معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت کرج
یکی از سخت ترین کارها برای صاحبان کسب و کار راه اندازی یک سایت جدید است. هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت برای بازاریابی کسب و کار خود، نکات مهم زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

 معیار های انتخاب شرکت طراحی سایت

طراحی وب سایت یکی از نیاز های اساسی برای راه اندازی کسب و کار ها و گسترش آن ها در جهان امروز است. طراحی وب سایت دارای عناصری ظریف است که هویت کمپانی را جلوه می دهد. چرا شرکت طراحی وب سایت در کرج اهمیت دارد؟ چه معیار هایی وجود دارند که شرکت طراحی سایت در کرج را انتخاب کنیم؟ طراحی یک وب سایت عالی و کاربردی که ماهیت شما را به زیبایی به کاربر انتقال دهد چقدر اهمیت دارد؟ آیا یک وب سایت عالی یا یک وب سایت معمولی تفاوتی آشکار در ذهن مخاطب ایجاد می کند؟

باید بگوئیم برای طراحی وب سایت خود نیاز دارید که وسواس و دقت بسیاری را صرف کنید. بله شرکت های طراحی وب سایت بسیاری وجود دارند، مانند برند های بسیاری که برای طراحی مد راه اندازی شده اند و هر یک مخاطب خاص خود را دارد. برخی از آن ها به سبک کلاسیک و برخی مدرن طراحی می کنند. اگر قصد دارید برای رشد فعالیت های خود وب سایت ویژه ای طراحی کنید به شما تبریک می گوئیم. نخستین گام در بزرگ ترین عرصه اقتصادی جهان، اینترنت و فضای مجازی این است.

معیار هایی وجود دارند که به شما کمک کنند بهترین شرکت را برای طراحی وب سایت خود در کرج انتخاب کنید. در این مقاله سعی داریم این معیار ها را به شما دوستان معرفی کنیم. پس از مطالعه این مقاله توانایی انتخاب بهترین شرکت برای طراحی وب سایت خود را خواهید داشت. با ما در وبسازان نوین همراه باشید.

شرکت طراحی سایت کرج
شرکت طراحی سایت کرج

نخست بدانیم که وب سایت ایده آل چگونه است؟

 • طراحی گرافیک و نمای بصری زیبا، خیره کننده و متناسب با پرسونا
 • دسترسی های کامل به ابزار های مورد نیاز برای مخاطبان
 • امکانات کافی و مناسب برای مدیریت وب سایت
 • دارا بودن امکانات کافی برای تعامل با مخاطب
 • دارا بودن استاندار های طراحی وب سایت
 • دارا بودن روش های دسترسی کامل
 • سرعت بالا

در ادامه به معرفی معیار های انتخاب شرکت طراحی وب سایت خواهیم پرداخت. با توجه به این که وب سایت شما برای کسب و کارتان به عنوان ویترینی جذاب و قابل دسترسی بدون محدودیت زمانی است، اهمیت بسیار زیادی دارد. ارزش گذاری در این زمینه می تواند شما را به گود رقابت های آنلاین وارد کند. این عرصه به شکلی روز افزون در حال توسعه است و حتی لحظه ای از گسترش نمی ایستد. افزایش میزان دسترسی به اینترنت و استفاده از ابزار های هوشمند یکی از بزرگ ترین دلایلی است که نباید از طراحی وب سایت ویژه خودتان باز بمانید.

1.نخستین معیار، سایت خودشان چگونه است؟

شرکت طراحی وب سایت دارای هنر طراحی وب سایت است بنابراین وب سایت آن ها را بسنجید، برای بررسی وب سایت یک شرکت طراحی وب سایت باید جنبه های بسیاری را بسنجید. برای نمونه به دسترسی های که در اختیار مخاطب قرار داده است توجه کنید. آیا به راحتی به آن چه نیاز دارید دسترسی دارید؟ آیا همه چیز شامل منو، وبلاگ و راه های ارتباط را شفاف و مشخص برای شما در جای مناسب قرار داده اند؟ از این گذشته از دیگر جنبه هایی که می توان بررسی نمود ریسپانسیو بودن یا برای گوشی موبایل مناسب است. ریسپانسیو بودن یا نبودن یک مساله است.

شرکت طراحی سایت کرج
شرکت طراحی سایت کرج

وب سایت شرکت را به وسیله تبلت، موبایل و لپتاب امتحان کنید و ببینید که نسخه کامل و مناسبی در هر یک ارائه می شود یا خیر. در ادامه به بررسی نظم، انسجام و زیبایی بصری وب سایت بپردازید که هنر دست خودشان است. یکی از مهم ترین ابعاد برای انتخاب شرکت طراحی وب سایت سئو سایت است. به یقین طراحی که به این خوبی طراحی نموده  و همه این ها را به خوبی رعایت کرده می تواند طراحی مناسبی برای شما ارائه دهد.

2.دومین معیار، رزومه و سابقه فعالیت شرکت طراحی وب سایت

به طور دقیق به بررسی رزومه شرکت بپردازید، میزان تجربه و سابقه آنان را با اطلاعاتی که وجود دارد بررسی کنید. به این شیوه به میزان توانایی آنان در حل مشکلات گوناگون پی می برید. بسیاری از شرکت ها در قسمت درباره ما به این نکته اشاره می کنند. حتما به رزومه ای که نشان دهنده همکاری های این شرکت بوده توجه کنید، به افرادی که در رزومه شرکت به آنان اشاره شده است هم باید توجه کرد.

3.سومین معیار؛ نمونه کارها

هیچ گزینه ای به اندازه بررسی پروژه هایی که یک شرکت طراحی وب سایت به ثمر رسانده کافی نیست. یکی از مطالبی که هر شرکت طراحی وب سایت در صفحه اصلی قرار می دهد همین مورد است، آنان حتما نمونه کارها و پروژه های خود را برای شما قرار داده اند. به این نمونه کار ها سر بزنید و در مورد آن ها هم نکاتی که در معیار اول گفته شده است را چک کنید. هم چنین در صورتی که این شرکت رزومه خوبی را برای مشاهده قرار داده است، پس تعداد نمونه کار ها هم باید قانع کننده باشد. کیفیت پروژه هایی که به عنوان نمونه کار قرار داده اند گویای توانایی آنان خواهد بود، این کیفیت حتی مهم تر از تعداد بالای نمونه کار ها است.

شرکت طراحی سایت کرج
شرکت طراحی سایت کرج

4.چهارمین معیار، هزینه طراحی سایت

اگر به دنبال شرکتی برای طراحی وب سایت مناسب هستید معیار تعادل را در نظر بگیرید. هزینه طراحی وب سایت نرخ و قانون مشخصی ندارد. هر فرد و کمپانی به نسبت دلخواه و توانایی خود هزینه ها را مطالبه می کند. برای انتخاب شرکت مناسب طراحی وب سایت به دنبال اصول باشید. این اصول هستند که می گویند هزینه های بسیار پائین و هزینه های بسیار بالا نشان از عدم تناسب دارد. ممکن است تبلیغات بسیاری مبنی بر طراحی وب سایت با قیمتی ناچیز دیده باشید اما باید بدانید هر که هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری! اگر به دنبال گسترش کسب و کار خود هستید برای آن ارزش قائل شوید، با وب سایتی که ناچیز باشد هیچ کجای جهان گسترده وب را نخواهید گرفت.

5.پنجمین معیار، پشتیبانی سایت

پشتیبانی به معنای این است که شرکت پس از طراحی وب سایت باید در کنار شما باشد. شرکت طراحی وب سایت باید پشتیبانی حضوری و تلفنی مناسبی را ارائه دهد. به دنبال چنین شرکتی باشید که این مورد را در دستور کار خود قرار داده باشد. یک شرکت قدرتمند در طراحی وب سایت باید پشتیبانی مناسبی را در نظر گرفته باشد.

شرکت طراحی سایت کرج
شرکت طراحی سایت کرج

6.معیار ششم، زبان برنامه نویسی

تکنولوژی در طراحی وب سایت در حال رشد است و استانداردها به سرعت بهبود پیدا می کنند. برای این که از این مورد اطمینان حاصل کنید باید بدایند که با چه زبان برنامه نویسی قرار است سرو کار داشته باشید. دانش یک شرکت طراحی وب سایت آشکار است پس با دقت در این زمینه به انتخاب شرکتی که از سیستم های مدرن بهره می برد استفاده کنید. برخی از زبان های برنامه نویسی مانند PHP، Python و … هستند که از برترین ها در این زمینه محسوب می شوند. استفاده از دیتابیس مناسب هم موردی حائز اهمیت است چرا که به بهود کیفیت طراحی کمک می کند.

7.هفت خان به پایان می رسد، معیار آخر پنل مدیریت

حتما از شرکت طراحی وب سایت بخواهید تا پنل مدیریت محتوای وب سایت، دامین و هاستینگ را در اختیار شما قرار دهد. به این شیوه می توانید پشتیبانی و مدیریت وب سایت را خودتان انجام دهید و یا به فرد یا شرکت دیگری واگذار کنید.

شرکت طراحی سایت کرج
شرکت طراحی سایت کرج

باید ها و نباید ها در انتخاب شرکت طراحی وب سایت

 • نباید به صرف این که وب سایت یک شرکت در صفحه اول گوگل است آن را انتخاب کنیم، بسیاری از شرکت های مطرح در صفحه اول نیستند.
 • قضاوت شرکت طراحی وب سایت از روی قیمت طراحی یکی از بزرگ ترین نباید ها است.
 • به وبلاگ آن ها سر بزنید و مقاله ها را بررسی کنید.
 • رعایت نکات امنیتی موضوع بسیار مهمی است که باید از شرکت طراحی وب سایت بخواهید.

وبسازان نوین، بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

انتخاب آژانس طراحی وب سایت شما یک تصمیم سریع نیست. برای بررسی شرکت های طراحی وب برای شرکت و پروژه ها وقت خود را صرف کنید. وب سایت شما اولین برداشتی است که یک مشتری از برند و کسب و کار شما خواهد داشت، ارزش تحقیق برای یافتن شرکت طراحی سایت را دارد که به شما در دستیابی به اهداف آنلاین شما کمک کند. موفقیت کسب و کار شما برای ما مهم است. بنابراین، ما هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهیم تا وب‌سایت شما به بهترین شکل ظاهر شود، در حالی که شما وقت خود را بر رونق کسب‌وکارتان متمرکز می‌کنید. در هر مرحله از فرآیند که سؤالی دارید، با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[کل امتیاز: 1 میانگین: 5]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها