خدمات بهینه سازی سرعت سایت

خدمات بهینه سازی سرعت سایت

بهینه سازی سرعت سایت

خدمات بهینه سازی سرعت وب سایت برای سئو سایت عالی بسیار مهم است. بدون اطمینان از بارگذاری سریع وب سایت شما برای بازدیدکنندگان، سایت شما احتمالاً تبدیل و درآمد خود را از دست می دهد. تقریباً نیمی از جستجوگران وب سه ثانیه صبر نمی کنند تا یک صفحه قبل از بازگشت به سایت دیگر بارگذاری شود. آیا سایت شما به اندازه کافی سریع است که کاربران را در اطراف نگه دارد؟ اگر نه، خدمات بهینه سازی سرعت سایت از وب سازان نوین می تواند کمک کند. با ما با شماره 02191304241 تماس بگیرید تا با یک متخصص صحبت کنید.

آیا سایت شما بهینه شده است؟

آیا می خواهید با بهبود سرعت وب سایت خود، تجربه کاربری و رتبه بندی سایت خود را افزایش دهید؟ وبسازان نوین می تواند کمک کند. ما سه طرح خدمات بهینه‌سازی سرعت وب‌سایت مجزا را ارائه می‌دهیم که می‌ تواند به بارگذاری وب‌ سایت شما با سرعت بالا کمک کند. برخی از اثراتی که پس از اجرای خدمات ما مشاهده خواهید کرد عبارتند از کاهش نرخ پرش و طولانی شدن ماندگاری در صفحه. علاوه بر این، شاهد افزایش در تبدیل و حتی درآمد سال به سال نیز خواهید بود.

تفاوت بین سرعت صفحه و سرعت سایت

خدمات بهینه سازی سرعت سایت
خدمات بهینه سازی سرعت سایت

سرعت صفحه و سرعت سایت هر دو به سرعت بارگیری محتوای وب سایت شما مربوط می شود، اما تفاوت فنی بین این دو عبارت وجود دارد. سرعت صفحه به سرعت بارگیری محتوای یک صفحه خاص اشاره دارد. ممکن است به این صورت تعریف شود:

  • زمان بارگذاری صفحه: چقدر طول می کشد تا محتوای یک صفحه به طور کامل نمایش داده شود
  • زمان برای اولین بایت: چه مدت طول می کشد تا مرورگر اولین بایت اطلاعات را از سرور شما دریافت کند

سرعت سایت اندازه گیری سرعت بارگیری کل وب سایت شما است. با گرفتن میانگین سرعت صفحه برای نمونه ای از بازدیدهای صفحه در سایت شما محاسبه می شود. سرعت وب سایت یک اصطلاح کلی تر است که برای توصیف سرعت بارگیری سایت شما استفاده می شود و همچنین ممکن است به عنوان مترادف سرعت سایت استفاده شود. سرعت صفحه، سرعت سایت و سرعت وب سایت عباراتی نزدیک به هم هستند و همگی بر تجربه کاربری و رتبه بندی سایت شما تأثیر می گذارند.

چرا خدمات بهینه سازی سرعت سایت برای موفقیت سایت مهم هستند؟

ساده! این نه تنها آن چیزی است که بازدیدکنندگان سایت شما می خواهند، بلکه همان چیزی است که گوگل می خواهد. بین سرعت صفحه و سئو ارتباط وجود دارد و دقیقاً به همین دلیل است که صفحات شما باید سریع بارگذاری شوند. وظیفه اصلی گوگل این است که نتایج جستجویی را به کاربران ارائه دهد که به بهترین وجه با سرچ های آن ها مطابقت داشته باشد. موتورهای جستجو نه تنها صفحاتی را با محتوایی ارائه می دهند که به بهترین شکل با درخواست کاربر مطابقت دارد، بلکه می خواهند وب سایت هایی را نیز نمایش دهند که تجربه کاربری عالی را ارائه می دهند و شما آن را حدس زدید سرعت صفحه بخشی از یک تجربه کاربری عالی است.

سایر عوامل تجربه کاربر شامل مواردی مانند خوانایی و سهولت پیمایش است. صفحاتی که به سرعت بارگذاری می‌شوند برای بازدیدکنندگان سایت جذابیت دارند، نرخ پرش را کاهش می‌دهند یکی دیگر از شاخص‌هایی برای گوگل که آیا سایت شما سایت خوبی است یا خیر. هنگامی که سایت شما به کندی بارگذاری می شود (بیش از 3 ثانیه طول می کشد تا به طور کامل بارگذاری شود)، کاربران ناامید می شوند و از وب سایت شما خارج می شوند تا وب سایتی را پیدا کنند که اطلاعات مورد نیاز آن ها را سریعتر ارائه دهد.

خدمات بهینه سازی سرعت سایت
خدمات بهینه سازی سرعت سایت

اگر کاربران به طور مداوم از سایت شما پرش کنند، گوگل متوجه می شود و شما شاهد کاهش رتبه بندی موتورهای جستجو خواهید بود. این به این دلیل است که گوگل بین نرخ پرش بالا و تجربه کاربری بد ارتباطی می بیند، بنابراین شما را در رتبه بندی سقوط می کند. اگر کاربران به اندازه کافی در سایت شما نمانند تا محتوای شما را بخوانند، گوگل به این نتیجه می رسد که نباید وب سایت خیلی خوبی باشد. آن‌ها (یا بازدیدکنندگان سایت شما) نمی‌دانند که می‌توانید یکی از بهترین سایت‌ها را با بهترین محتوا داشته باشید، اما زمان کم بارگذاری شما باعث شد تا از تجربه وب‌سایت شما جلوگیری کنند.

این باعث می شود سرعت صفحه مهم شود. سرعت وب‌سایت می‌تواند در وهله اول کاربران را از ورود به سایت شما باز دارد، به این معنی که در مورد کسب و کار شما، محصولات و خدمات شما را نمی‌بینند یا اطلاعات مفید و مفید شما را نمی‌خوانند. بیشتر از همه، آنها تبدیل نمی شوند.

آیا بهینه سازی سرعت موبایل مهم است؟

خدمات بهینه سازی سرعت سایت
خدمات بهینه سازی سرعت سایت

در سال 2018، گوگل بروزرسانی سرعت خود را اعلام کرد که می‌گوید سرعت موبایل اکنون یک فاکتور رتبه‌بندی است. به همین دلیل، رتبه بندی دسکتاپ و موبایل شما به دلیل سرعت سایت می تواند تغییر کند. این به این معنی است که هنگام بهینه سازی سرعت وب سایت، مهم است که موبایل را نیز در نظر داشته باشید. بهینه سازی سرعت صفحه برای دستگاه های تلفن همراه به همان روشی که در دسکتاپ انجام می شود عمل می کند. البته، شما می خواهید در وهله اول مطمئن شوید که سایت شما برای موبایل واکنش گرا است! این بدان معنی است که وب سایت شما در صفحه نمایش های کوچکتر نیز مؤثر و آسان است!

چرا باید بهینه سازی سرعت سایت را در نظر بگیرید؟

همانطور که گوگل و سایر موتورهای جستجو به تکامل خود ادامه می دهند، برای موفقیت وب سایت شما بسیار مهم است که بهینه سازی سرعت سایت به طور مداوم در اولویت قرار گیرد. علاوه بر این، تکامل سایت از جمله بروزرسانی‌ های پلاگین و CMS، از شما می‌خواهد که با ممیزی‌های سرعت صفحه همراه باشید. بهینه سازی سرعت سایت یک سرویس فنی است که نیازمند زمان اختصاصی از توسعه دهندگان خبره برای کشف مشکلات پنهان در کد است که ممکن است سرعت سایت شما را کند کند. احتمالاً در طول زمان، سودهای بزرگتر و افزایشی را خواهید دید، اما دستاوردهای کوچک و افزایشی سرعت صفحه سایت شما را کنترل می کند.

مزایای بهینه سازی سرعت سایت

هنگامی که به بهینه سازی سرعت سایت فکر می کنید، چند مزیت اصلی به ذهن شما می رسد:

  • رتبه بندی گوگل بهبود یافته است: گوگل سرعت صفحه را به عنوان یک عامل رتبه بندی در نظر می گیرد، بنابراین مهم است که سایت خود را بهینه نگه دارید. هنگامی که سایت شما به سرعت برای کاربران بارگیری می شود، شانس بیشتری برای رتبه بندی بالاتر در جستجو خواهید داشت زیرا تجربه خوبی برای کاربران فراهم می کنید.
  • کاربران زمان بیشتری را در سایت شما صرف خواهند کرد: از آنجایی که صفحات با بارگذاری سریع رضایت آنی کاربران را فراهم می کنند، اگر صفحات شما سریع بارگذاری شوند، مدت بیشتری در سایت شما باقی خواهند ماند.
  • کاربران به سایت های رقیب باز نمی گردند: یکی از دلایل اصلی پرش کاربران به سایت رقیب این است که سایت بارگیری نمی شود. اگر سایت شما به سرعت بارگیری می شود و کاربران می توانند اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند، دلیلی وجود ندارد که آنها به وب سایت رقیب بروند.
  • افزایش سرنخ، تبدیل و درآمد در طول زمان: با رتبه‌بندی بالاتر به دلیل زمان بارگذاری سریع، بازدیدکنندگان بیشتر سایت در سایت شما باقی می‌مانند و موارد دیگر در طول زمان با بهینه‌سازی سرعت وب‌سایت شما شاهد افزایش سرنخ‌ها، تبدیل‌ها و درآمد خواهید بود.

4 عاملی که در کاهش زمان بارگذاری نقش دارند

عوامل زیادی وجود دارد که می تواند در کاهش زمان بارگذاری نقش داشته باشد از جمله:

1.کد نویسی درهم و برهم

یکی از راه‌های مطمئن برای اطمینان از اینکه صفحات شما به کندی بارگذاری می‌شوند، داشتن یک کد HTML درهم و برهم در باطن سایت شما است. کد HTML چیزی است که به صفحه شما می گوید وقتی کاربران آن را در وب سایت شما مشاهده می کنند چگونه به نظر برسد. کد از انواع تگ هایی تشکیل شده است که به صفحه می گویند چگونه کار کند و چه کاری انجام دهد. هر صفحه در وب سایت شما دارای یک صفحه کد خواهد بود و هر چه وب سایت شما بزرگتر و پیچیده تر باشد، کد شما پیچیده تر خواهد بود. اینجاست که کد شما درهم و برهم می شود.

خدمات بهینه سازی سرعت سایت
خدمات بهینه سازی سرعت سایت

برای اینکه صفحات خود را سریع بارگذاری کنید، اطمینان از اینکه هیچ برچسب اضافی وجود ندارد و همه چیز به درستی ارجاع داده شده است ضروری است. در غیر این صورت، خواندن کد از سرور بیشتر طول می کشد و باعث کندی بارگذاری سایت می شود.

2.گرافیک عظیم و بهینه نشده

گنجاندن گرافیک در سایت شما برای ارائه یک تجربه کاربری عالی بسیار مهم است. برای مثال، وقتی یک صفحه کامل از اطلاعات را ارائه می‌ دهید، مهم است که همه آن اطلاعات را با برخی از تصاویر، گرافیک‌ها یا ویدیوها تقسیم کنید تا اطمینان حاصل شود که خواننده خسته نمی‌شود. با این حال، تمام زنگ ها و فونت هایی که می توانید از نظر گرافیکی و ویدیویی به صفحات سایت خود اضافه کنید، می تواند سایت شما را سنگین کند و باعث کند بارگذاری آن شود.

عکس های بزرگ و با وضوح بالا یکی از بزرگترین دلایل بارگذاری کند صفحات هستند. بنابراین چگونه مطمئن می شوید که سایت شما یک تجربه کاربری عالی با گرافیک ارائه می دهد و در عین حال زمان بارگذاری صفحه را سریع نگه می دارد؟ گرافیک خود را بهینه کنید! استفاده از ابزاری مانند Kraken.io را در نظر بگیرید تا فایل های تصویری خود را فشرده کنید تا آنقدر حجیم نباشند. اندازه بصری تصویر را تغییر نمی‌دهد، اما اندازه فایل را متراکم می‌کند تا بارگذاری آن در وب‌سایت شما طول بکشد.

3.تغییر مسیرهای بسیار زیاد

تغییر مسیر زمانی اتفاق می‌افتد که می‌خواهید همه پیوندهای یک صفحه وب قدیمی را با ارجاع به صفحه جدید جایگزین کنید. ریدایرکت‌ ها بیت‌هایی از کد هستند که در فایل htaccess. شما در سرور قرار می‌گیرند و می‌توانید هر تعداد که نیاز دارید را هنگام جایگزینی صفحات قدیمی در سایت خود ایجاد کنید.

با این حال، هنگامی که تعداد زیادی تغییر مسیر در همان صفحه دارید، سایت شما زمان می‌برد تا به فایل htaccess. مراجعه کند تا مکان جدیدی را که پیوند در آن نشان می‌دهد، پیدا کند. این در اصل مانند بارگذاری لینک ها در صفحه شما دو بار است که زمان بارگذاری صفحه را افزایش می دهد.

4.موقعیت سرور و عملکرد

یکی از فاکتورهای ساده‌ تر برای درک هر چه سرور شما دورتر باشد، بارگذاری وب‌سایت شما بیشتر طول می‌ کشد. با این حال، مهم است که مراقب باشید سرور شما در کجا قرار دارد. برای مثال، اگر کسب و کار شما در ایران است، سروری در فرانسه انتخاب نکنید. در رابطه با عملکرد سرور، می خواهید اطمینان حاصل کنید که یک سرویس میزبانی وب سایت با کیفیت بالا دارید. کیفیت سرور شما به اشتراکی یا اختصاصی بودن آن بستگی دارد:

  • آیا در سرور اشتراکی هستید؟ اگر چنین است، فضای سرور را با وب سایت دیگری و ترافیک آنها به اشتراک می گذارید.
  • آیا در سرور اختصاصی هستید؟ اگر چنین است، می توانید اطمینان حاصل کنید که ترافیک وب سایت را با وب سایت دیگری به اشتراک نمی گذارید. وقتی روی یک سرور اختصاصی هستید، زمان بارگذاری بسیار سریع‌تری خواهید داشت.

طراحی سایت

خدمات بهینه سازی سرعت سایت
خدمات بهینه سازی سرعت سایت

اگر چه سرعت صفحه بدون شک بر رتبه موتور جستجوی شما تأثیر می گذارد، استراتژی هایی مانند طراحی سایت در کرج، بازاریابی محتوا و موارد دیگر می توانند تأثیر زیادی بر رتبه شما در گوگل داشته باشند. پس چرا فقط سایت خود را برای سرعت سایت بهینه کنید؟ برای به دست آوردن بهترین نتایج از کمپین خود، خدمات بهینه سازی سرعت سایت خود را با هر تعداد خدمات دیگری که ارائه می دهیم، در نظر بگیرید!

وبسازان نوین اعتبار خود را از کجا دریافت می کند؟ با بیش از 10 متخصص بازاریابی دیجیتال داخلی، ما در تلاش هستیم تا بهترین و موفق ترین کمپین ها را برای مشتریان خود ایجاد کنیم. ما هر روز با ایجاد درآمد و سرنخ برای مشتریان به هدف خود می‌رسیم.

امروز شروع کنید

اگر می خواهید در حین کار با یک شرکت، نتایجی را برای شرکت خود به ارمغان بیاورید، وبسازان نوین اینجا برای شماست. به راحتی با ما تماس بگیرید، یا با شماره 02191304241 تماس بگیرید تا مستقیماً با یک متخصص صحبت کنید!

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[کل امتیاز: 0 میانگین: 0]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها