مزیت سایت برای کسب و کار

8 مزیت وب سایت برای کسب و کار ها
یکی از بارزترین مزایای داشتن یک وب سایت این است که به افراد امکان می دهید شما را آنلاین پیدا کرده و به راحتی با شما تماس بگیرند. داشتن یک سایت موثر حتی می تواند منجر به فروش ها با سود بالا شود.

8 مزیت وب سایت برای کسب و کار ها

موج سوم فناوری و اطلاعات جهان امروز را تحت سیطره خود درآورده است. جهان مدرن امروز، پس از اکتشافات و اختراعات قرن اخیر بنا نهاده شد. جهانی که در آن ارتباطات شکل گرفتند و سیلی از تکنولوژی انسان را غرق نموده است. اگر از خود می پرسید که چرا باید برای کسب و کار خود وب سایت داشته باشم، در لبه پرتگاه موفقیت ایستاده اید. بهترین سوال زندگیتان را از خود پرسیده اید. این مسیر مانند باز شدن دریچه ای به جهان ناشناخته ای است که منتظر ارتباط گرفتن با شما است. باید گام در این مسیر بگذارید و ابدا اهمیتی ندارد که شما صاحب شرکت طراحی و تولید هستید یا یک کتابفروشی کوچک در حاشیه شهر دارید. کسب و کار بزرگ شما برند خواهد شد و کسب و کار کوچک شما در این مسیر توسعه خواهد یافت. امروزه زمانی نیست که از خود بپرسید چرا باید وب سایت داشته باشم؟ در ادامه به در مورد مزیت سایت برای کسب و کار به شما خواهیم گفت، با ما همراه باشید.

8 مزیت وب سایت برای کسب و کار ها
مزیت سایت برای کسب و کار

امروز زمانی برای پرسیدن این سوال است که؛ آیا برای فعالیت اینترنتی در وب سایت دیر نکرده ام؟ هر زمانی که معطل کنید فاصله شما ازموفق شدن را بیشتر و بیشتر خواهد نمود. در این مقاله سعی داریم 8 مزیت مهم کسب و کار اینترنتی و وجود وب سایت را بررسی کنیم. با ما در وبسازان نوین همراه باشید.

چرا به وب سایت نیاز داریم، به زبان ساده

8 مزیت وب سایت برای کسب و کار ها
مزیت سایت برای کسب و کار

وجود وب سایتی که معرف کالا و یا خدمات شما باشد شبیه به یک تئوری ساده است. فرض کنید صاحب فروشگاهی از آثاری دست ساز و زیبا هستید که در خیابانی از یک شهر کم جمعیت و نسبتا به دور از تکنولوژی قرار دارد. حالا تصور کنید در سراسر منطقه زندگی شما، برای نمونه استان یا کشور یا حتی قاره شما چه تعداد از انسان ها هستند که به این کالا علاقه و نیاز دارند.

مطالعه بیشتر : طراحی رابط کاربری سایت

آن ها اگر از خیابان فروشگاه شما عبور نکنند هرگز شما را نخواهند شناخت. اگر دوستی شما را به آن ها معرفی نکند مشتری شما نخواهند شد. چه تعداد از افراد روزانه از این خیابان عبور می کنند و چه تعداد دوست خوب دارید؟ وب سایت این امکان را به انسان هایی در محدوده های دورتر می دهد تا از شما خرید کنند.

افرادی که حتی شهر شما را نمی شناسند و هرگز از جلوی فروشگاه تان عبور نخواهند کرد کالای شما را دریافت نموده اند. این همان دلیلی است که شما را وا می دارد بدون توجه به حجم تجارت و شغل خود، اقدام به افتتاح وب سایت برای کسب و کارتان کنید. شما با ایجاد یک وب سایت به افرادی که هرگز با تبلیغات شما در بازار سرد مواجه نشده اند آشنا خواهید شد.

8 مزیت وب سایت برای کسب و کار ها
مزیت سایت برای کسب و کار

مزایای راه اندازی سایت چیست؟

خوب یه این جمله توجه کنید«بیش از 90 درصد از جمعیت ایران در میان کاربران اینترنت قرار دارند». استفاده از اینترنت در جهان نیز آمار و ارقامی شگفت انگیز را به ثبت رسانده است. بیش از 4 میلیارد و 700 میلیون انسان در سراسر جهان کاربر اینترنت هستند. در این میان باید این سوال را از خود بپرسیم که مزایای راه اندازی سایت چیست؟ چرا باید برای کارگاه کوچک خود وب سایت راه اندازی کنم؟ آیا فروشگاه کوچک من هم می تواند در میان آنلاین شاپ ها قرار بگیرد؟ باید بگوئیم که داشتن وب سایت به معنای ارتباط با حجمی گسترده از افراد است که هرگز در شهر شما و در خیابان شما قدم نمی زنند تا از شما خرید کنند.

آمار فروش اینترنتی و بازدید از وبسایت ها نشان دهنده رشد بی سابقه ای در استفاده از اینترنت است و بسیاری از افراد معتقدند که انسان ها به مرور زمان به اینترنت کوچ نموده اند. بنابراین راه اندازی وب سایت برای هر شغلی می تواند موثر باشد. مهم ترین مزایای راه اندازی وب سایت برای هر نوع کسب و کاری، فروش آنلاین و پیوستن به شبکه فروش جهانی از طریق اینترنت است. توسعه نام تجاری و گسترش مخاطبان شما مهم ترین دلایلی هستند که مجابتان می کنند همین حالا برای طراحی وب سایت ویژه خود اقدام کنید.

مزایای راه اندازی سایت
مزیت سایت برای کسب و کار

6 مزیت مهم راه اندازی وبسایت

 1. هرگز تعطیل نخواهید بود، با راه اندازی وب سایت بدون آن که لحظه ای را از دست بدهید به مخاطبان خود خدمات ارائه دهید. وب سایت شما همیشه مشغول فروش خواهد بود.
 2. بهترین ابزار برای تبلیغات گسترده و موثر در حال حاضر بستر اینترنت است، شکل های مختلفی از تبلیغات آنلاین از جمله کاتالوگ آنلاین، بیلبورد های تبلغیاتی، ایمیل مارکتینگ و…وجود دارند.
 3. بدون آن که در بند مکان باشید، به مردمی که در نقاط دور دستی از شما زندگی می کنند محصولات خود را ارئه دهید.
 4. هزینه فروش اینترنتی در مقایسه با فروش حضوری بسیار ناچیز خواهد بود، به علاوه اگر هر دو را داشته باشید مانند افتتاح چندین شعبه از فروشگاه شما عمل خواهد کرد.
 5. با تولید محتوای اصولی علاوه بر آن که محصولات، خدمات و خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطبان معرفی می کنید، در نتایج موتور جستجو گوگل نیز موفق خواهید بود.
 6. میزان بازدید وب سایت شما در صورتی که تولید محتوا و طراحی ایده آلی صورت گیرد، در برابر یک فروشگاه هزار برابر خواهد بود.
6 مزیت مهم راه اندازی وبسایت
مزیت سایت برای کسب و کار

8 گانه ای که مسیر شغلی شما را دگرگون می کند

 1. برندینگ: زمانی که از طریق وب سایت با مخاطبان خود در ارتباط هستید می توانید به صورت فراگیر فعالیت کنید. خلق یک نام تجاری و یا گسترش دادن به آن در جهان اینترنت و فضای مجازی بیار آسان تر است. شما نیاز به هزینه های گزاف تبلیغات سرد ندارید و به راحتی در دنیای بی انتهای وب درآمد کسب خواهید نمود. برترین تبلیغات امروز مربوط به بخش تبلیغات اینترنتی هستند.
 2. فعالیت بدون محدوده: وب سایت شما فضایی نامحدود برای معرفی هزاران کالا به مشتریان است. در این بعد از تجارت شما بدون محدودیت های زمانی و نگرانی های این چنینی مشغول کسب و کار خود هستید. اما آیا در فضای زندگی واقعی با چنین محیط نامحدودی روبرو هستید؟
 3. سهولت بازاریابی: بازاریابی اینترنتی از جذاب ترین انواع بازاریابی مدرن است. ازجمله فعالیت های این محدوده؛ تولید محتوا، انتشار تصاویر و تعامل با مخاطب است. در این زمینه فضای گسترده اینترنت به شما امکان ارتباط با کاربران بی شماری را خواهد داد. این کاربران به طور هدفمند وارد وب سایت شما خواهند شد.
 4. تعامل با مخاطب: حضور در فضای وب امکان ارتباط بسیار نزدیک و لحظه ای با مخاطبان را برای شما فراهم می کند. اصولا برندی موفق خواهد بود که در تعامل خود با مشتری موفق باشد. این بستر فوق العاده مناسب برای ارتباط با مشتری سبب جذب مخاطب تازه و حفظ مخاطب پیشین خواهد شد.
 5. تبلیغات به صرفه: شاید باورتان نشود اما روزانه هر تبلیغ اینترنتی به طور میانگین 50 هزار بار دیده می شود. تبلیغات اینترنتی به همین میزان بازخورد بالایی نسبت به تبلیغات فیزیکی دارند. به مرور و با گسترش روش های تبلیغ، شاهد کاهش هزینه های تبلیغات اینترنتی هستیم. گسترش استفاده و به کارگیری این روش ها سبب به صرفه شدن هزینه ها نیز شده است.
 6. به روزرسانی آسان: فرض کنید که در بازار های سرد، فصل به فصل ویترین مغازه و اجناس فروشگاه را تغییر می دهند. زمانی که فروشگاه اینترنتی دارید به راحتی بارگذاری یک تصویر و اطلاعات آن می توانید ویترین تازه ای بچینید. به سادگی قیمت ها را تغییر دهید و اجناس را از لیست خود حذف کنید.
 7. مطالعه فضای رقابتی: در فضای وب به راحتی می توانید از رقیبان خود مطلع شوید. قیمت های بازار آنلاین را مشاهده کنید و اطلاعات مناسب را دریافت کنید. با توجه به سهولت در مطالعه بازار های آنلاین می توانید تصمیم بهتری بگیرید. اگر محصولی در بازار به وفور وجود دارد می توانید به سراغ فروش محصولی کم یاب بروید.
 8. مدیریت درست برند: در فضای وب این امکان وجود دارد که خود و برند خود را آنگونه که مناسب است به مخاطب معرفی کنید. افزایش میزان خرید های اینترنتی این نکته را به اثبات می رساند. شناخت برند در این فضا به دلیل مدیریت مناسب بهتر از فضای فیزیکی صورت می گیرد.

طراحی سایت برای کسب و کار

کسب و کار شما به وب سایتی نیاز دارد که خدمات یا محصولات شما را به مشتریان نشان دهد. طراحی سایت زیبا می تواند کسب و کار شما را بهبود بخشد، فروش شما را بیشتر نماید. طراحی سایت شما باید سریع و آسان برای استفاده و پیمایش برای مشتریان شما باشد، در غیر این صورت آنها از سایت شما خارج شده و به سمت رقیب شما می روند. برای آن که کسب و کار شما در فضای گسترده و بی انتهای اینترنت جایگاهی داشته باشد، بهترین راه طراحی سایت است.

امروزه برای اطمینان از میزان اعتبار و ارزش مشاغل مختلف، ابتدا مخاطبان نام برند ها را در گوگل سرچ می کنند. طراحی سایت برای کسب و کار شما سبب می شود تا بدون هیچگونه تعطیلی و تواقفی در هر ساعتی از شبانه روز با کمترین هزینه محصولات خود را بفروشید، تعلل در سفارش طراحی سایت برای کسب و کار خود می تواند تنها سبب تاخیر در دستیابی به موقعیت مناسب در فروش مجموعه شما باشد.

طراحی سایت برای کسب و کار
طراحی سایت برای کسب و کار

چگونه برای خود وب سایت طراحی کنیم؟

بهترین انتخاب برای شما، سفارش سایت به یک شرکت طراحی سایت است. برای این کار می توانید به شرکت هایی که خدمات طراحی و مدیریت سایت را ارائه می دهند مراجعه کنید. با توجه به المان های بصری خود باید عناصری را طراحی کنید و یک چهره متناسب و ایده آل از خود به نمایش بگذارید. اصول زیبایی شناسی در طراحی وب سایت توسط گرافیست انجام می شود. در این مسیر شما با انتخاب رنگ، نام، طراحی لوگو، انتخاب فونت و… طراحی بصری را انجام خواهید داد. سپس نوع وب سایت مورد نظر شما با در نظر گیری هزینه ها و جزئیات دیگر مشخص خواهد شد.

طراحی سایت برای کسب و کار های مختلف می تواند بر اساس طراحی در قالب تخصصی و طراحی در قالب آماده انجام شود، پس از طراحی وب سایت مهم ترین نکته تولید محتوا می باشد. انواع محتوای متن، تصویر، ویدیو، صدا و … در این میان می گنجند. پیشنهاد ما به شما دریافت مشاوره طراحی سایت در کرج و اطلاع از نکات و ریزه کاری های موجود است. طراحی وب سایت، گام گذاشتن در مسیر موفقیتی نو خواهد بود. برای قدم زدن در این مسیر همین امروز اقدام کنید و با شماره 02191304241 تماس حاصل فرمایید.

آمارهایی که باید بدانید، شاید ایمان بیآورید

8 مزیت وب سایت برای کسب و کار ها
مزیت سایت برای کسب و کار
 • بیش از نیمی از بازار تجارت جهانی تنها در اختیار فروشگاه های اینترنتی بزرگی مانند آمازون و علی بابا است.
 • در سال 2020 فروشگاه اینترنتی آمازون اقدام به استخدام 100 هزار نیروی کار جدید نمود.
 • در سال 2016 بیش از 1.66 میلیارد خریدار اینترنتی وجود داشت.
 • بیش از 4 میلیارد از انسان های جهان به اینترنت دسترسی دارند.
 • بیش از 80 درصد از کاربران اینترنت در سال 2019 حداقل یک خرید اینترنتی انجام داده اند.
 • در سال 2018 میزان خرده فروشی در وب سایت های اینترنتی نسبت به سال 2017 در حدود 23.3 درصد افزایش یافت.

نقش وب سایت در کسب و کار

برای خرید بلیط تاتر، سفارش دادن یک پیتزا، شرکت در مزایده و خرید یک مبل 100 ساله در قرن بیست و یکم یک راه حل خیلی ساده دارد. هر فعالیت مشابهی که کالا یا خدمات به انسان ها ارائه می دهد را می توانید در یک وب سایت ببینید. نقش وب سایت در کسب و کار شما با توجه به تغییرات قرنی که در آن زندگی می کنیم پر واضح است. داشتن یک وب سایت به معنای ارائه خدمات به شیوه ای بهبود یافته و ساده تر است.

نقش وب سایت در کسب و کار
مزیت سایت برای کسب و کار

طراحی وب سایت برای چه نوع کسب و کاری مناسب است؟ بازاریابان مدرن در قرن 21، معتقدند که از مشاغل کوچک خانگی تا کارخانه جات زنجیره ای باید یک وبسایت برای ارائه محصولات و خدمات خود طراحی کنند. چرا که این به معنای ارتباط با مخاطبانی است که در هر مکانی ممکن است زندگی کنند و شاید اصلا در شهری دیگر به سر می برند. داشتن یک وب سایت سبب می شود گام های موفقیت و رشد را در زمانی کوتاه تر طی کنید.

مخاطبان در هر زمانی می توانند از شما خرید کنند و این تنها یکی از مزایای داشتن یک وب سایت است. امروز آنلاین شاپ ها و خرده فروشی ها در میان ثروتمند ترین مشاغل جهان هستند. نقش وب سایت در کسب و کار شما تنها در افزایش میزان فروش نیست، بلکه مسیر جذاب برندیگ هم برای شما هموار خواهد شد. تبلیغات انبوه، تعامل با مخاطبان، ارائه پیشنهادات وسوسه کننده، اطلاع رسانی و خلاصه هر فرآیندی در وب سایت با سهولتی تمام نشدنی رخ می دهد.

مزایای طراحی وب سایت با وردپرس

وردپرس، امروز به عنوان قدرتمند ترین ابزار وبلاگ نویسی و مدیریت سایت در میان کاربران اینترنت شناخته می شود. اما مانند هر داستان موفقیتی که گام به گام پیش می رود، زمانی تنها به تعداد انگشتان دست مخاطب داشت. وردپرس یک سیستم رایگان برای طراحی و مدیریت وب سایت است که سالانه توسط برترین متخصصین حوزه وب، به روزرسانی می شود. اما مزایای طراحی وب سایت با وردپرس چیست؟ امروز میلیون ها وب سایت وجود دارند که به وسیله این سیستم منبع باز طراحی شده اند. همین حالا که در حال مطالعه این متن هستید هزاران وب سایت تازه طراحی می شوند و با استفاده از امکانات بی نهایت وردپرس مدیریت می شوند.

در حال حاضر وردپرس محبوب ترین ابزار برای نگارش وبلاگ بر اساس اصول و زیبایی شناسی خاص گوگل است. سیستم وردپرس با استفاده از زبان برنامه نویسی php، که یکی از برترین ها به شمار می آید نوشته شده است. در ادامه به مهم ترین مزایای طراحی وب سایت به وسیله وردپرس خواهیم پرداخت.

مزایای طراحی سایت با وردپرس
مزیت سایت برای کسب و کار

چرا طراحی وب سایت با وردپرس ایده ی مناسبی است؟

 • این سیستم به شیوه ای طراحی شده است تا افرادی که دانش و تجربه کافی در زمینه سئو و محتوا نویسی ندارند، به راحتی متن خود را بر اساس اصول اصلاح کنند.
 • وردپرس یک دنیای بی نهایت از امکانات برای مدیریت آسان وب سایت در اختیار کاربران قرار داده است. به راحتی می توانید ذهنیت خود را در وب سایت اجرا کنید و هر قسمت آن را مدیریت کنید.
 • بدون وردپرس دایره انتخاب شما بسیار محدود خواهد بود، اما این سیستم بیش از یک میلیارد پوسته و هزاران افزونه را برای کاربران قابل استفاده نموده است.
 • در صورتی که وب سایت شما دارای چندین محتوا نویس و طراح گرافیک است، می توانید به هر یک پنل مدیریت و امکان دسترسی بدهید.
 • با خیالی آسوده دست به تغییرات در وب سایت خود بزنید و در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشته باشید به راحتی به آن دست خواهید یافت.
 • طراحی سایت با وردپرس را می توان ایده ای در دسترس، اقتصادی، موثر و پایدار دانست.

مطالعه بیشتر : آیا برای کسب و کار خود به وب سایتی نیاز دارم؟

7 نقش غیر قابل انکار طراحی سایت برای مشاغل

 • کسب اعتبار و ارزش تجاری و گسترش نام تجاری«برند»
 • گسترش یافتن بازار فروش شما بدون توجه به مرزهای مکانی
 • دسترسی شبانه روزی و بدون توقف سایت برای مخاطبان
 • فروش ایمن، پرداخت امن، ارسال سفارشات طبق برنامه زمانی و اصولی
 • انجام تبلیغات اینترنتی و ارتباط با مشتریان از طریق ایمیل مارکتینگ
 • سرمایه گذاری اندک، هزینه های مناسب و بازدهی باورنکردنی
 • جذب مخاطب بیش تر، افزایش فروش و افزایش درآمد

چگونه موفق شویم؟

چگونه موفق شویم؟
مزیت سایت برای کسب و کار

وب سایت شما باید بر اساس اصول طراحی بصری و گرافیکی طراحی شود و از عناصر بصری حداکثر استفاده را ببرد. هم چنین با ارائه یک وب سایت گیرا و تاثیر گذار می توانید به محتوانویسی بپردازید. با طراحی وبلاگ بر اساس اصول سئو در کرج و قوانین گوگل، می توانید در صفحه نخست موتور جستسجو گوگل قرار بگیرید. بنابراین مخاطبان بیشتری با شما در ارتباط خواهند بود. تولید محتوا و تبلیغات در نقش یک مکمل بی نظیر، کسب و کار شما را دگرگون ساخته و به مرحله ای فراتر از تصوراتتان رشد خواهد یافت.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[کل امتیاز: 0 میانگین: 0]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها