خدمات تبلیغات مجازی

خدمات تبلیغات مجازی
خدمات تبلیغات مجازی با رسانه ها و پلتفرم های بسیار زیادی که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، مطمئناً می توانید یک استراتژی محتوایی بسازید که به بهترین شکل نیازهای مخاطبان هدف شما را برآورده کند.

شرکت های تبلیغاتی آنلاین

خدمات تبلیغات مجازی راهی عالی برای متمرکز نگه داشتن کسب و کار شما بر حفظ و رشد کسب و کار شما شده است. سخت است که بدانید چه خدمات تبلیغات مجازی مناسبی را باید در نظر بگیرید. بازاریابی مجازی استفاده از تکنیک های آنلاین یا دیجیتال برای دستیابی به اهداف استراتژیک بازاریابی و فروش بدون توسل به استراتژی های بازاریابی حضوری سنتی مانند شبکه سازی در رویدادهای زنده، جلسات حضوری، سمینارها یا نمایشگاه های تجاری است. در عوض، جایگزین‌ های دیجیتالی مانند بهینه‌ سازی موتورهای جستجو، رسانه‌ های اجتماعی، وبینار ها یا تماس‌ های کنفرانس ویدیویی برای جذب، تعامل و بستن مشتریان جدید استفاده می‌شوند.

توسعه کسب و کار مجازی به بخشی از فرآیند کلی کسب و کار جدید اشاره دارد که شامل واجد شرایط بودن فرصت های تجاری جدید، تهیه پیشنهادات و تبدیل افراد بالقوه به مشتریان است. با این حال، در خدمات حرفه ای، عملکرد سنتی فروش معمولا به عنوان توسعه کسب و کار شناخته می شود.

در دنیای امروزی که فاصله گذاری اجتماعی بسیار مهم شده است، خدمات بازاریابی مجازی راهی عالی برای متمرکز نگه داشتن کسب و کار شما بر حفظ و رشد کسب و کار شما شده است. سخت است که بدانید چه خدمات بازاریابی مجازی مناسبی را باید در نظر بگیرید. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا استراتژی خدمات بازاریابی مجازی مناسبی را برای کسب و کارتان پیاده سازی کنیم، از ارائه فقط یک مدیر بازاریابی مجازی گرفته تا ایجاد یک راه حل جامع بازاریابی «انجام شده برای شما». ما با ده‌ها کسب‌وکار در سراسر ایران کار کرده‌ایم تا راه‌حل‌ های بازاریابی مجازی درجه یک را با اندازه مناسب برای کسب‌ و کار شما ارائه دهیم.

تبلیغات دیجیتال راهی برای ارائه محتوای تبلیغاتی به کاربران از طریق کانال های دیجیتال مختلف است. ما به عنوان یک شرکت تبلیغاتی دیجیتال، کمپین هایی را اجرا می کنیم که اهداف هدف گذاری شده را برآورده می کنند، کمپین هایی را به طور استراتژیک و پیوسته بهینه سازی می کنیم تا نتایج خوبی کسب کنیم. تبلیغات دیجیتال را می توان در رسانه های اجتماعی، رسانه های حرفه ای، ایمیل و … تقسیم کرد

مطالعه بیشتر : دلیل مهم بودن تبلیغات

خدمات تبلیغات اینترنتی

خدمات تبلیغات مجازی
خدمات تبلیغات مجازی

تبلیغات اینترنتی تبلیغ یک شرکت و محصولات یا خدمات آن از طریق ابزارهای آنلاین است که منجر به ایجاد سرنخ، افزایش ترافیک و افزایش فروش می شود. تبلیغات اینترنتی که برندسازی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ نیز نامیده می شود، برای توزیع پیام های تبلیغاتی به کانال های دیجیتال متکی است. خدمات تبلیغات اینترنتی یک اصطلاح کلی است که طیف وسیعی از استراتژی ها و راه های بازاریابی را در بر می گیرد.

اکنون، کسب و کارها می توانند مخاطبان خود را با دقت دقیق هدف قرار دهند و اطلاعات مفیدی را ارائه دهند که طنین انداز شود. این عالی است زیرا دقیقاً همان چیزی است که مصرف کنندگان امروزی می خواهند. مردم نمی خواهند در مورد محصولات و خدماتی که برایشان جالب نیست بشنوند. خریداران امروزی از نصب مسدود کننده‌ های تبلیغاتی گرفته تا کلیک بر روی دکمه‌ های «پرش از تبلیغات» به اطلاعاتی که مایل به مصرف هستند دقت بیشتری می‌کنند.

بازاریابی محتوا اطلاعات معناداری را ارائه می دهد که مشکلات کاربران را حل می کند و بر اساس تقاضای مصرف کننده قابل دسترسی است. یک شرکت مشاوره تبلیغاتی بزرگ مطمئناً منابع زیادی برای اختصاص دادن به پروژه های مشتریان خود خواهد داشت. آنها اغلب صدها کارمند و دفتر مرکزی در یک شهر بزرگ دارند که برای تحت تاثیر قرار دادن طراحی شده اند. اما در پایان روز چه معنایی برای کسب و کار شما دارد؟ در بسیاری از موارد، نه چندان.

به جای تمرکز بر روی اندازه یا تشخیص نام شرکت های تبلیغاتی آنلاینی که در نظر دارید، کمی زمان بگذارید تا به آنچه که آنها ارائه می دهند عمیق تر کاوش کنید. آیا آن ها وب سایت هایی را توسعه می دهند که سال به سال نتایج بهتری ارائه می دهند؟ در مورد برنامه های بازاریابی که نویدبخش بهبودهای مداوم هستند، چطور؟ نمونه کارها و توصیفات مشتری گسترده؟

اینها همه نشانگر کارهایی است که شرکت می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد و وقتی صحبت از موفقیت استراتژی بازاریابی شما می شود، این باید مهمترین عامل باشد.

هنگامی که به دنبال آژانس تبلیغاتی آنلاین هستید، به دنبال آژانسی باشید که تجربه، پایگاه مشتری و دانش لازم برای ارائه نوع عملکرد بازاریابی شما را داشته باشد. فقط پر زرق و برق ترین را انتخاب نکنید، با این فرض که آنها تمام نتایج مبهمی را که وعده داده اند به دست خواهند آورد. به دنبال آژانس هایی باشید که شواهد واضحی از نتایج گذشته خود دارند و مایل به اشتراک گذاری آن هستند.

بازاریابی محتوا در مقابل تبلیغات سنتی

خدمات تبلیغات مجازی
خدمات تبلیغات مجازی

آیا باورتان می شود زمانی بود که فروشنده ها برای فروش درب خانه ها را می زدند؟ امروز، ما حتی خیلی دوست نداریم که دوستانمان بدون اطلاع در خانه ما را بزنند. واقعیت این است که بازاریابی سنتی دیگر جواب نمی دهد. رویکرد آن اساساً این است که محصولات و اطلاعات را به مردم فشار دهد تا آنها را برای خرید تحت فشار قرار دهد.

می‌ دانید که این درست است، زیرا خودتان با تبلیغات رادیویی، تلویزیونی، آگهی‌های تبلیغاتی، بیلبوردها و حتی تماس‌های تلفنی برای تبلیغ محصولاتی که کمترین علاقه‌ای به شما ندارند، بمباران شده‌اید. در حالی که تبلیغات سنتی ممکن است هنوز در برخی شرایط کار کنند، اینترنت روش خرید مصرف کنندگان را تغییر داده است.

اکنون، کاربران با داشتن مقادیر بی‌نهایت اطلاعات در دستان خود، می‌توانند رویکردی فعال‌ تر برای یافتن راه‌حل‌ هایی برای مشکلات خود داشته باشند. آنها می توانند محصولاتی را جستجو کنند که نیازهای آنها را برآورده می کند و از محصولاتی که پاسخگو نیستند اجتناب کنند. همه ما می توانیم قبول کنیم که تبلیغات آزار دهنده هستند. آنها تمرکز ما را قطع می کنند و ما را از سفر ما برای یافتن محتوایی که واقعا مفید است دور می کنند. نه تنها این، آنها دیگر آنگونه نیستند که مردم می خواهند در مورد محصولات جدید بیاموزند. برندها و بازاریابان به جای دخالت در زندگی مصرف کنندگان، باید رویکرد متفاوتی داشته باشند.

اینجاست که بازاریابی محتوا وارد می شود. برندها می توانند در مورد نیازهای خاص مخاطبان هدف خود تحقیق کنند و محتوای مناسبی ایجاد کنند که الهام بخش، آموزش یا کاهش مشکل برای مشتریان بالقوه آنها باشد. از طریق یک سری جستجو، افراد می توانند آن محتوای آنلاین را با شرایط خودشان پیدا کنند، نه اینکه آن را به آنها تحمیل کنند.

اگر محتوا دارای ارزش باشد، آنها همچنان برای دریافت بیشتر باز خواهند گشت. با بازاریابی محتوا، کاربر در صندلی راننده است. آنها تصمیم می گیرند که آیا می خواهند با برند درگیر شوند و اطلاعات را با شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. این امر به کسب‌ و کارها امکان می‌دهد تا روابط عمیق و معنی‌ داری با مخاطبان خود ایجاد کنند که مبتنی بر اعتماد و اقتدار است.

کمپین های نتیجه محور از خدمات تبلیغات مجازی

بسیاری از آژانس های تبلیغاتی آنلاین خدمات بازاریابی اینترنتی را ارائه می دهند که شامل بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، مدیریت پرداخت به ازای کلیک (PPC)، ساخت لینک، بازاریابی ایمیلی، طراحی سایت، کمپین های رسانه های اجتماعی، بیانیه های مطبوعاتی و تجزیه و تحلیل است. و در حالی که اگر در بازاریابی اینترنتی تازه کار هستید، ممکن است بسیار به نظر برسد، اما اینها به گزینه ها و شیوه های استاندارد برای آژانس های تبلیغاتی آنلاین تبدیل شده اند.

در  وبسازان نوین، ما همه موارد فوق و موارد دیگر را ارائه می دهیم، و لیست گسترده خدمات بازاریابی اینترنتی برنده جوایز ما نتایج اثبات شده ای از جمله رتبه بندی برتر در موتورهای جستجو، افزایش ترافیک و افزایش نرخ تبدیل به همراه دارد. به همین دلیل است که ما معتقدیم یکی از آژانس های تبلیغاتی آنلاین استثنایی هستیم نتایجی را که مشتریان می خواهند به دست می آوریم.

ما فرآیند خود را با آگاهی از اهداف، صنعت، رقابت، مشتریان و بودجه شما آغاز می کنیم. سپس، ما برنامه ای برای دستیابی به اهداف شما ایجاد می کنیم. وقتی با وبسازان نوین کار می‌کنید، یک استراتژی بازاریابی کلی و ساده دریافت نمی‌کنید ما استراتژی‌ ای ایجاد می‌ کنیم که متناسب با صنعت و مدل کسب‌ و کار شما باشد. ما معتقدیم که این یک مرحله ضروری برای هر آژانس تبلیغاتی آنلاین است و رقبای ما اغلب آن را نادیده می گیرند.

هنگامی که یک استراتژی جامع تهیه کردیم، بازاریاب اینترنتی شما برای تحقق آن تلاش خواهد کرد. خواه هدف شما فروش، سرنخ یا دانلود یک برنامه یا نرم افزار باشد، ما می توانیم به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنیم. مهمتر از همه، تمرکز ما روی نتایج است. بسیاری از بازاریابان اینترنتی صرفاً بر ایجاد ترافیک تمرکز می کنند، اما بهترین آژانس های تبلیغاتی می دانند که ترافیک لزوماً به درآمد تبدیل نمی شود. برای موثر بودن، بازدیدکنندگان سایت شما باید به مشتری تبدیل شوند.

به همین دلیل است که ما فقط نمی‌خواهیم ترافیک را به وب‌سایت شما هدایت کنیم ما می‌خواهیم تبدیل‌ها را افزایش دهیم. از این گذشته، اگر کسی چیزی نخرد یا قدمی برای تبدیل شدن به مشتری برندارد، مهم نیست که چند نفر از سایت شما بازدید می کنند. تیم مجرب ما دقیقا می داند که چگونه می تواند به نتایجی که می خواهید برای افزایش چشمگیر موفقیت آنلاین شما دست یابد.

مطالعه بیشتر : اهمیت مدیریت تبلیغاتی در تبلیغات

وبسازان نوین یک آژانس تبلیغاتی با تجربه

خدمات تبلیغات مجازی
خدمات تبلیغات مجازی

اگر می خواهید یک آژانس تبلیغاتی آنلاین قدرتمند داشته باشید، ما این تجربه را داریم که مشتریان را به سمت سایت شما هدایت کنیم و فروش را افزایش دهیم. ما بسته های سفارشی را برای هر یک از مشتریان خود ارائه می دهیم، خواه آنها کسب و کارهای کوچک با چند کارمند باشند یا شرکت های بزرگی که به خدمات برندسازی و تبلیغات در سراسر کشور نیاز دارند. ما دانش و تجربه لازم برای تقویت حضور آنلاین شما را داریم و می‌توانیم بهترین نتایج تبلیغات اینترنتی را ارائه دهیم زیرا از همان ابتدا در این صنعت بوده‌ایم.

برای کسب اطلاعات در مورد آنچه که ما برای مشتریان خود انجام داده ایم، کافی است نمونه کارها گسترده ما را بررسی کنید. ما بر این باوریم که سوابق ما به خودی خود صحبت می کند و ما را به یک آژانس تبلیغاتی آنلاین درجه یک تبدیل می کند که می تواند به مشتریان در هر صنعتی کمک کند.


برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[کل امتیاز: 3 میانگین: 4.7]

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
NEG|IN
NEG|IN
7 ماه قبل

من برای پیج اینستاگرام میخوام تبلیغات اینترنتی انجام بدم به نظر شما چه زیرساخت دیگه ای نیاز دارم برای اینکه بازخورد تبلیغم خوب باشه؟