طراحی لوگو کرج
طراحی لوگو کرج

طراحی لوگو (Logo design)

طراحی لوگوی شما برای هویت برند شما ضروری است. لوگوی کسب و کار اولین چیزی است که مشتریان هنگام معرفی برند یا کسب و کار جدید خود می بینند، بنابراین مهم است که قبل از هر چیز یک لوگو طراحی کنید. لوگوها مانند تصاویر  ارزش هزاران کلمه را دارند. یک لوگو با طراحی خوب به مخاطبان اجازه می‌دهد بدانند در چه صنعتی هستید، چه محصولات یا خدماتی را ارائه می‌دهید، چه چیزی کسب‌وکار شما را منحصربه‌فرد می‌کند و نگاهی اجمالی به شخصیت برند ارائه می‌دهد. در دنیای تجارت، همه چیز به ایجاد یک تأثیر خوب است. هدف از طراحی لوگو این است که کسب و کار شما را نسبت به رقبای خود برتری دهد و با مشتریان خود اعتماد ایجاد کند. برای دستیابی به هر دو، یک لوگو باید به یاد ماندنی، ساده و منحصر به فرد باشد.

سفارش طراحی لوگو برای وب سایت شما​

خدمات طراحی لوگو کرج

طراحی لوگو
طراحی لوگو

لما لوگوها را مدرن و گویا طراحی می کنیم، لوگو یکی از ابزارهایی است که کسب و کار شما را ارتقا می دهد.

بازسازی لوگو
بازسازی لوگو

هر چقدر لوگو حرفه ای طراحی شده باشد، با گذر زمان دچار تاثیرگذاری در ذهن مخاطب می شود.

طراحی بروشور
طراحی بروشور

یک ابزار تبلیغاتی که برای به اشتراک گذاری اطلاعات و محتوا برای معرفی محصولات، خدمات است.

طراحی ست اداری
طراحی ست اداری

طراحی کاملا اختصاصی مجموعه اوراق اداری مانند : سربرگ ها ، پاکت های و کارت های شرکتی و ...

طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت تنها یک کارت ساده نیست بلکه بیزینس و کسب و کار شما را در چند ثانیه معرفی می کند.

طراحی برند بوک
طراحی برند بوک

برند بوک تعریفی از اهداف و ایده های سازمان را به مخاطب در رابطه با چرایی به وجود آمدن برند ارائه می دهد

طراحی جلد کتاب
طراحی جلد کتاب

یکی از تاثیرگذارترین عوامل موثر بر فروش موفق یک کتاب زیبایی و هماهنگی جلد کتاب با متن می باشد.

ثبت برند
ثبت لوگو

ثبت لوگو چرا اهمیت زیادی دارد؟ لوگو نوعی برند است و بنابراین فرآیند ثبت آن هم مانند ثبت برند است.

قیمت طراحی لوگو کرج

قیمت طراحی لوگو

در مورد اهمیت داشتن یک لوگوی خوب برای یک کسب و کار بسیار گفته شده است. به عنوان قابل تشخیص ترین عنصر یک نام تجاری و اغلب اولین تماس، گفته می شود که باید یکی از آنها را داشته باشید که تأثیر خوبی بگذارد. طراحی لوگو به عنوان عنصر اصلی، یکی از مهمترین جنبه های هویت بصری است که به مشتری شما اعتماد به نفس می بخشد و همچنین به رسمیت شناخته می شود. قیمت طراحی لوگو به عوامل مختلفی مانند زمان طراحی لوگو، نوع طراحی لوگو و همچنین تعداد بازبینی ها، از جمله جنبه های دیگر تاثیرگذار است. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09106999978   – 02191304241

چرا یک لوگوی خوب برای کسب و کار کوچک شما مهم است؟

لوگو و سایت شما نام تجاری شما نیست، برند شما نقطه اوج تجربه، درک و شهرتی است که مردم از خدمات شما دارند. برندسازی اقداماتی است که برای ساختن برند شما انجام می شود. شما برای کسب و کار شما مهم است زیرا مالکیت، کیفیت و ارزش‌ها را نشان می‌دهد. در محصولات، کارت ویزیت، سایت، رسانه های اجتماعی و مهمتر از همه در ذهن مشتریان شما نقش بسته است.

لوگوی شما احتمالاً یکی از اولین تعاملاتی است که افراد با شرکت شما دارند و این فرصتی برای شماست تا تاثیر اولیه خوبی داشته باشید، خدمات با کیفیتی را به شما نشان دهد و هدف خود را به صورت بصری بیان کنید.

چرا کسب و کار شما به لوگو نیاز دارد؟

یک لوگوی خوب طراحی شده با اعتبار بخشیدن به حرفه ای بودن شما اعتماد ایجاد می کند و به مشتریان جدید شوا می گوید که شما چه کسی هستید، چه کاری انجام می دهید و چگونه این کار برای آنها سودمند است. این به افرادی که هیچ دانش یا تجربه قبلی در مورد کسب و کار شما ندارند، می گوید که شما کار بزرگی انجام می دهید.

چگونه می توان یک لوگوی خوب ایجاد کرد؟

سفارش طراحی لوگو کرج

لوگوی یک کسب و کار کوچک برای ارتباط سریع با مخاطبان باید واضح و قابل تفسیر باشد. مهم است که لوگوی خود را ساده نگه دارید تا در چندین پلتفرم رسانه ای کار کند و در هر اندازه ای موثر باشد. برخلاف شرکت‌های بزرگ، اکثر برند های کوچک سال‌ ها برندی را به رسمیت نمی‌شناسند که مردم کسب‌وکار شما را با آن مرتبط می‌کنند یا بودجه بازاریابی هنگفتی برای کمک به مصرف‌کنندگان برای درک آنچه کسب‌وکار شما انجام می‌دهد، ندارند. بنابراین، لوگوی شما باید به وضوح به شما بگوید که چه کسی هستید و در یک لحظه چه می‌کنید.

تایپوگرافی را انتخاب کنید! (لوگو نوشتاری)

انتخاب حروف و نحوه چیدمان آنها به اندازه استفاده از رنگ، تصاویر یا گرافیک در ایجاد لوگو و برند مهم است. چرا؟ زیرا افراد برای تعیین احساس خود، ظاهر یک کلمه را با آنچه یک کلمه در واقع می گوید مرتبط می دانند.

برندسازی قوی باعث ایجاد ارتباط عاطفی می شود. شما می خواهید تایپوگرافی شما مورد توجه قرار گیرد، اعتماد را تقویت کند و خوش بینی را تشویق کند. تایپوگرافی راهی برای برانگیختن چنین احساساتی است بدون اینکه مردم حتی از آن آگاه باشند.

رنگ ها را هوشمندانه انتخاب کنید

رنگ لوگوی شما نحوه درک آن را تعیین می کند و قدرت تصمیم گیری برای خرید را دارد. رنگ احساسات را تحریک می کند و معنا می بخشد. هنگامی که رنگ به طور مداوم در بازاریابی شما استفاده می شود، شناخت برند را تا 80٪ بهبود می بخشد.

رنگ های مناسب به صنعت و بازار هدف شما بستگی دارد. احتمالاً متوجه شده اید که صنایع خاصی به رنگ های خاصی می چسبند. به عنوان مثال، موسسات مالی تمایل به استفاده از رنگ آبی دارند، زیرا آبی امنیت و قابلیت اطمینان را به شما منتقل می کند. برندها از رنگ آبی برای افزایش اعتماد به محصولات و خدمات خود استفاده می کنند.

رنگ خود را بر اساس احساساتی که می خواهید مصرف کنندگان تجربه کنند و اقداماتی که می خواهید انجام دهند، انتخاب کنید.

لوگوی شما پایه بصری هویت برند شماست

طراحی مهم است و شما به آن نیاز دارید! به خصوص اگر می خواهید مردم به شما پول بدهند و در مورد شما به دنیا بگویند. وقتی روی برندسازی خود سرمایه گذاری می کنید، کسب و کار کوچک خود را برای رونق توانمند می کنید.

در مورد برندینگ یا طراحی لوگو سوالی دارید؟ یک نظر در زیر بنویسید! آیا نیاز به یک لوگوی حرفه ای دارید که برای تجارت کوچک شما طراحی شده باشد؟ پس با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

تعرفه طراحی لوگو در کرج

تعرفه طراحی لوگو

طراحی لوگو تصویری
طراحی لوگو تصویری

2.200.000 تومان

زمان طراحی لوگو : 5 روز

ارائه ۳ اتود اولیه
رعایت قوانین آکادمیک زیبا شناختی
رصد رقبای برند
طراحی و اجرا توسط طراحان ارشد
معرفی رنگ صحیح سازمانی
پیاده سازی بر مبنای اصول برندینگ
سفارش طراحی لوگو
طراحی لوگو ترکیبی
طراحی لوگو ترکیبی

3.200.000

زمان طراحی لوگو : 10 روز

ارائه ۵ اتود اولیه
رعایت قوانین آکادمیک زیبا شناختی
رصد رقبای برند
طراحی و اجرا توسط طراحان ارشد
معرفی رنگ صحیح سازمانی
پیاده سازی بر مبنای اصول برندینگ
سفارش طراحی لوگو
طراحی لوگو نوشتاری
طراحی لوگو نوشتاری

2.200.000 تومان

زمان طراحی لوگو : 5 روز

ارائه ۳ اتود اولیه
رعایت قوانین آکادمیک زیبا شناختی
رصد رقبای برند
طراحی و اجرا توسط طراحان ارشد
معرفی رنگ صحیح سازمانی
پیاده سازی بر مبنای اصول برندینگ
سفارش طراحی لوگو

ما مشتاق راهنمایی به شما به صورت کاملا رایگان هستیم !

مشاوره طراحی لوگو

پس از پر کردن فرم کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و در انتخاب  خدمات به شما راهنمایی می کنند ، همچنین شما می توانید به صورت رایگان از جلسه مشاوره آنلاین برخوردار شوید. شماره های تماس :

09106999978   – 02191304241

مراحل طراحی لوگو در کرج

مراحل سفارش خدمات طراحی لوگو

سوالات متداول طراحی لوگو

چه احتیاجی هست لوگو داشته باشم‌؟
اولین مرحله برای داشتن یه برند خوب و جذاب، داشتن یه لوگوی خوبه. لوگو فقط طرح گرافیکی نیست. میتونه تعداد مشتری هاتونو افزایش بده، فروشتون رو بیشتر کنه و حتی مهمترین عامل برای پیشرفت و موفقیت کسب و کارتون باشه.
برای یه لوگو چند تا اتود میزنید؟ طرح های پیشنهادی چند عدد هستند؟
از اونجایی که «طراحی لوگو» مبحثی هست که «سلیقه شما» نقش بسیار موثری در خروجیش ایفا میکنه، ما یک فرم تخصصی ساختیم که دارای سوالات زیادی هست. پاسخ های شما در جواب به سوالات این فرم، تا حد زیادی ما رو به سلیقه شما نزدیک میکنه و در نهایت موجب میشه که طراحی رو به سمتی پیش ببریم که به سلیقه شما نزدیک باشه.

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت و گذشت زمان مشخص، معمولا یک اتود بر اساس فرم شما براتون طراحی  و تقدیمتون میشه. در این مرحله طرح پیشنهادی رو بررسی میفرمایید. اگر نپسندیدید یا حس کردید نیاز به ویرایش داره ، میتونید موارد رو اعلام بفرمایید تا براتون ویرایش انجام بشه. و اگر حس کردید اتود ارسالی تناسبی با سلیقه شما نداره، میتونید با اعلام دلیل و علت، درخواست طرح دیگری رو بدید که بعد از مدت کوتاهی اتود دیگری براتون طراحی بشه.

من برای شرکتم لوگو دارم و ازش راضی نیستم. ولی نمیخوام عوضش کنم . چیکار میشه کرد؟
تغییر و به روز کردن برندها همیشه در سرتاسر دنیا کاری رایج بوده و پیشنهاد میشه حداقل هر بیست سال یکبار لوگوها رو با حفظ اصالت ،‌به نسخه های مدرن تری ارتقا بدید . طراح های ما با رعایت اصول مدرن طراحی لوگو و حفظ اصالت برند قبلیتون طرح های جدیدی براتون آماده می کنن. برای شروع ، میتونید سفارش ویرایش یا طراحی مجدد ثبت کنید و پروسه اش رو طی کنید.
چطور مطمئن باشم که میتونید طرحی رو طراحی کنید که من خوشم بیاد؟
پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

فایل نهایی لوگو با چه فرمتی در اختیار من قرار میگیرد؟
لوگوی نهایی تایید شده توسط شما، با فرمت لایه باز و با امکان استفاده به ابعاد نامحدود با پسوند Psd یا Ai یا Eps در اختیار شما قرار میگیره. اگر نیاز دارید فرمت ویژه ای داشته باشید، حتما این موضوع رو در فرم سفارش اعلام بفرمایید.
تفاوت بین انواع مختلف طراحی لوگو در چیه ؟
سه نوع مختلف از لوگو وجود داره. میتونید انتخاب کنید که کدوم نوع لوگو مورد نیازتون هست:

لوگوی نوشتاری : فقط عنوان نوشتار شما تبدیل به لوگوتایپ اختصاصی میشه و هیچ نماد شکلی نداره.
لوگوی تصویری : فقط شکل نماد مرتبط با فعالیت شماست و عنوان تجاری شما با فونت آماده تایپ میشه .
لوگوی ترکیبی : شامل دو بخش لوگوی نوشتاری اختصاصی و لوگوی تصویری اختصاصی هست که در تناسب با هم طراحی میشن.

کدام نوع لوگو برای من مناسبتر هست ؟
تشخیص اینکه کدوم نوع لوگو برای شما مناسبتر هست، بستگی به سطح نیاز و دیدگاه خودتون داره. قطعا لوگوی ترکیبی گزینه مناسب تری هست. این لوگو از دو بخش مجزای نوشتاری و تصویری ساخته شده و کاملا همه نیازها رو برطرف میکنه. چون گاها نیاز میشه که از هر کدوم به تنهایی استفاده کنید، مثلا برای Favicon سایت، داشتن یک لوگوشیپ خیلی مفیده. یا مثلا برای ساخت گل سینه، داشتن یک لوگوشیپ خیلی موثر هست. همینطور در کنارش کاربردهایی برای لوگوتایپ وجود داره که داشتن یک لوگوتایپ خوب و خوانا هم بسیار موثر هست. مثلا برای زمانی که میخواید لوگو رو در هدر سایت قرار بدید، یا زمانی که نیاز هست در ابعاد کوچیک روی خودکار چاپ کنید. به طور کلی لوگوی ترکیبی دستتون رو برای همه کاربردها باز میذاره و به همین دلیل پیشنهاد میشه.
اگر بعد از طراحی نیاز به ویرایش داشته باشم چطور میشه؟
نگران ویرایش های بعد از طراحی نباشید. قبل از هر سفارش، فرمی تخصصی متشکل از سوالات دقیق و سلیقه ای توسط شما تکمیل میشه که طراحان ما رو تا حد زیادی به سلیقه شما نزدیک میکنه. از اونجایی که بخش عظیمی از طراحی از سلیقه سرچشمه میگیره، ما امکان ویرایش رو فراهم کردیم. اگر بعد از دیدن طرح پیشنهادی ما، ازش خوشتون نیومد و درخواست تغییرات داشتید، کافیه دلیلش رو به ما بفرمایید تا به سمت اجرای درخواست ویرایش طبق سلیقه شما پیش بریم و به رایگان اون تغییرات رو بر روی طرح شما اعمال کنیم. تیم ما موظف به اعمال تغییرات رایگان تا جلب رضایت شماست. (قبل از تایید نهایی توسط شما)
میشه اول اتود های سفارش طرح خودم رو ببینم بعد پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر. به این دلیل که برای هر سفارش، ایده پردازی خاص خودش انجام میشه و زمان صرفش میشه، انجام این کار امکانپذیر نیست. انجام سفارشات و مشاهده اتود و طرح، تنها بعد از ثبت سفارش در سایت و پرداخت کامل امکانپذیر هست.
اگه از طرحم خوشم نیومد چی ؟
از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم و طبق سلیقه و درخواست شما طرح رو تغییر میدیم. مطمئن باشید در نهایت طرحی رو تحویل میگیرید که واقعا دوسش دارید و ازش راضی هستید. تغییرات مورد نیاز رو میتونید از طریق پنل مشتریان و بخش گفتمان پروژه درخواست بدید.

مشاوره رایگان برای کسب و کار شما !

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها