سئو سایت شرکتی کرج

سئو سایت شرکتی
امروزه، بیش از 55 درصد از کسب و کارها برای سئو سایت شرکتی کرج خود سرمایه گذاری می کنند.

خدمات سئو چیست و خدمات شرکت سئو شامل چه مواردی است؟

امروزه، بیش از 55 درصد از کسب و کارها برای سئو سایت شرکتی کرج خود سرمایه گذاری می کنند. قبل از اینکه شما تصمیم به استفاده از خدمات سئو سایت شرکتی دارید باید، پاسخ به این دو سوال بسیار مهم را بدانید: سئو در کرج چیست و خدمات یک شرکت سئو باید شامل چه مواردی باشد؟ اگر در رابطه با خدمات سئو شرکت وبسازان نوین سوالی دارید، می توانید به صورت آنلاین با ما ارتباط بگیرید یا با شماره 02191304241 تماس بگیرید تا از  کارشناسان سئو وبسازان نوین مشاوره تخصصی بگیرید.

SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو است. سئو فرآیند انجام مراحلی است که به یک وب سایت یا محتوایی کمک می کند تا در رتبه بالاتر گوگل قرار گیرد. تفاوت اصلی بین سئو و تبلیغات پولی در این است که سئو شامل رتبه‌ بندی «ارگانیک» است، به این معنی که برای حضور در آن فضا پولی پرداخت نمی‌کنید. برای اینکه کمی ساده تر شود، بهینه سازی برای موتورهای جستجو به معنای برداشتن یک قطعه از محتوای آنلاین و بهینه سازی آن است تا زمانی که کسی چیزی را جستجو می کند، موتور های جستجو مانند گوگل آن را در بالای صفحه نشان دهند.

 وقتی شخصی “لازانیا” را در گوگل تایپ می کند، احتمالاً به دنبال دستور غذا، مواد اولیه و دستورالعمل هایی برای طرز تهیه آن است. اگر مقاله ای در مورد تهیه لازانیا نوشته اید، دوست دارید مردم دستور پخت شما را پیدا کنند. برای اینکه هر کسی بتواند آن را پیدا کند، باید بالاتر از همه وب سایت های دیگر با دستور العمل های لازانیا قرار بگیرید. آسان نیست، اما این همان چیزی است که بازاریابی سئو در مورد آن است.

مطالعه بیشتر : سئو سایت فروشگاهی کرج

اکثر جستجو های آنلاین با موتور جستجویی مانند گوگل آغاز می شوند. در واقع، 75 درصد از این جستجوها در گوگل شروع می شود. برای درک بهتر اینکه چگونه می توانید محتوای خود را در موتورهای جستجو رتبه بندی کنید، ابتدا باید نحوه عملکرد جستجو را بدانید.

تعریف خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت، معمولا توسط یک شرکت تخصصی سئو ارائه می شود و به وب سایت شما در بهینه سازی برای موتور های جستجو کمک می کند. با سئو، کسب و کار شما جزو نتایج بالایی موتورهای جستجویی گوگل و بینگ و … نمایش داده میشود. شما به طور مشخص روی نتایج جستجو های مرتبط با شرکت، محصولات، خدمات یا صنعت خود تمرکز می کنید.

سئو سایت شرکتی
خدمات سئو سایت شرکتی در کرج

از آنجایی که موتورهای جستجو مانند گوگل برای تعیین رتبه یا موقعیت یک وب سایت در نتایج جستجو به بیش از 200 عامل متکی هستند، برای موفقیت در سئو به تخصص نیاز دارد. به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کارها با شرکت سئو همکاری می کنند.

خدماتی که شرکت های سئو ارائه می دهند

در سال‌هایی که موتورهای جستجو مانند Google راه‌اندازی شدند، الگوریتم‌های موتورهای جستجو دستخوش به‌روزرسانی‌ها و نوآوری‌های متعددی شده‌اند. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت های سئو سایت، خدمات تخصصی سئو را ارائه می دهند و به کسب و کارها در صنایع مختلف و رقابتی کمک می کنند تا در این راه سخت موفق شوند.

چند نمونه از رایج ترین خدمات بازاریابی سئو عبارتند از :

 • سئوی محلی
 • سئوی سایت فروشگاهی
 • سئوی تصاویر

برای بسیاری از شرکت ها، خدمات سئو تمام چیزی که برای موفقیت نیاز دارند را فراهم می کند. با این حال، اگر یک فروشگاه محلی هستید، خدمات سئوی محلی و سایت فروشگاه اینترنتی یک مزیت رقابتی است که می تواند تأثیر استراتژی های سئوی شما را به حداکثر برساند.

در برخی موارد، خدمات سئو بر روی حوزه های خاصی از سئو تمرکز می کند، مانند:

 • سئوی on page، که بر بهینه سازی های مرتبط با وب سایت شما، مانند برچسب های عنوان، محتوا و موارد دیگر تمرکز دارد
 • سئوی Off page، که بر بهینه سازی های مربوط به حضور شما در اینترنت تمرکز می کند، مانند بک لینک های وب سایت
 • سئوی فنی، که بر بهینه سازی های مرتبط با کد نویسی و نوع نمایش وب سایت شما تمرکز می کند، مانند سرعت صفحه، پلتفرم سایت و موارد دیگر.

7 موردی که خدمات شرکت سئوی شما باید شامل شود

اکنون که با تعریف خدمات سئو سایت شرکتی آشنا شدید، بررسی خدمات ارائه شده توسط شرکت های سئو ضروری است. در حالی که خدمات شرکت های بازاریابی دیجیتال متفاوت است، شما باید با یک شرکتی قرارداد امضا کنید که تمام خدمات مورد نیاز سئو شما را انجام دهد.

سئو سایت شرکتی
خدمات سئو سایت شرکتی در کرج
 • بررسی سئو

خدمات هر شرکت سئو باید دارای روند بررسی سئو سایت باشد. با بررسی SEO، ارائه دهنده خدمات سئو شما نگاهی عمیق به استراتژی فعلی شما می‌اندازد. حتی اگر استراتژی سئو ندارید، سئو وب سایت شما را  طبق استاندارد ارزیابی می کنند و به این می پردازد که در کدام بخش بهتر عمل شده است و کدام قسمت میتواند بهبود پیدا کند.

به همین دلیل است که خدمات سئو باید شامل بررسی باشد. اگر این کار را نکنند، نشان دهنده عدم آمادگی و صلاحیت توسط سئوی انتخابی میباشد. عدم بررسی سئو همچنین می تواند نشان دهد که شرکت شما برنامه ای برای ایجاد یک استراتژی سئو سفارشی برای کسب و کار شما ندارد. بهترین استراتژی ها باید متناسب با کسب و کار، برند شما و مخاطبان شما ارائه شوند.

 • تجزیه و تحلیل رقبا

مهم نیست که صنعت شما جایگاه ویژه ای دارد، شما باید، یک تحلیل سئو برای وب سایت رقبا ی خود داشته باشید. با ابزارهای تجزیه و تحلیل رقبا، شرکت سئو سایت می تواند رقبای آنلاین و آفلاین شما را پیدا کند.

این تحلیل ها می تواند استراتژی سئو شما را مشخص کند و به شما کمک کند تا از نقاط ضعف رقبای خود بهره ببرید. بسیاری از شرکت ها برای سئو از این روش قبل از شروع استفاده میکنند تا بتوانند به صورت اصولی رقابت کنند.

 • استراتژی سفارشی سئو

یک استراتژی سفارشی سئو جزء اصلی تعریف خدمات سئو میباشد. وقتی رویکردی شخصی سازی شده برای کسب و کار خود دارید، می توانید بازگشت سرمایه (ROI) خود را از SEO به حداکثر برسانید. بازخورد این فعالیت ها به تماس‌ها، سفارش‌ها و بازدیدهای بیشتر از سایت شرکت شما حاصل میشود. اگر روی خدمات سئو سرمایه گذاری می کنید، شما باید اطمینان حاصل کنید که شرکت سئو انتخابی شما یک استراتژی سفارشی سئو برای وب سایت شما ارائه دهد.

 • بهینه سازی خارج از صفحه (Off-page)

وقتی در خدمات سئو سرمایه گذاری می کنید، خدمات شما باید شامل لینک سازی های خارجی باشد. در سئو، بهینه سازی خارج از صفحه (Off-page) به عواملی که خارج از وب سایت شما انجام دارد اشاره دارد که بر رتبه شما در نتایج جستجو تأثیر زیادی می گذارد. به عنوان مثال، بک لینک می تواند رتبه شما را در نتایج جستجو بهبود بخشد.

مطالعه بیشتر : لینک سازی داخلی چیست؟

کیفیت بک لینک، به کمیت و کیفیت وب سایت هایی که به سایت شما لینک می دهند بستگی دارد. به عنوان بخشی از خدمات یک شرکت سئو، آنها اغلب موارد زیر را برای سئوی خارج از صفحه (Off-page) ارائه می دهند:

 • محتوای وب سایت خود را برای وبلاگ نویسان و مدیران وب سایت تبلیغ کنید
 • توسعه محتوای قابل اشتراک گذاری برای وبلاگ سایت شما
 • نظارت بر اسم بردن از شرکت شما در رسانه های اجتماعی توسط کاربران و اینفلوئنسرها
 • بهینه سازی نمایه Google برای کسب و کارتان

اگر نمی دانید که آیا شرکت سئو انتخاب شده بهینه سازی خارج از صفحه (Off-page) را با خدمات سئوی خود ارائه می دهدیا نه ؟ از آن ها بپرسید، شرکت مورد نظر شما می‌توانند یک نمای کلی از خدمات سئوی خود را در اختیار تیم شما قرار دهند. به این ترتیب، کارکنان شما می توانند در هنگام انتخاب شرکت سئو تصمیمی آگاهانه بگیرند.

 • بهینه سازی در صفحه (On-page)

بهینه سازی در صفحه On-page یکی دیگر از اجزای مهم خدمات سئو میباشد. در بهینه سازی On-page، شرکت سئوی شما بر روی بهینه سازی ساختار وب سایت شما برای موتورهای جستجو مانند گوگل تمرکز می کند.

چند نمونه از برخی از خدمات سئوی داخلی صفحه عبارتند از:

 • به‌روزرسانی برچسب‌های عنوان، توضیحات متا و تگ‌های هدر برای جستجو
 • بررسی ساختار اطلاعات وب سایت شما، تغییر مسیرها و ساختار پیوند داخلی
 • ایجاد نقشه سایت
 • بهینه سازی تصاویر سایت
 • تحقیق و بهینه سازی وب سایت با کلمات کلیدی ارزشمند و مرتبط
 • تجزیه و تحلیل دسترسی پذیری، سرعت و طراحی سایت شما
سئو سایت شرکتی
سئو سایت شرکتی در کرج

 

 • گزارش های ماهانه

در مورد خدمات سئو، شفافیت ضروری است. شما شرکتی می خواهید که تیم شما بتواند به آن اعتماد کند و به آن تکیه کند، به همین دلیل است که همکاری با یک شرکت SEO که  گزارش های منظم ماهیانه به شما اراده میدهد بسیار مهم است. با گزارش عملکرد، کسب و کار شما می تواند دید کلی از نتایج استراتژی سئوی شما دریافت کند.

به عنوان مثال، گزارش شما میتواند شامل ترافیک ارگانیک وب سایت شما، نرخ تبدیل و رتبه کلمات کلیدی در نتایج جستجو را پوشش دهد. علاوه بر دریافت گزارش ماهانه، خدمات شرکت سئوی شما باید شامل مدت زمان سئو نیز باشد. وقتی جلسات منظمی با شرکت های سئو دارید، تیم شما می‌تواند سؤالاتی بپرسد، گزارش شما را یک به یک بررسی کند. به طور کلی، جلسات روتین به شما و تیمتان کمک می کند.

 • بهینه سازی سایت

سئو یک استراتژی دوره ای میباشد، به همین دلیل است که تعریف خدمات سئو به طور کلی بر مشارکتی که کسب و کار شما با شرکت سئوی انتخابی دارد شکل میگیرد.

شما باید به طور مداوم با شرکت سئو همکاری می کنید، به همین دلیل است که شرکت های سئو باید به عنوان توسعه دهنده کسب و کار شما کنار شما باشند. همچنین به همین دلیل است که خدمات آنها باید شامل بهینه سازی سایت باشد

حتی پس از اینکه سایت شما استانداردهای سئو را برآورده کرد، آنها همچنان به یافتن راه هایی برای بهبود و ارتقای استراتژی سئوی شما ادامه می دهند که به شما امکان می دهد از سئو درآمد بیشتری کسب کنید.

چرا از خدمات سئو وبسازان نوین استفاده کنیم؟

سئو سایت شرکتی کرج
سئو سایت شرکتی در کرج

سرمایه گذاری در خدمات سئو مزایای متعددی دارد. خدمات یک شرکت SEO به شما کمک می کند تا یک استراتژی سئو را پیاده سازی کنید و آن را حفظ کنید و همچنین عملکرد جستجوی ارگانیک خود را پیگیری و نظارت کنید. وب سایت وبسازان نوین را بررسی کنید تا نگاهی تخصصی به خدمت سئو سایت داشته باشید. اگر سؤالی دارید یا می‌خواهید پیشنهاد و مشاوره برای استراتژی سئوی خود داشته باشید، به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید یا با شماره 02191304241 تماس بگیرید!


برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[کل امتیاز: 0 میانگین: 0]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها