افزایش فروش اینترنتی

افزایش فروش اینترنتی
به بازار هدف خود فکر کنید. همیشه به یاد داشته باشید که به چه کسی می فروشید، باید هر کاری انجام دهید تا مردم احساس راحتی کنند.

چگونه فروش اینترنتی را افزایش دهیم؟

افزایش فروش اینترنتی می تواند پیچیده باشد. در دنیایی که چابک‌ تر، مرتبط‌ تر و رقابتی‌ تر می‌شود، باید تلاش کنید تا برجسته شوید. اگر شما یا کسب و کارتان در تلاش برای رسیدن به اهداف فروش خود هستید، به جای درستی آمده اید. این مقاله به سه استراتژی موثر می پردازد که بهترین تیم های فروش نمی خواهند شما آنها را بدانید. ما نکاتی را برای بازاریابی شما تا پایان بسته شدن داریم تا مطمئن شویم چرخه فروش انتها به انتها شما بهترین است. بنابراین چه صاحب کسب‌ و کار، چه مدیر فروش یا مدیر توسعه کسب‌ و کار، برای اطلاع از نحوه افزایش فروش در سال 2022 به ادامه مطلب مراجعه کنید. ممکن است ترافیک وب سایت شما آزادانه جریان داشته باشد، اما آیا این علاقه را به فروش واقعی تبدیل می کنید؟ بسیاری از وب‌ سایت‌ ها در موتورهای جستجو رتبه بالایی دارند و ترافیک زیادی دریافت می‌کنند، اما هنگام فروش آنلاین به نرخ تبدیل پایینی می‌رسند. دلایل بالقوه زیادی برای این وجود دارد، از قیمت و ویژگی های محصول گرفته تا ناوبری و امنیت.

1. با استراتژی بازاریابی بهتر، سرنخ های واجد شرایط بیشتری به دست آورید

افزایش فروش اینترنتی
افزایش فروش اینترنتی

یک طرح بازاریابی خوب پایه و اساس هر فروش است. در نهایت، شما نمی‌ توانید به یک مشتری با اسرار بفروشید، نشان دادن نام برند خود در مقابل تعداد قابل توجهی از خریداران متعهد و با انگیزه راهی مطمئن برای افزایش تعداد فروش شما است. در اینجا چهار راه برای ارتقاء سطح استراتژی های بازاریابی شما وجود دارد.

 • یافتن مشتریان جدید در لینکدین (یا دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی)
  به خصوص در دنیای B2B، لینکدین مکانی فوق‌العاده برای کشف، جستجو و تأثیرگذاری بر مشتریان آینده است. مانند هر رسانه اجتماعی، هرچه بیشتر در شبکه خود مشارکت داشته باشید، به احتمال زیاد ارتباطات معنی‌ داری خواهید داشت، بنابراین ما شما را تشویق می‌کنیم از طریق پست‌ های منظم در جدول زمانی خود و در گروه‌ها، یک شبکه بسازید. شما همچنین باید بازار و مخاطبان هدف خود را بشناسید.
  جوامع فروش و بازاریابی موافق هستند و تقریباً همه بازاریابان محتوای B2B با تجربه از LinkedIn برای توزیع محتوا استفاده می کنند. از آنجایی که می توانید بر اساس اندازه شرکت، عناوین شغلی و موارد دیگر هدف گذاری کنید، این یک راه عالی برای جذب مشتریان ایده آل شما است.
 • محتوای بازاریابی ایمیلی خود را بهبود بخشید
  علیرغم آنچه مردم ممکن است بگویند، بازاریابی ایمیلی هنوز مرده نیست. در واقع، اگر بدانید چه کار می کنید، بسیار زنده است! با توجه به اینکه اکثر حرفه ای ها حداکثر 30 دقیقه در روز را برای ایمیل صرف می کنند، یک راه عالی برای افزایش فروش این است که علامت خود را در صندوق ورودی خود ثبت کنید. عقب نمانید 85 درصد از شرکت های B2B از بازاریابی ایمیلی به عنوان بخش مهمی از استراتژی کلی خود استفاده می کنند. توصیه می‌کنیم با استفاده از قالب‌ های ایمیل با طراحی زیبا، تلاش‌ های بازاریابی ایمیلی خود را شارژ کنید. آنها نه تنها مشتریان آینده را تحت تأثیر قرار می دهند، بلکه راه اندازی و ارسال سریع و آسان نیز دارند.
 • سئو سایت را به آمیخته بازاریابی خود اضافه کنید
  اگر به دنبال یک استراتژی طولانی مدت برای افزایش فروش با بازاریابی خود هستید، به بهینه سازی موتور جستجو (سئو در کرج) نگاه کنید. 74 درصد از بازاریابان گفتند که سئو دارای بازگشت سرمایه عالی یا خوب است. اما چرا؟ قصد خریدار هنگام جستجوی آنلاین محصولات یا خدمات خاص بالاتر است، بنابراین سرمایه گذاری در این تکنیک بازاریابی دیجیتال بیهوده است. برای یافتن عبارات جستجوی مرتبطی که افراد برای یافتن محصولات یا خدمات در صنعت شما استفاده می‌کنند، تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهید. محتوایی ایجاد کنید که آن کلمات کلیدی را هدف قرار دهد، محتوای خود را با کلمات کلیدی قرار ندهید یک مقاله با کیفیت بالا ایجاد کنید که طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط و سؤالات رایج را پوشش می دهد.
  برای ایجاد یک استراتژی فروش و بازاریابی واقعاً یکپارچه، استراتژی SEO خود را با استراتژی بازاریابی ایمیلی خود از طریق یک پلت فرم بازاریابی ایمیلی ترکیب کنید. به عنوان مثال، می توانید مشتریان آینده را به وب سایت خود برگردانید و آنها را دوباره با محصولات و خدمات خود درگیر کنید.
 • بازاریابی مجدد برای سرنخ ها و مشتریان موجود
  بسیاری از مردم فراموش می کنند که یک راه عالی برای افزایش فروش، تمرکز بر افزایش هزینه های مشتریان فعلی است. به این هدف گذاری مجدد گفته می شود و به شما کمک می کند تا سرنخ های موجود را ببندید یا حتی مشتریان فعلی را با محصولات یا خدمات تکمیلی افزایش دهید.استراتژی‌های بازاریابی مجدد را بر اساس صفحاتی که بازدید کرده‌اند ایجاد کنید. برای مثال، یکی برای بازدیدکنندگانی که محصولی را خریداری کرده‌اند و دیگری برای کسانی که به تازگی از صفحه محصول بازدید کرده‌اند.
  اگر پلتفرم شما با ابزارهای ردیابی ادغام شود، می‌توانید هدف‌گیری مجدد ایمیل را نیز تنظیم کنید. بازاریابی مجدد با سایر استراتژی های بازاریابی شما مانند ایمیل یا رسانه های اجتماعی ادغام می شود و یک استراتژی عالی برای افزایش فروش است. به یاد داشته باشید، هر چه رضایت مشتری شما بیشتر باشد، ریزش مشتری کمتر می شود.

2. فروش بیشتری را با فرآیند فروش روانتر انجام دهید

افزایش فروش اینترنتی
افزایش فروش اینترنتی

درست مانند نادیده گرفتن مشتریان فعلی خود، کسب و کارها اغلب وقت خود را برای ایجاد یک فرآیند فروش جدید از ابتدا تلف می کنند. در عوض، ما فکر می‌کنیم باید به بهینه‌سازی آنچه در حال حاضر دارید نگاه کنید تا تجربه بهتری را برای مشتریان بالقوه داشته باشید. به این ترتیب، می توانید در زمان صرفه جویی کنید و پاداش تلاش خود را در یک بازه زمانی بسیار کوتاه تر ببینید.

 • سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خود را بهینه کنید
  بیش از نیمی از فروشندگان از سیستم CRM برای بستن فروش بیشتر استفاده می کنند. اکثر کسب‌ و کارها نوعی CRM دارند، اما بسیاری از آنها به طور کامل از این قابلیت استفاده نمی‌کنند. با اتوماسیون، هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل پیشرفته و قابلیت های موبایل، آینده CRM قوی به نظر می رسد و متحد نهایی شما خواهد بود. سیستم‌های CRM به تیم‌های فروش کمک می‌کنند تا تصمیم‌های بهتری بگیرند، زمان خود را بهینه کنند و روندهای کلیدی فروش را برای افزایش عملکرد شناسایی کنند. 48 درصد از متخصصان بازاریابی دیجیتال گفتند که بازاریابی ایمیلی در ایجاد تبدیل بسیار مؤثر است. اگر می‌خواهید فروش خود را به سطح بعدی ببرید، از قدرت اتوماسیون بازاریابی برای سرعت بخشیدن به فرآیندهای فروش خود استفاده کنید و زمان بیشتری را صرف بستن معاملات کنید.
 • خط لوله خود را ساده کنیدیکی از راه‌های کلیدی برای افزایش فروش این است که روند فروش خود را تسریع کنید و ادامه خرید را برای مشتریان جدید و فعلی سریع‌ تر، آسان‌ تر و ساده‌ تر کنید. بنابراین بسیاری از تیم های فروش خط لوله فروش خود را بیش از حد پیچیده می کنند و مشتریان خود را با سر و صدای زیاد خاموش می کنند. شما باید خط فروش خود را ساده کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان واکنش نشان دهید. از اتوماسیون برای ارائه اطلاعات مورد نیاز مشتریان بدون دخالت شما استفاده کنید. مراحل غیر ضروری و تایید مدیر را حذف کنید و به نمایندگان فروش خود قدرت دهید تا با محدوده قیمت و مثال های واضح تصمیم بگیرند. با استفاده از معیارهایی مانند اندازه کسب و کار، صنعت و موارد دیگر، به طور خودکار سرنخ مناسب را از روز اول به نماینده فروش مناسب اختصاص دهید.
 • کل تجربه مشتری خود را دیجیتالی کنید
  راه حل همه اینها این است که خط فروش خود را در هر کجا که می توانید دیجیتالی کنید. این بخشی از یک استراتژی گسترده تر تحول دیجیتال است که در آن بهترین تیم های فروش از فناوری دیجیتال برای افزایش فروش استفاده می کنند. به هر حال، 70 درصد از مشتریان می گویند فرآیندهای متصل برای برنده شدن در تجارت آنها اساسی است. در حالی که ما CRMدها، اتوماسیون بازاریابی و تبلیغات موتورهای جستجو را پوشش داده‌ایم، باید چت‌بات‌ها، پشتیبانی رسانه‌های اجتماعی و پلت‌فرم‌های تعامل فروش را بررسی کنید تا مشتریان خود را با یک تجربه دیجیتالی نرم و منسجم شگفت‌زده کنید.

3. معاملات بیشتری را با تکنیک های فروش بهتر ببندید

افزایش فروش اینترنتی
افزایش فروش اینترنتی

عنصر نهایی در دستیابی به فروش بیشتر این است که فروشندگان شما کارآمدتر بفروشند. شما می توانید این کار را با پیاده سازی تکنیک ها و ابزارهای جدید برای فروش انجام دهید.

 • رویکرد فروش مشاوره ای را اتخاذ کنید
  فروش مشاوره ای به یکی از تکنیک های اساسی در زرادخانه یک فروشنده تبدیل شده است. به جای انتخاب تکنیک های سنتی فروش سخت، فروش مشاوره ای روابط مشتری را برای شناسایی و ارائه راه حل هایی که نیازهای مشتری را برآورده می کند، اولویت بندی می کند. فروشندگان پرتولید کمتر از نیمی از زمان صحبت می کنند و به مشتری اجازه می دهد بیشتر صحبت کند. امروزه با توجه به اطلاعات بسیار زیادی که در وب برای همه در دسترس است، باید بین گوش دادن فعال و بینش جذاب تعادل برقرار کنید تا معامله را ببندید و بهترین فروشنده باشید.
 • به نمایندگان خود آموزش دهید تا بیشتر گوش دهند.
  تیم فروش خود را با “مشاور رشد” یا عناوین مشابه ظاهری تغییر دهید. خط فروش خود را با پیشنهادات سفارشی و سایر مراحل تنظیم کنید تا مشتریان بالقوه احساس کنند شنیده می شوند. غلبه بر مخالفت ها را تمرین کنید در فروش، کلمه “نه” را زیاد خواهید شنید. اگر می‌خواهید چگونه فروش را افزایش دهید، باید با غلبه بر مخالفت‌های رایج فروش راحت باشید و در عین حال انعطاف‌ پذیری و حرفه‌ای بودن را متعادل کنید. خواه مشتریان بالقوه شما در مورد قیمت بحث کنند، کیفیت خدمات را زیر سوال ببرند، یا صرفاً به دنبال یک تاکتیک توقف باشند، تحقیقات خود را در مورد مخالفت‌های رایج انجام دهید و راه‌هایی برای حرکت از طریق آنها و رسیدن به فروش بیابید.
 • معیارها را تعیین کنید و نتایج خود را بسنجید
  وقتی می‌خواهید چیزی را بهینه کنید، باید یک پایه و راهی برای اندازه‌گیری پیشرفت داشته باشید. به همین دلیل است که باید با تجزیه و تحلیل معاملات خود راحت باشید. برای درک انواع سرنخ هایی که در حال بستن در مقابل آن هایی که دور می شوند، وقت بگذارید.CRM شما بهترین گزینه برای ردیابی و تجزیه و تحلیل این داده ها است و به شما کمک می کند احتمال برد خود را برای هر مشتری احتمالی در اوایل کشف کنید. این به شما امکان می دهد هوشمندتر کار کنید و تلاش های خود را در مواردی که به افزایش فروش کمک می کند اولویت بندی کنید.
 • تجربه مشتری را اولویت اصلی خود قرار دهید
  قرار دادن مشتری در مرکز فرآیند بسته شدن بهترین راه برای اولویت بندی نیازهای آنها و افزایش شانس شما برای افزایش فروش است. این به این معنی است که اطمینان حاصل کنید که در هر تعامل با مشتری، شما:
  1.صرف زمان برای درک دیدگاه مشتری
  2.به دنبال راه هایی برای حل مشکلات خود هستند
  3.بیشتر از اینکه صحبت کنید گوش کنید
  4.ارائه دانش و بینش در مورد راه حل های بالقوه
  روی این موارد تمرکز کنید و در عین حال خدمات عالی به مشتریان را در اولویت قرار دهید، بدون شک شاهد بهبود نرخ نزدیک و افزایش وفاداری مشتری خود خواهید بود. این یکی از نکات اصلی ما برای رشد کسب و کار شما است. به هر حال، این جمله که «مردم از افرادی که به آنها اعتماد دارند خرید می‌کنند» هرگز به اندازه امروز در فروش صادق نبوده است.

افزایش فروش با مشاوران وب سازان نوین

افزایش فروش اینترنتی یک زمینه بسیار رقابتی است، بنابراین برای افزایش فروش باید خلاق باشید. بهترین راه برای شگفت‌انگیز کردن مشتریان در سال جدید، استفاده از فناوری دیجیتال در بازاریابی، چرخه فروش و پیگیری پس از فروش است. توصیه می‌کنیم سفر خود را با مشاوران ما شروع کنید، که به شما کمک می‌کند روند سرتاسری خود را سرعت بخشیده و بهینه کنید.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[کل امتیاز: 1 میانگین: 5]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها