهایت منجر به رشد و پیشرفت سازمان می‌شود، پس آموزش هزینه نیست، یک ضرورت و امری حیاتی برای هر سازمان است.

در برخی سازمان‌ها اکثر پرسنل در مهارت‌های حرفه ای خود دارای ضعف هستند یا آنچه که از قبل آموخته ‌اند خارج از آموزش‌هایی است که اکنون در سازمان مورد نظر به عنوان پرسنل انتظار می‌رود انجام دهند و با این شرایط مشغول به کار شده و در کمال تعجب مدیران سازمان انتظار دارند افراد به بهترین نحوه نیز برایشان کار کنند.

این بی توجهی به منابع انسانی از سوی مدیران سازمان باعث می‌شود به مرور کارکنان انگیزه‌ خود برای ادامه کار از دست بدهند و در نهایت مجبور به ترک سازمان شوند که این شروع یک فاجعه برای هر سازمان است و باعث ضرر و زیان‌های بسیاری می‌شود.

مزایای آموزش کارکنان

آموزش کامپیوتر ویژه کارمندان امور اداری و دفتری

دوره آموزش کامپیوتر امور اداری و دفتری ویژه کلیه کسانی است که هم اکنون بعنوان کارمند امور اداری و دفتری یا منشی و مسئول دفتر در شرکت ها و موسسات دولتی یا خصوصی مشغول به کارند یا جویای کار مناسب هستند.
معمولا مخاطبان این دوره آموزشی از سطح مهارت کمی در کار با کامپیوتر برخوردارند و یا در فکر ارتقای دانش کامپیوتری خود در زمینه کار با نرم افزارهای کاربردی اداری و دفتری می باشند. این دوره آموزشی بدلیل نوع آموزش و سطح اطلاعات متقاضیان صرفا بصورت خصوصی یا نیمه خصوصی برگزار می گردد.
پس از فراگیری این دوره شما می توانید براحتی تجربه خود را در کار با کامپیوترهای محل کارتان بالا ببرید. و در صورت تمایل آمادگی های لازم را برای شرکت در دوره های تخصصی آموزشگاه مدیریت و مهارتهای اداری پایا بدست آورید. نحوه ارائه مطالب در این دوره آموزشی بصورت ۱۰۰٪ عملی و کاربردی میباشد. و از بیان مطالب تئوری و غیر ضروری پرهیز می گردد.

قبل از اینکه خیلی دیر بشه به سمت آنلاین شدن پیش برو!

آموزش کارکنان سازمان

سرفصل کلی دوره آموزش کامپیوتر کارمندان اداری و دفتری

آشنایی با مفاهیم سخت افزار کامپیوتر

آموزش کاربری کامپیوتر و ویندوز

آموزش کار با اینترنت و ایمیل

آموزش نرم افزار اوت لوک

آموزش سریع تایپ ده انگشتی

آموزش نرم افزار ورد Word

آموزش نرم افزار اکسل Excel

آموزش نرم افزار پاورپوینت

آشنایی و کار با دستگاه‌های پرینتر، اسکنر، فاکس، POS

آشنایی با شبکه داخلی سازمان و وب سایت شرکت

تاثیر آموزش کارکنان بر بهره‌وری چیست؟

فرایند آموزش کارکنان

تاثیر آموزش کارکنان بر بهره‌وری چیست؟

در صورتی که یک شرکت کارکنانی آموزش‌دیده، با دانش و تعلیم یافته داشته باشد، بهره‌وری آن نیز به صورت مستقیم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. اگر کارکنان اطلاع دقیقی از اینکه باید چه کارهایی انجام دهند نداشته باشند احساس سردرگمی می‌کنند. بهره‌وری یک کارمند زمانی افزایش می‌یابد که به صورت دقیق بداند باید چه کاری را انجام دهد و با آموزش نحوه‌ی انجام کار هم به او آموزش داده شده باشد. آموزش اعتماد به نفس کارمند را هم افزایش می‌دهد و همین موضوع نیز باعث افزایش بهره‌وری او خواهد شد.