تبلیغات بیلبورد در کرج

تبلیغات بیلبورد در کرج
تبلیغات بیلبورد در کرج، هزینه تبلیغات بیلبورد در کرج و نحوه طراحی بیلبوردی در کرج که با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کند بخوانید.

من در کرج ماشین ندارم سوار تاکسی می شوم، در تاکسی ها، اکثر همراهان من که در رفت و آمد هستند، زمان را با نگاه کردن به بنرهای تبلیغات بیلبوردی در کرج و بیلبورد های شهری می گذرانند. اکثریت مردم در اتوبان، خیابان، مراکز شهر، پل های عابر پیاده حداقل روزی 10 بار یک بیلبورد تبلیغاتی را بازدید می کنند معمولاً ما در حال تماشای تبلیغات شهری و بیلبوردهای تبلیغاتی هستیم، اما برخی بیلبوردها می توانند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشند.

در حال حاضر، تبلیغات محیطی روشی معمول برای بازاریابی برای کسب و کار شما نیست. پس چرا در مورد آن می نویسیم؟ تبلیغات محیطی هنوز هم می تواند راهی تاثیرگذار و با بازده بالا برای ایجاد آگاهی از برند شما و جذب مشتری باشد. تبلیغات محیطی بیلبوردی به معنای بنر های تبلیغاتی بزرگی که در خیابان ها، پل های عابر، جاده ها، اتوبان ها و فیلم های تبلیغاتی که در نمایشگر های بزرگ شهری پخش میشود میباشد،تبلیغات محیطی گسترده در ورودی شهر ها و مراکز شهری میتواند برند شما را برای همیشه در ذهن مردم ماندگار کند.

برای انجام امور مشاوره تبلیغاتی با ما تماس بگیرید

تبلیغات بیلبورد در کرج

تبلیغات بیلبورد فرآیند استفاده از یک آگهی چاپی در مقیاس بزرگ برای بازاریابی یک شرکت، نام تجاری، محصول، خدمات یا کمپین است. بیلبوردها معمولاً در مناطق پر تردد مانند کنار بزرگراه ها و در شهرها قرار می گیرند، بنابراین بیشترین تعداد رانندگان و عابران پیاده آن ها را می بینند.

تبلیغات بیلبورد برای ایجاد آگاهی از برند و پخش کسب و کار (یا محصول یا کمپین) شما تا حد امکان برای افراد بسیار مؤثر است. از آنجایی که بیلبوردها در چنین مناطق شلوغی هستند، در مقایسه با سایر روش های بازاریابی، بیشترین تعداد بازدید و بازخورد را دارند.

تبلیغات بیلبورد در کرج
تبلیغات بیلبورد در کرج

مزایا و معایب تبلیغات بیلبوردی

در حالی که تبلیغات بیلبورد می تواند یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر برای محصول یا خدمات شما باشد، اما مزایا و معایب خود را دارد. آیا از آنها آگاه هستید؟ خوب و بد را در تبلیغات بیلبورد بررسی کنید. آیا می توانید محصول یا شرکت خود را در عرض 5 ثانیه برای مشتریان خود معرفی کنید؟ بله، از طریق بیلبوردها می توانید، یکی از محبوب ترین روش های تبلیغات در فضای باز به خصوص در بین شرکت های بزرگ تبلیغات بیلبوردی می باشد. شما می توانید در ضمیر ناخودآگاه عابران پیاده، رانندگان و مسافران، همه کسانی که از جاده ای که بیلبورد شما در آن قرار دارد استفاده می کنند، تأثیر بگذارید. مردم به راحتی تصاویر و شعارها را به ذهن می سپارند.

مطالعه بیشتر : تبلیغات در پادکست

مزایا معایب
چشم نواز هزینه های بالا برای قرار گرفتن در معرض کوتاه مدت
یک بازار بزرگ را هدف قرار می دهد شرایط آب و هوایی
اطلاعات به راحتی ثبت می شود حالت ثابت تبلیغات
افزایش دفعات مواجهه مصرف کننده بازار خاصی را هدف قرار نمی دهد
رسانه موثر تبلیغات آگاهی اطلاعات محدود

هزینه تبلیغات بیلبورد در کرج

هزینه تبلیغات بیلبورد به عوامل زیادی از جمله مکان بیلبورد شما، ترافیک در منطقه و تعداد افرادی که بنر شما را میبنند بستگی دارد. هزینه های تبلیغات بیلبورد در کرج معمولا به صورت ماهانه دریافت می شود و از 5.000.000 میلیون تومان شروع می شود، این قیمت در مناطق مختلف شهری متغیر می باشد.

تبلیغات بیلبورد در کرج
تبلیغات بیلبورد در کرج

تبلیغات بیلبورد به عنوان تبلیغات خارج از خانه طبقه بندی می شود، که هر گونه تبلیغاتی که زمانی که مصرف کنندگان در خارج از خانه خود هستند به دست مصرف کنندگان می رسد. به هر فرصت تبلیغاتی OOH (به عنوان مثال بیلبورد منفرد) یک رتبه OOH داده می شود که در نهایت ارزش آن و هزینه بعدی برای تبلیغ کنندگان را تعیین می کند.

در اینجا سه ​​عامل اصلی وجود دارد:

  • تیراژ تعداد کل افرادی است که هر هفته از کنار بیلبورد عبور می کنند. این اطلاعات توسط مقامات حمل و نقل محلی جمع آوری شده است.
  • جمعیت شناسی به سن، جنسیت، سطح درآمد و سایر ویژگی های ترافیکی که از بیلبورد عبور می کند اشاره دارد. این اطلاعات از نظرسنجی های سفر و ادارات محلی حمل و نقل جمع آوری شده است.
  • Impressions تعداد افرادی است که بیلبورد را می بینند. این اطلاعات بر اساس گردش بیلبورد، اندازه بیلبورد، میزان نزدیک بودن آن به جاده، دید آن، سرعت عبور ترافیک و موارد دیگر محاسبه می شود.
  • با این حال، هزینه تبلیغات بیلبورد فقط«اجاره»ماهیانه نیست.شما باید هزینه طراحی بیلبورد و همچنین چاپ و ساخت آن را در نظر بگیرید. چاپ و ساخت بسته به اندازه و مکان بیلبورد شما می تواند مغییر باشد.

اگر طراحی بیلبورد خود را برون سپاری می کنید، بسته به اینکه چه شرکت یا طراحی انتخاب می کنید و همچنین پیچیدگی طرح مورد نظرتان بستگی دارد. با این حال، اگر می‌خواهید خودتان طراحی کنید، نکات طراحی بیلبورد را در بخش بعدی بررسی کنید.

طراحی بیلبورد در کرج

اگر می خواهید روی تبلیغاتی سرمایه گذاری کنید که به طور بالقوه توسط میلیون ها نفر دیده می شود، با وبسازان نوین (02191304241) تماس بگیرید. در اینجا تعدادی از نکات طراحی بیلبورد وجود دارد که مطمئن می شود بیلبورد شما موثر و چشم نواز است.

تبلیغات بیلبورد در کرج
تبلیغات بیلبورد در کرج

یک داستان (کوتاه) بگویید

بیلبوردهای موفق بینندگان را به سفری می برد … حتی اگر آن سفر یک نگاه اجمالی چهار ثانیه ای باشد. اکثر طرح های بیلبورد این داستان را با تصاویر و احتمالاً متنی بیان می کنند. در واقع، اکثر رانندگان پس از چند کلمه خواندن را متوقف می کنند. از بیلبورد خود برای انتقال ماهیت یک ایده یا کمپین به جای توصیف آن با متن استفاده کنید.

آن را جسورانه و ساده کنید

رانندگان یا رهگذران فقط چند ثانیه فرصت دارند تا نگاهی اجمالی به تبلیغات بیلبورد شما داشته باشند. برای رسیدن به بیشترین تعداد بیننده، طراحی بیلبورد خود را ساده انجام دهید. به هر حال، برخی از افراد ممکن است با سرعت 70 کیلومتر در ساعت در کنار بیلبورد شما عبور کنند. از فونت های بزرگ و پررنگ در مقابل رنگ های متضاد پس زمینه استفاده کنید و استفاده از فونت های باریک خودداری کنید.

همچنین رنگ هایی را انتخاب کنید که برای بینندگان برجسته باشد. اگر بیلبورد شما در یک منطقه شهری است، از رنگ های سبز، آبی و قهوه ای خودداری کنید.

آن را تعاملی کنید

بسته به مکان بیلبورد خود، ممکن است بتوانید آن را طوری طراحی کنید که با محیط اطراف خود در تعامل باشد. این استراتژی باعث می شود که تبلیغات شما در میان سر و صدا قرار بگیرد و توجه رهگذران را به خود جلب کند.

آن را به یاد ماندنی کنید

تبلیغات بیلبوردی باید خلاقانه باشد تا در میان شلوغی یک رفت و آمد معمولی (یا یکنواختی یک سفر جاده ای طولانی) متمایز شود. بیلبورد شما نباید متفاوت باشد. بیلبورد شما باید داستانی را تعریف کند و/یا فراخوانی را به شیوه ای جالب و به یاد ماندنی به اشتراک بگذارد. چه از شوخ طبعی، خشم، همدلی یا زیرکی استفاده کنید، در نتیجه بهتر است از تاکتیک های بازاریابی احساسی در طراحی بیلبورد خود استفاده کنید تا آن را به یاد ماندنی کنید.

مطالعه بیشتر : طراحی بروشور تبلیغاتی

تبلیغات بیلبورد (روش بازاریابی که هرگز نمی دانستید به آن نیاز دارید)

تبلیغات بیلبورد در کرج
تبلیغات بیلبورد در کرج

تبلیغات بیلبورد ممکن است تحت پوشش روش بازاریابی درونگرا قرار نگیرد، اما همچنان می تواند راهی بسیار موثر برای تبلیغ محصولات شما و تقویت برند شما باشد. همچنین می‌تواند برای تقویت سایر تلاش‌های بازاریابی درون‌گرا که روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌اید، مانند وبلاگ نویسی یا سئو کار کند.

نکات طراحی بیلبورد ما را در بالا دنبال کنید تا یک بیلبورد تاثیرگذار و به یاد ماندنی برای برند خود ایجاد کنید. و چه کسی می داند؟ ممکن است شخصی در طول رفت و آمد بعدی خود از پنجره به بیرون نگاه کند و بیلبورد شما را ببیند و مشتری جدیدی شود.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[کل امتیاز: 1 میانگین: 5]

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهرداد جهانشیری
مهرداد جهانشیری
10 ماه قبل

مقاله خیلی عالی و مفید بود. به نظرتون کدوم بخش شهر بیشتر برای تبلیغات بیلبوردی جواب میده؟

سید حسین حسینی
مدیر
10 ماه قبل

ممنون از توجه شما
بهترین بخش برای نصب تبلیغات بیلبوردی مکان های پر تردد شهر می باشد