طراحی سایت اختصاصی

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و نیمه اختصاصی
وبسایت های اختصاصی مخصوص کسب و کار هایی است که امکاناتی فراتر از امکانات معمول سایتی های آماده نیاز دارند.

طراحی سایت اختصاصی با بهترین کیفیت 

اهمیت راه اندازی کسب و کار اینترنتی و فروش در فضای مجازی به میزانی افزایش یافته است که امروزه بخش عمده ای از اقتصاد جهانی بر دوش فروش اینترنتی است. بسیاری از کسب و کار های تازه در بازار های سرد حضور ندارند و بر پایه حضور اینترنتی فعال هستند. به طور شگفت انگیزی میزان کاربران اینترنت و افرادی که در حال خرید اینترنتی هستند رو به افزایش است. اگر برای اولین بار است که سعی دارید وب سایت خود را داشته باشید باید بدانید که چرا از سایت های اختصاصی یا نیمه اختصاصی استفاده کنید.

وب سایت شما می تواند فوراً اعتماد و احترام مردم را جلب کند! در بدترین حالت، حتی می تواند مردم را دور کند. این برداشت های اولیه حیاتی هستند. شما شایسته حضور درجه یک در وب هستید که مشتریان را به محصولات و خدمات شما علاقه مند می کند. در وبسازان نوین، ما یک تیم کامل از طراحان وب داریم که آماده اند تا سایت ایده آل شما را به واقعیت تبدیل کنند! ما راه حل هایی برای صفحات فرود، وب سایت های مبتنی بر الگو و وب سایت های کاملاً سفارشی شده داریم.

راه آسان و راه سختی برای ایجاد بازاریابی برای کسب و کار شما وجود دارد. راه سخت کار با شرکت های مختلف برای هر بخش از فرآیند است. یکی برای لوگوی شما، یکی برای طراحی کالای بازاریابی و دیگری برای چاپ. راه آسان این است که برای هر مرحله یک شرکت با شما کار کند. ما نه تنها می‌توانیم هر چیزی را که برای بازاریابی کسب‌وکارتان نیاز دارید طراحی کنیم، بلکه می‌توانیم طرح‌ها را به هر چاپگری در سطح محلی ارسال کنیم و از طرف شما با آن‌ها کار می‌کنیم بدون اینکه هزینه اضافی برای آن زمان از شما دریافت کنیم!

وبسازان نوین، یک شرکت طراحی و توسعه وب، خدمات طراحی وب خلاقانه ای را ارائه می دهد که فروش را برای شرکت شما از طریق افزایش آگاهی از برند شما، بهینه سازی وب سایت های شما برای دستگاه های تلفن همراه، تولید سرنخ و حتی توسعه SEO و اجرای کمپین های بازاریابی دیجیتال افزایش می دهد.وبسازان نوین یک آژانس طراحی وب پیشگام است که دارای طراحان وب متخصص است که وب سایت های آماده آینده را می سازند. خدمات طراحی و توسعه وب ما تمام طراحی و الزامات مربوطه را در اختیار شما قرار می دهد. در نتیجه، استفاده از وب سایت شما برای بازدیدکنندگان آسان خواهد بود.
آژانس طراحی وب ما تضمین می کند که راه حل های طراحی مد روز و جدید را ارائه می دهد. چنین راه حل های وب به شما در ایجاد وب سایت های آنلاین جدید کمک می کند. طراحان مجرب ما در کار خود کاملاً پیشروی کرده اند و بر اساس تقاضای پروژه ها استراتژی هایی را اجرا می کنند.

شاید جالب باشد که بدانید روزانه در حدود 640 هزار نفر از مردم جهان برای اولین بار آنلاین می شوند. رشد کاربران اینترنت و شبکه های اجتماعی در نهایت به رشد جامعه خریداران مجازی منتهی شده است. اما اگر شما کسب و کار اینترنتی دارید و در فضای مجازی فعال نیستید باید تا انتهای این مقاله را بخوانید.

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و نیمه اختصاصی

چرا برای طراحی وب سایت باید از قالب اختصاصی استفاده کرد؟ تفاوت طراحی سایت به شکل اختصاصی و طراحی به شکل نیمه اختصاصی در چیست؟ اهمیت یک طراحی مناسب و ظاهری که در مقابل چشمان کاربر وجود دارد بسیار زیاد است. پس یکی از راه های موفقیت در جهان مجازی و فروش اینترنتی، طراحی وب سایت اصولی و مناسب است. با ما در وب سازان همراه باشید.

طراحی وب سایت، همه آنچه که نیاز دارید

انسان ویژگی های ذهنی پیچیده ای دارد و نظم و زیبایی می تواند بر تصمیمات او تاثیر بسیاری بگذارد. چرا طراحی وب سایت برای همه کسب و کار ها در هر صنعتی اهمیت دارد؟ باید بپذیریم که گسترش یافتن در مدت زمان کوتاه اولین دلیل ما در توصیه به طراحی وب سایت خواهد بود. اما آیا همه وب سایت های فروش موفق بوده اند؟ چه نکاتی کاربر را در یک صفحه وب نگه می دارد؟ جذابیت و رنگ ها یا دسترسی و امکانات سایت؟

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و نیمه اختصاصی

اهمیت تمامی این نکات در استفاده از قالب طراحی وب سایت است. جذابیت صفحه وب و میزان امکانات آن می توانند در کنار هم سبب افزایش بازدید سایت شما شوند. اما طراحی قالب سایت می تواند به 2 صورت انجام شود. نخست طراحی وب سایت با قالب اختصاصی و دوم طراحی وب سایت با قالب آماده هستند. در ادامه به معرفی هر یک از این 2 خواهیم پرداخت.

خدمات طراحی سایت اختصاصی و توسعه وب

شرکت طراحی سایتی است که وب سایت را به گونه ای طراحی می کند که بازدیدکنندگان را به مشتریان بالقوه تبدیل کند. به همین دلیل، طراحان وب خلاق ما این سفر تبدیل را با توسعه مفاهیم تعاملی و خلاقانه با تبدیل ایده های دیجیتال به زندگی انجام می دهند. خدمات طراحی وب سایت بازاریابی جدید و نوآورانه مانند طراحی لوگو، طراحی گرافیک، هویت برند، طراحی رسانه های اجتماعی، فضای باز و علامت گذاری، طراحی چاپ تصویری قابل اعتماد از برند شما برای عموم ایجاد می کند.

طراحی وب سایت به شیوه اختصاصی چیست؟

طراحی سایت اختصاصی شیوه ای است که به صورت کاملا حرفه ای و به کمک کد نویسی اختصاصی برای شما انجام می شود. در این روش که اصولا هزینه بیش تری در پی دارد کاربر نیاز به وب سایتی مدرن و به روز دارد، در این شیوه کاربر طرح ذهنی خود و نیاز های خود را که شامل امکانات ویژه برای کاربر و ظاهر مورد نظر هستند را در اختیاز طراح سایت قرار می دهد. طراحی وب سایت با استفاده از قالب اختصاصی به معنای یک طراحی اختصاصی و کد نویسی کاملا خاص برای مشتریان می باشد. اصولا چنین وب سایتی در نظر کاربران بسیار متفاوت خواهد بود.

طراحی وب سایت به شیوه اختصاصی

گرافیک سایت هم کاملا طبق نیاز ها و پیشنهادات کارفرما طراحی می شوند، اصولا چنین وب سایتی طراحی می شود تا به روند برندسازی کمپانی و کسب و کاری تازه تاسیس کمک کند. یکی از راه های موفقیت در فروش اینترنتی و حتی شاید مهم ترین دلیل آن بتواند ظاهر وب سایت باشد. طراحی وب سایت به این شیوه می تواند به کمک cms‌ های آماده صورت پذیرد. ووردپرس، جوملا، اپن کارت و بسیاری از سی ام اس های مد نظر کارفرما وجو دارند که امکان طراحی وب سایت در قالب اختصاصی را فراهم می کنند.

طراحی سایت نیمه اختصاصی(آماده)

این سبک از طراحی وب سایت اصولا هزینه کمتری نسبت به طراحی اختصاصی دارد. در این شیوه باید از میان قالب های آماده ای که موجود هستند چند نمونه مناسب را انتخاب نمود، سپس این نمونه ها را در اختیار کارفرما قرار می دهیم تا گزینه دلخواه خود را انتخاب کند. با توجه به این که قصد افراد از راه اندازی یک وب سایت چه چیزی است، نمونه ها را انتخاب می کنیم.

طراحی وب سایت به شیوه اختصاصی

پس از اینکه کارفرما و یا همان سفارش دهنده توانست قالب مورد علاقه خود را انتخاب کند فعالیت اصلی آغاز می شود. در این مرحله باید قالب مورد نظر را بهبود بخشیم و شخصی سازی کنیم تا مطابق استانداردی که مد نظر است تغییر یابد. این مرحله در طراحی سایت اختصاصی اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که قالب آماده را بهینه سازی می کنیم تا قالب مورد نظر را طراحی کنیم و نسخه دمو را در اختیار کارفرما قرار دهیم. اگر او با این طراحی مشکلی نداشت بر روی دامنه اصلی بارگذاری می کنیم و آموزش های لازم را به کارفرما می دهیم.

مهم ترین تفاوت طراحی سایت اختصاصی و نیمه اختصاصی

 1. سایت اختصاصی از صفر طراحی می شود و نسبت به سایت نیمه اختصاصی  هزینه بیشتری خواهد داشت.
 2. با توجه به این که سایت اختصاصی از پایه طراحی می شود مدت زمان بیشتری برای تکمیل آن نیاز است.
 3. طراحی اختصاصی نسبت به طراحی نیمه اختصاصی قابلیت ارتقا و بهینه سازی بیشتری دارد.
 4. سئو کردن در سایت اختصاصی بسیار ساده تر از سایت های نیمه اختصاصی است.

اما مهم ترین ویژگی های سایت اختصاصی چیست؟ چه ویژگی هایی سبب تفاوت در این دو سایت شده اند؟ در ادامه به این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

طراحی گرافیکی، بارز ترین تفاوت سایت اختصاصی و نیمه اختصاصی

هنگامی که وب سایت شما توسط یک طراح به شیوه ای اختصاصی طراحی می شود کاملا گرافیک آن را از هیچ می آفریند. در این شیوه طراح سایت هر مجموعه ای با توجه به برند مورد نظر و ویژگی های ظاهری و هویت بصری خاص آن دست به طراحی می زند. سفارش دهنده در این مرحله، همه آن چیزی که هویت بصری است را در اختیار گرافیست قرار می دهد تا بهترین نمونه را برای او طراحی کند.

وبسازان نوین، طراحی تخصصی و مدرن سایت برای شما

زمانی که صحبت از شخصی سازی ظاهر می شود به معنای دخالت دادن ویژگی های بصری مانند رنگ، لوگو، محتوای ظاهری و البته محتوای نوشتاری است. به این طریق پس از آماده شدن سایت نیمه اختصاصی و طراحی گرافیکی آن، سایت بر روی دامنه اصلی بارگذاری می شود. سپس باید به سفارش دهنده آموزش هایی که برای ایجاد تغییرات بر روی سایت نیاز دارد را بدهیم.

کد نویسی، مهم ترین تفاوت طراحی اختصاصی با نیمه اختصاصی

بسیاری از سفارش دهندگان هستند که با ایده های کاملا شخصی و منحصر به شرکت های طراحی سایت مراجعه می کنند. ممکن است به دلیل خدماتی که ارائه می دهند و ویژگی های خاص شغل آن ها باشد که نیاز به  سایت متفاوتی دارند. آن ها ایده های خود را بیان می کنند و نیاز است که طراح برای آن ها طراحی انحصاری انجام دهد. در این شیوه همه چیز طبق نظر مشتری انجام می شود. در این روش دسترسی ها و ویژگی های وب سایت کاملا با توجه با میل و نظر کارفرما انجام می شود.

چه زمانی بهتر است از طراحی وب سایت اختصاصی استفاده کنیم؟

 • سازمان ها و کمپانی های بزرگی که خدمات خاصی را ارائه می دهند.
 • وب سایت های فروشگاهی و سازمانی که حجم بالایی از مخاطبان را دارند.
 • شرکت های استارت آپی که ایده های بسیار خاصی دارند.
 • وب سایت هایی که پیچیده هستند و امکانات متفاوتی را نیاز دارند تا خدمات خود را ارائه دهند.

چه زمانی بهتر است از طراحی وب سایت نیمه اختصاصی استفاده کنیم؟

 • شرکت هایی که نیاز به دسترسی و طراحی خاصی ندارند.
 • افراد و شرکت هایی که هزینه زیادی را برای طراحی سایت در نظر نگرفته اند.
 • وب سایت هایی که صرفا برای هدف خاصی راه اندازی نشده اند و با قالب آماده هم می توانند فعال باشند.

مراحل طراحی وب سایت به شیوه اختصاصی

 1. نوشتن پروپوزال
 2. برآورد هزینه های طراحی
 3. برگزاری نشست و جلسات نهایی
 4. ارسال طرح اولیه
 5. انجام کد نویسی
 6. بارگذاری بر دامنه اصلی

وبسازان نوین، طراحی تخصصی و مدرن سایت برای شما

کد نویسی، مهم ترین تفاوت طراحی اختصاصی با نیمه اختصاصی

تیم فوق تخصصی ما در وبسازان نوین، متشکل از افرادی با تجربه، دارای دانش و آگاهی، به روز و موفق هستند. طراحی سایت های اختصاصی و نیمه اختصاصی بزرگ ترین تخصص ما در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. برای طراحی وب سایت مناسب و دستیابی به خاص ترین امکانات روز با ما در وب سازان نوین تماس حاصل فرمائید.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[کل امتیاز: 0 میانگین: 0]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها